Цибулька зла• 21 июля в 00:02
Чому наші знавці мови так агресивно виправляють помилки, а нейтіви ні?
Мова йде про іноземну. Ну вчишся ти, робиш помилки. Але часто не лише виправляють помилки наші «експерти» іноземної, а ще й з коментарями уїдливими, наче соромлять. В той час як носії мови до цих же помилок ставляться більш легко, навпаки підбадьорюють.
Борисфенка• 21 июля в 00:05
Бо носіям байдуже, а наші рятують добрими порадами світ. Типо без них не справитеся.
Цибулька зла
• 21 июля в 00:05
Ответ дляКаркуша Клара
Бо носії мови самі говорять неграмотно
Але ж суть мови зрозуміти один одного, встановити контакт, передати інформацію, це ж має бути легко. А ось після агресивних виправлень людина може почуватися нездарю, часто помилки не від того, що людина геть не грамотна, а хвилювалась, поспішала чи ще щось. Ось мене дуже неприємно дивують агресивні коментарі.
Забула що?• 21 июля в 00:05
Бо носії мови до вас ставляться, як до мавпочок нерозумних - ´´ну, що з них взяти, хай хоч щось говорять, навіть, якщо це звучить, як don´t push the horses´´
Перша скрипка• 21 июля в 00:05
Якщо ви в них спитаєте граматику , вам носії мови її і не скажуть одразу
Також як і в нас ..
+диалекти і тд ))))
Також як і в нас ..
+диалекти і тд ))))
Баба Йога• 21 июля в 00:06
Книжки треба читати, розвиватися, рости.
Бо коли кажуть:’ Моя мати так казала і її мати теж, тому я так кажу’. Це ненормально
Щепотка_совести• 21 июля в 00:08
Ответ дляБаба Йога
О, первый пошёл
Цибулька зла
• 21 июля в 00:08
Ответ дляБорисфенка
Оце вже більше до істини. Моя близька людина від хвилювання переплутала is та are, що тут почалося… від наших «знавців», вже в бездарі записали з купою помилок, словом, жесть. Думаю, чому так. У «знавців» що від цього розуму побільшало чи грошей? А ось носій мови, помітила, може почути, не сказати, що помилка, але повторити правильний варіант.
Гопница-Советчица• 21 июля в 00:08
То ви у Франції не були) вони так ненав´язливо і тикнуть, і тикнуть ще й скажуть який у вас акцент і перепитають найпростіше слово, бо ви не так його вимовили)))
Забула що?• 21 июля в 00:08
Ответ дляЦибулька зла
Знаєте, якщо німець скаже українською ´´мій жона пішло дадаму ´´, ми його зрозуміємо і, навіть, оцінимо рівень старань. Але це не буде ні гарно, ні правильно, і не означатиме, що він знає українську мову
Цибулька зла
• 21 июля в 00:09
Ответ дляЗабула що?
Дивне порівняння, особливо щодо чемпіона-мільйонера.
Баба Йога• 21 июля в 00:09
Ответ дляЩепотка_совести
О, первый пошёл
Та ні, ми всі неідеальні. Але ж треба вчитися, якщо не знаєш.
Борисфенка• 21 июля в 00:10
Ответ дляЦибулька зла
Броню треба нарощувати, не звертати уваги.
Говоріть, як виходить.
У мене зараз взагалі англійсько-німецький суржик, яке слово першим згадаю, те і кажу. І нічого, розуміють, кому треба.
Говоріть, як виходить.
Забула що?• 21 июля в 00:11
Ответ дляЦибулька зла
Він - великий молодець, геніальний спортсмен. Але це не змінює того, що англійську не знає, і на офіційних прес-конференціях краще користуватися послугами перекладача
Цибулька зла
• 21 июля в 00:11
Ответ дляПерша скрипка
Також як і в нас ..
+диалекти і тд ))))
Також як і в нас ..
+диалекти і тд ))))
До речі, помітила, що на цьому форумі пані також агресивно виправлять помилки одна в одної. Також дивуюся, навіщо агресія ця, ну тицьнути людину у помилку, обізвати ще, підколоти, для чого? Чи ці люди таким чином стають більш щасливими?
Борисфенка• 21 июля в 00:12
Ответ дляЦибулька зла
Це підвищує їх власну значимість ’Є дурніші за мене’.
Перша скрипка• 21 июля в 00:13
Ответ дляЦибулька зла
Самоствердження за рахунок інших
Всім шампаньського• 21 июля в 00:14
Ну вы, как носитель нейтива, должны его знать явно лучше, чем иностранный, верно?
Цибулька зла
• 21 июля в 00:15
Ответ дляЗабула що?
Це означатиме, що людина вчиться. І потребує підтримки. Що треба похвалити, підбадьорити. Бо коли є підтримка, то й крила ростуть, людина ще більше старається. Коли обламувати, то людина боїться говорити.
Забула що?• 21 июля в 00:17
Ответ дляЦибулька зла
Для підтримки у вас є родина.
Незнайомі люди не зобов´язані бути з вами добрими і хвалити за помилки
Борисфенка• 21 июля в 00:18
Ответ дляЖующаЯКонфету
Американцы с моего английского любят поржать. Подкалывают меня
Мені англійці кажуть, що у мене мексиканський акцент. Взагалі пофіг, аби розуміли зміст.
Борисфенка• 21 июля в 00:19
Ответ дляЦибулька зла
З нейтівами говоріть.
Love_Love_Love_• 21 июля в 00:21
Мій чоловік говорить українською чистіше ніж більшість українців і це нормально, бо він вчив її так сказати без обтяжувачів у вигляді суржику і діалекту.
Цибулька зла
• 21 июля в 00:29
Ответ дляБорисфенка
Говоріть, як виходить.
Дякую вам за коментар
Ответ дляЦибулька зла
Ну, у нас теж навряд чи хтось буде агресивно виправляти іноземців.
Цибулька зла
• 21 июля в 00:36
Ответ дляВсім шампаньського
Особисто я, коли бачу помилки і мене не просять виправляти (йдеться про мови, які мені рідні), то не звертаю на помилки увагу, не тикаю людині, не знецінюють її старань. І, звісно, без агресії, що хтось не знає чи забув якесь правило. Дивує агресія людей. Не «добрі» побажання чи виправлення, а саме агресія.
Аннуитет• 21 июля в 00:46
Ответ дляЗабула що?
Для підтримки у вас є родина.
Не обязаны. Но, согласитесь, куда приятнее находиться в дружелюбном обществе, общаться с людьми с развитыми навыками социализации. Мы ж не макаки - при каждом удобном случае друг друга за хвост дергать и кусаться?