Перша скрипка• 20 июля 2025
Як вам хлопець дає гроші, платить за вас?
Повечеряли разом, збираємося йти і тут він питає "у тебе є гроші?",у контексті, чи можу я оплатити собі таксі, звичайно, я кажу, що є. І звичайно він нічого не дає) От як це розцінити? Як правильно реагувати? Начебто і потурбувався і начебто і щось пішло не так
Перша скрипка
• 20 июля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Он дал понять, что каждый за себя. В принципе правильно.
От я так і подумала. У моєму розумінні, хотів би оплатити, оплатив би, а не питав.
Незнакомлюся• 20 июля 2025
Жлоб какой-то. Это было первое свидание?
Обычно нормальный парень оплачивает девушке такси. О деньгах ничего не говорит. Но Вам дали понять чтобы Вы сами за себя платили.
Шиворот Навыворот• 20 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ну а вы должны были ответить что при мужчине кошелек не открываете
Мне 38
Незнакомлюся• 20 июля 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Мне 38
Она все правильно ответила. Нормальный мужчина бы такой вопрос не задал.
Я бы села в такси и больше кавалер бы меня не увидел. Но автор уже будет вызывать такси и мчаться на второе свидание.
Анютины ласки• 20 июля 2025
Я всегда говорю, что нет денег
Всегда дает и деньги и все платит за меня. И продукты домой привозит два раза на неделю
Один раз поссорились, не открыла двери, продукты оставил под дверью
Перша скрипка
• 20 июля 2025
Ответ дляАнютины ласки
Я всегда говорю, что нет денег
Я так не можу. Чому я маю брехати, казати, що грошей немає? Я не бідую, можу за себе заплатити, але навіщо мені такий чоловік, з яким я буду змушена це робити? У моєму розумінні, чоловік або робить, або не робить. Якщо я сама заробляю і маю гроші, це може означає, що я і квіти сама собі на побаченні можу купити? Чи він перед їх покупкою у мене теж запитає, чи є у мене гроші?
ТочноБудет• 20 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Да чего там такси. Жильё сразу покупает!
Воздух в банке• 20 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Омг, скільки крику за таксі, ви касир в АТБ на мінімалці? Де про квіти чи вечерю питав ваш хлопець? Зробіть гарне хлопцю, дійсно зникнуть із його горизонту
Воздух в банке• 20 июля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Ви би зробили великий подарунок хлопцю, із за такої фігні кидати людину, це як нормальна жінка завжди зустрічає з борщем чоловіка, не гоже нормальній жінці щоб чоловік себе нагадував)))
Бабулька• 20 июля 2025
Якщо немає або шкода коштів на таксі, чому не скористуєтеся громадським транспортом ? Чому хлопець повинен вам оплачувати таксі ? Що ви йому оплачуєте тоді чи це гра в одні ворота ?
Перша скрипка
• 20 июля 2025
Ответ дляБабулька
Справа не у немає чи шкода, справа у ставленні чоловіка до тебе, це елементарний прояв уваги. Гроші є, і не шкода, відповідаю на ваше питання. Я так зрозуміла, ви чоловік.
Треба ось так• 20 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Мабуть таки за вами черга не стоїть, раз ви нам це розповідаєте, а не йому..
Перша скрипка
• 20 июля 2025
Ответ дляТреба ось так
Питання було про чергу?
Бабулька• 21 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Я не чоловік 🤦♀️ припустимо, він проявляє увагу оплачуючи таксі. Як ви тоді її проявляєте ?
Перша скрипка
• 21 июля 2025
Ответ дляБабулька
А у вас напевно не дуже у стосунках, якщо ви вважаєте, що на кожну дрібницю типу оплати таксі чи букета ви маєте чимось відповідати. Соснути треба було одразу може, щоб віддячити барину, що таксі оплатив ? Якізь базарні стосунки, а що ти мені, якщо я тобі.
Бабулька• 21 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Якщо в стосунках одна людина приділяє увагу (=все оплачує згідно ваших слів), а інша нічого не робить, то це паразитизм/егоїзм. Для чого вкладатися в стосунки (фінансово, емоційно), якщо вони тобі нічого не дають ?
Я за партнерські стосунки, де спільні витрати і побут оплачуються навпіл парою.
Сварка через таку дрібницю, як оплата таксі або вечері, навіть не спала б мені на думку
Перша скрипка
• 21 июля 2025
Ответ дляБабулька
А я за те, щоб на початку стосунків чоловік показав, що він готовий елементарно вкладатися у жінку. Мова не про діаманти і квартири, а простий показник уваги, це не дорого. Бо те, що на початку здається дрібницею, потім вилазить у цькування у жінки декреті,яка вже не може себе утримувати (або вкладатися навпіл,як ви кажете).
П.с. Чоловік теж на рівні з вами готує їсти, пере, прибирає у домі, їсть рівну з вами кількість (ну ви ж рівно порівну вклалися, то все має бути справедливо, якщо на те пішло)?
Бабулька• 21 июля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Добре, він у вас вкладається фінансово, а ви й нього як вкладаєтеся ?
Так звісно, у побуті все навпіл - і прибирання, і готування їжі.
П.с. На мою думку, жінка взагалі не повинна іти у декрет без відкладених грошей на чорний день. Не кожна пара може пережити народження дитини і дуже часто чоловіки не витримують. Те, що він вкладається у вас зараз, бо ви гарна і весела, не є гарантією того, що він буде продовжувати вкладатися під час декрету, коли зазвичай жінка завжди стомлена і їй не до сексу.