А вот недавно• 21 июля в 00:11

Рвота через 50 хв після уколу, то це він не подіяв?

У дитини ротавірус, таьлетки ніякі не помагали, тож ми викликали швидку. Лікар запевнив, що інєкція поможе і в лікарню їхати не треба. Сказав через 15 хв почати відпоювати. Дитина випила 4 чайні ложки протягом 10 хв, заснула і проснулась і рвота з новою силою. Позиви, які вже не мають рідини, бо нема чим.
Це значить, що укол не подіяв? Чи може мізніше подіяти?
Брати в охапку і везти в лікарню капать. Я вже не знаю що робить?
Ми на вілпочинку в Буковелі. Я тут нічого не знаю і кули везти тоже не знаю
Оцененная• 21 июля в 00:12
Это значит интоксикация сильная , ребенка капать надо.
автор А вот недавно • 21 июля в 00:14
Ответ дляОцененная
Капец, як же так. Йому тільки в 20 год стало погано. Вже за 4 години така інтоксикація
Пффф 100%• 21 июля в 00:16
А що хоч кололи?
Сонячний зайчик• 21 июля в 00:17
Сколько ребенку? Сколько выпивает жидкости?
автор А вот недавно • 21 июля в 00:18
Ответ дляПффф 100%
А що хоч кололи?
Метопрокламід
StrawberrySunset• 21 июля в 00:18
Ответ дляА вот недавно
Метопрокламід
Странно.. лучшее противортвотное(( с какой периодичностью рвота?
СкумбріяП8• 21 июля в 00:19
Напевно краще все ж таки в лікарню, плюс вже ніч
Чекаю завтра• 21 июля в 00:19
Ответ дляА вот недавно
А что значит таблетки никакие не помогали? Он рвёт без перерыва? Какие таблетки не помогали, за 4 часа сколько вы их дали?
Оцененная• 21 июля в 00:21
Ответ дляА вот недавно
Так бывает. Не мучайте ребенка, едьте в больницу на капельницы.
автор А вот недавно • 21 июля в 00:22
Ответ дляStrawberrySunset
Після уколу була одна поки, через 50 хв. До цього разів 5, через 20-30 хв.
Але зараз він дрімає і крутиться, я бачу тошнить. Мабуть, знову рвота буде.
Ну це як вирве ще раз буду їхати
автор А вот недавно • 21 июля в 00:23
Ответ дляСонячний зайчик
9 років. Мало п´є.я боюсь давати багато.
По ложці буквально. Я жду коли зупинить рвать його, щоб відпоїти
Первоклашка Я• 21 июля в 00:23
Брати в охапку і везти в лікарню капать.
StrawberrySunset• 21 июля в 00:23
Ответ дляЧекаю завтра
А какие таблетки вообще дают при этом? Регидрон и воду дают, смекту .У дочери 2 раза была эта зараза со всеми прелестями, рвотой, поносом, температурой под 40, и у сына уже раз было, не помню никаких таблеток
автор А вот недавно • 21 июля в 00:23
Ответ дляЧекаю завтра
2 дала метопрокламід, але він їх одразу виривав
KriskaA• 21 июля в 00:24
Це ротавірус, а значить жопа....Краще в лікарню. Я б осетрон ввела, а потім під крапельниці.
StrawberrySunset• 21 июля в 00:24
Ответ дляА вот недавно
Ну це як вирве ще раз буду їхати
Тогда наверное лучше и правда в больницу ((
автор А вот недавно • 21 июля в 00:25
Ответ дляKriskaA
Так ввели ж препарат по типу осетрону, тільки інший
Первоклашка Я• 21 июля в 00:25
Ответ дляА вот недавно
Ну то не допоміг він. Чого ви чекаєте?
Первоклашка Я• 21 июля в 00:26
Ответ дляА вот недавно
Можете дочекатись зневоднення
KriskaA• 21 июля в 00:26
Ну про інший я не знаю, я знаю, що осетрон добре діє....Але якщо ротавірус - то це крапельниці, антибіотики + випаювання з ложечки постійно....Так, чомусь навіть в інфекційці від мене вимагали випаювати дитинку...
автор А вот недавно • 21 июля в 00:26
Ответ дляПервоклашка Я
Ну то не допоміг він. Чого ви чекаєте?
То ж ви пишите я б осетрон ввела. Так ввели ж.
Другу дозу вже ніхто не дасть. Просто капати почнуть
Сонячний зайчик• 21 июля в 00:26
Ответ дляА вот недавно
Если рвота не остановиться, лучше прокапать
Бентливуман• 21 июля в 00:26
якщо ще раз вирве - то знов викликати швидку

температура є?
Первоклашка Я• 21 июля в 00:27
Ответ дляА вот недавно
Я не писала про осетрон
Бентливуман• 21 июля в 00:27
Ответ дляKriskaA
какие еще антибиотики при вирусе
KriskaA• 21 июля в 00:27
Моєму було 4 - може в 9 воно якось простіше дитину умовити....Про себе можу сказати - коли мене розірвало від ротавірусу то допомогла пепсікола. Але я категорично не рекомеедую без консультації лікаря !!!! тільки для дорослих.
автор А вот недавно • 21 июля в 00:27
Ответ дляKriskaA
Я випаювати готова зі шприца всб ніч, аби не було позивів нових рвотних.
І антибіотики при ротавірусі не знаю щоб давали
НеЛенаЯ• 21 июля в 00:27
Ответ дляА вот недавно
Метопрокламід
Була така сама ситуація з дитиною і теж кололи цей препарат і потім знову як поїхала вже швидка була рвота. Єдине що дитині допомогло це-суспрін. Ну і авжеж багато рідини з регідроном.
KriskaA• 21 июля в 00:28
Ответ дляБентливуман
какие еще антибиотики при вирусе
Такой ешйо. За протоколом. Бо доєднується бактеріальна інфекція.
автор А вот недавно • 21 июля в 00:28
Ответ дляБентливуман

температура є?
Нема температури. Навпаки 36