А вот недавно• 21 июля в 00:11
Рвота через 50 хв після уколу, то це він не подіяв?
У дитини ротавірус, таьлетки ніякі не помагали, тож ми викликали швидку. Лікар запевнив, що інєкція поможе і в лікарню їхати не треба. Сказав через 15 хв почати відпоювати. Дитина випила 4 чайні ложки протягом 10 хв, заснула і проснулась і рвота з новою силою. Позиви, які вже не мають рідини, бо нема чим.
Це значить, що укол не подіяв? Чи може мізніше подіяти?
Брати в охапку і везти в лікарню капать. Я вже не знаю що робить?
Ми на вілпочинку в Буковелі. Я тут нічого не знаю і кули везти тоже не знаю
Янгол в камуфляжі• 21 июля в 16:57
Ответ дляСоветчица Года
У меня в хвое в начале сентября прошлого года всё было хорошо. Но когда ехали, то свежие отзывы были от людей, которые поймали ротавирус.
В этом году в тавеле тоже всё нормально.
мы вот только вернулись, я реально переживала( в бассейне много деток в пампасах было, а мои хоть и взрослые, но постоянно эту воду глотали( поэтому я была на стреме, но пронесло вроде.
Советчица Года• 21 июля в 16:59
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
В памперсах всё ок. Вот в хвое была голая девочка, я после неё своего в детский бассейн не пускала.
Бойова• 21 июля в 17:09
Ответ дляТреба підробіток
А у нас полностью первую смену выкосило, потом скандалы и вторая и третья нормально , сейчас четвертая
Не повірите, у нас скандали були не просто на рівні табору. Була повідомлена Івано-Франківська облдержадміністрація, санітарно-епідеміологічна станція. Я особисто телефонувала в санстанцію і повідомляла про ситуацію в таборі, на що отримала відповідь, що вони запускають процес перевірки тільки після звернення з лікарні чи швидкої допомоги. Але таких звернень не було, хоча знаю точно, що декілька дітей швидкі возили в Яремче на крапельниці, але аналізи показали, що нічого такого немає, хоча діти навіть непритомніли.
Наша історія закінчилася тим, що після 3 днів блювоти, поносу, болей в животі, температури і абсолютної халатності адміністрації, коли син не міг вистояти чергу з 50 ригаючих собі під ноги дітей і повернувся у номер без огляду, без контролю вжитої рідини - я намагалася викликати швидку, щоб мою дитину оглянув лікар. Але, виявляється, я не можу викликати швидку з іншої області, і лише табір має право викликати швидку. І тут мої нерви здали, я скандалила і плакала. Потім мені зателефонував головний лікар швидкої допомоги Івано-Франківської області, пояснив, що такі правила. А ще через 10 хв мені зателефонували з поліції і повідомили, що їдуть туди. І почалося саме цікаве. Табірна лікарка псіхувала і казала, що все це не правда, що це поодинокі випадки і ситуація на контролі, а температура у мого сина через психологічну травму, яку швидше за все я завдала. І що, якщо нам щось не подобається, то ми можемо забиратися звідти. Короче сказати, що я була в шоці, це не сказати нічого. Я лише запитала: ’Ви взагалі люди?? Це ж діти...’ і потім поїхала і забрала знесилену дитину звідти. Аж згадувати не хочу(((
Треба підробіток• 21 июля в 17:20
Ответ дляБойова
Вот вы молодец!
У нас такая ситуация на первой смене, сейчас у них 4 медсестры, добавили, но такое разгильдяйство , за наши огромные деньги.
А вот недавно
• 21 июля в 17:22
Ответ дляЧекаю завтра
О, блин, я как раз её рассматривала на отдых, у них и цены капец не маленькие (( вот чтоб столько потратить, обрыгаться, ещё и за стационар отвалить кучу бабла. Капец, сочувствую (( как малой?
Все добре вже. 5 пляшок влили і вже огірочок. 3000 грн заплатила в медікал прикарпаття.
Тож вже по трошки гуляємо на вулиці. Не все втрачено
А вот недавно
• 21 июля в 17:24
Ответ дляБойова
У нас ригали майже всі зміни. Це було жахіття. Син не вперше в таборах, щороку десь відпочиває, але такого не було ніколи. Теж адміністрація спихала на воду, то на желейки, які діти їли десь на екскурсії. Ну типу самі винні. Але ж якщо ви знаєте, що у вас однакова картина щороку, то невже не можна вирішити питання з водою?! Невже не можна забезпечити кожну дитину 1,5-2 літра покупної бутильованої води на день? Кошти за табір сплачені не малі. Але жадібність не дозволяє їм зробити цього. Тому, ми для себе зробили висновок і саме зараз син відпочиває в чудовому, перевіреному часом таборі на Київщині. Так - не Буковель, але здоровіший буде.
А який табір?
А вот недавно
• 21 июля в 17:27
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
якщо в Київській області хтось захворіє, то і там може початись таке. Але якщо вчасно будуть вживати заходів, то є шанс, що інфекція не розповсюдиться. Тому звісно місце, умови розмноження збудників, і санітарія мають значення.
Я не особо придирчива, але мені таки здається не дуже тут з гігієною. В ресторані в тому числі. Хоча кварцують 1 раз в день
А вот недавно
• 21 июля в 17:28
Ответ дляБойова
Вода стояла в коридорах у великих бутлях і була зі своєрідним запахом. Тому, очевидно що дітям давали місцеву воду.
Доречі, мені теж ця вода в бутлях має присмак і запах прілості
черная мамба• 21 июля в 17:57
Может ацетон поднялся, если Работа и слабость надо прокапать ребенка …
Лика-прилипка• 21 июля в 17:58
Ответ дляПолюю на дрони
Я не поняла: вы пили воду с водпровода?
Спершу пили воду з криниці. Ну там був насос, який подавав цю воду з криниці в крани у міні-готель, в якому ми жили. І від неї у нас був розлад.
Полюю на дрони• 21 июля в 20:09
Ответ дляЛика-прилипка
Ну тогда в принципе понятна проблема. Я везде покупаю воду для питья и приготовления еды. И дома тоже.
Всім шампаньського• 21 июля в 22:39
Ответ дляА вот недавно
Я тоже ні ногою більше. Споглядаю красу з лікарняної койки. Ще й заплачу, мабуть, до 10 тисяч за 8 год
Зараз літо ,чому не поїхали на море закордон?
Всім шампаньського• 21 июля в 22:42
Ответ дляЧекаю завтра
Автор, в каком вы отеле? Напишите, хоть кого-то предостережете от беды
А в чому готель винен?
А вот недавно
• 21 июля в 23:26
Ответ дляВсім шампаньського
Бо без чоловіка не хочу, бо чоловіку тоже треба відпочить він паше як віл.
І чому ви вважаєте, що можна задавати такі питання з підтекстом яка ви розумна і всідумають вашими мозгами?
Кнопус• 21 июля в 23:49
Ответ дляА вот недавно
Бо в старшого сина зранку те саме було. Але він випав протирвотне, пару штук смекти потім, бутилку рео і його відпустило. А з меншим ваще. У чоловіка тоже діарея і ще в одного хлопчика тут те саме. Швидка пішла тоже до нього в номер.
Ротавірус чи якась інша кишкова зараза
потримайте старшого на дієті кілька днів
Тільки не про гроші• 22 июля в 06:50
Ответ дляБентливуман
какой еще кашель и насморк при ротавирусе?особенно у детей...идите хоть почитайте трошки, что это за вирус, почему он РОТА.
Респираторные симптомы: при ротавирусной инфекции могут наблюдаться заложенность носа, першение в горле.
это вам)
или ’рота’ у вас как-то связано со слово ’рот’ ?
это вам)
Всім шампаньського• 22 июля в 09:41
Ответ дляА вот недавно
Мда,хто ж вам винен
А вот недавно
• 22 июля в 23:10
Ответ дляВсім шампаньського
Мда,хто ж вам винен
Ви в собі ? Мої друзі в Болгарії всі захворіли ротавірусом. З 8 днів 4 капались в лікарні. І що далі? Що ви хочете сказати?
До чого ці ваші виписування?
Всім шампаньського• 23 июля в 10:16
Ответ дляА вот недавно
До чого ці ваші виписування?
Хочу сказати,що не треба їздити в дешеву Болгарію,а щось по краще вибрати