Ms. Любмая жена• 20 июля 2025
Кияни, у Києві реально прожити одній людині на 30 тисяч?
Пройшла онлайн співбесіду, запропонували переїзд до Києва на роботу.
Мені 24, зарплата 30 тисяч (молодшим економістом).
Подруга пропонує знімати у неї кімнату за 3 тисячі + 2 тисячі комунальні + у мене є кредит, півтори тисячі ще на кредитку без погашення основної суми.
Того чистими виходить 23500.
Є сенс з таким заробітком сіпатись туди?
Але з іншого боку, набридло моє містечко, хочу змін.
Того чистими виходить 23500.
жижифреймут• 20 июля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Какой-то триллер. Доярка из хацапетовки едет в Киев младшим экономистом в ИТ.
А ви сапожник з якої дєрєвні на парашкє?
А я женатая• 20 июля 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Хер найдете без риелтора. У вас нет навыков. И есть тут один нюанс, но не буду говорить, вы хамовитая.
Та й вам палець в рот не клади .
Каркуша Клара• 20 июля 2025
Ответ длятяжкаялюдина
Судячи з того, що у автора є кредит, грошима вона не вміла розпоряджатися і в своєму маленькому містечку
Дивлячись на що вона його брала
Ms. Любмая жена
• 20 июля 2025
Ответ дляА я женатая
Та й вам палець в рот не клади .
А ви всі її відповіді почитайте
СкрипяСердцем• 21 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Номер господаря вказаний в оголошенні?
Фотки моєї один рієлтор 2 тижні не знімав, хоч я вже й скарги нажимала тощо. Це при тому, що дозволів копіювати оголошення я не давала
Треба глянути , оголошення є на різних сайтах
СкрипяСердцем• 21 июля 2025
Ответ дляЗаставляличка
Где висят? В эконом сегменте квартиры сдаются за сутки. Даже в 17 году я максимум за 2-3 дня сдавала и то потому, что выбирала кому.
По поводу цены, ну вас никто не мешает купить свою, что же вы этого не делаете?)
Значить це не економ сегмент