А вот недавно• 21 июля в 00:11

Рвота через 50 хв після уколу, то це він не подіяв?

У дитини ротавірус, таьлетки ніякі не помагали, тож ми викликали швидку. Лікар запевнив, що інєкція поможе і в лікарню їхати не треба. Сказав через 15 хв почати відпоювати. Дитина випила 4 чайні ложки протягом 10 хв, заснула і проснулась і рвота з новою силою. Позиви, які вже не мають рідини, бо нема чим.
Це значить, що укол не подіяв? Чи може мізніше подіяти?
Брати в охапку і везти в лікарню капать. Я вже не знаю що робить?
Ми на вілпочинку в Буковелі. Я тут нічого не знаю і кули везти тоже не знаю
Білий Лосик• 21 июля в 06:35
Ответ дляKriskaA
Моєму було 4 - може в 9 воно якось простіше дитину умовити....Про себе можу сказати - коли мене розірвало від ротавірусу то допомогла пепсікола. Але я категорично не рекомеедую без консультації лікаря !!!! тільки для дорослих.
А чому не рекомендуєте? В 9 років можна, в пепсі і колі багато глюкози, яка знижує рівень оцетону. При інтоксикації він підвищується.
Автор у мене була не пепсі, а капсула з глюкозою и я по чайній ложці давала дитині, через сутки стало краще.
В лікарні теж якось були і нас сказали відпоювати дитину
Я такая наивная• 21 июля в 07:44
Ответ дляStrawberrySunset
А какие таблетки вообще дают при этом? Регидрон и воду дают, смекту .У дочери 2 раза была эта зараза со всеми прелестями, рвотой, поносом, температурой под 40, и у сына уже раз было, не помню никаких таблеток
Ротавирус не повторяется
автор А вот недавно • 21 июля в 08:06
Ответ дляСирожено_пирожено
Автор , що там у вас ?
Все спокійно ?
Ні(((
Дитину відкапали, знову протирвотне влили через вену.
Але він все одно через 2 год вирвав і ось через 7 год після капельниці його тошнить безбожно, болить живіт, він як вуж крутиться на ліжку. Дикий понос продовжується і вче виливається поносом. А вони кажуть нічого влити вже вам не можемо. Приїзджайте через 12 год. Це приватна клініка. Мушу забирати його назад в готель і привезу на вечір згов капатись
автор А вот недавно • 21 июля в 08:07
Ответ дляСамавиховуюКота
Та чого ви вирішили що то ротавірус? Діарея? Температура?
Якщо тільки рвота, то скоріше за все - ацетон.
Сильний понос був і є.
І в обох дітей симптоми. Це точно щось інфекційне. Лікар на швидкій і тут в лікарні сказвли ротавірус
автор А вот недавно • 21 июля в 08:09
Ответ дляЯ такая наивная
Ротавирус не повторяется
Та ви що?
В нас в садочку їх стільки було. Їх же десятки видів
Братья Капли• 21 июля в 08:14
Автор в Польше холеру нашли. Не пугаю а предостерегаю
Хропочка з гривкою• 21 июля в 08:14
Ответ дляА вот недавно
Сильний понос був і є.
Может отравились чем то в отеле? Может нифуроксазид поможет?
Братья Капли• 21 июля в 08:17
Ответ дляА вот недавно
Та ви що?
А посев делали? Моя в садике тоже как то заболела - понос рвота. Синегнойная палочка. Такая гигиена на кухне. Забрала её из того сада
Янгол в камуфляжі• 21 июля в 08:18
Ответ дляА вот недавно
9 років. Мало п´є.я боюсь давати багато.
По ложці буквально. Я жду коли зупинить рвать його, щоб відпоїти
не треба чекати, давайте зараз. А протирвотне зазавичай не дають, так же токсини виходять, вам треба встигати поповнювати рідину. Давайте електроліти, сорбенти, воду.
Мої минулий рік обоє так рвали. Ви в якому готелі?
Братья Капли• 21 июля в 08:19
Ответ дляХропочка з гривкою
Я все кишечные проблемы детям нифуроксазидом лечу. И рвоту тоже кстати. Сироп давала. Она быстро прекращается
Янгол в камуфляжі• 21 июля в 08:19
Ответ дляKriskaA
Ну про інший я не знаю, я знаю, що осетрон добре діє....Але якщо ротавірус - то це крапельниці, антибіотики + випаювання з ложечки постійно....Так, чомусь навіть в інфекційці від мене вимагали випаювати дитинку...
які антибіотики при вірусній інфекції?
Братья Капли• 21 июля в 08:20
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
які антибіотики при вірусній інфекції?
Кто сказал что это вирус?
Янгол в камуфляжі• 21 июля в 08:21
Ответ дляБратья Капли
Кто сказал что это вирус?
врачи в клинике
Братья Капли• 21 июля в 08:21
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
врачи в клинике
Температуры нет есть неукротимая рвота. Какой вирус?
Анализы никакие не сделаны. Они в том отели чем угодно отравится могли
Я такая наивная• 21 июля в 08:22
Ответ дляА вот недавно
Та ви що?
Ну тем же самым не болеют. Вообще странно болеть ротавирусом часто.
Янгол в камуфляжі• 21 июля в 08:23
Ответ дляБратья Капли
вы в интернете, не видя ребенка, знаете лучше врачей?
У моих тоже не было температуры, были почти 3 дня рвота и понос. Энтеровирус.
Братья Капли• 21 июля в 08:24
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Как это определили?
Тільки не про гроші• 21 июля в 08:27
Ответ дляА вот недавно
Метопрокламід
капец, вот это лечение. Это был парамедик? явно не врач
Янгол в камуфляжі• 21 июля в 08:27
Ответ дляБратья Капли
Как это определили?
надеюсь по анализу крови?))
Нам так определяли) Я в Добробуте с детьми лежала несколько раз в инфекционном отделении. Делают анализ крови, чтобы определить, что за инфекция. Кровь была все разы ’вирусная’, а это была рвота по 10 раз на протяжении часа. Антибиотики не назначали ни разу, в них не было необходимости. Противорвотное так же. Но 1,5 сутки были капельницы, снимающие обезвоживание и интоксикацию.

И в Турции с энтеровирусом детям, ничего кроме сорбентов, глюкозы и физраствор с электролитами не назначали.
Тільки не про гроші• 21 июля в 08:29
Ответ дляKriskaA
які антибіотики? вірус не лікується антибіотиками. Тільки регідратація
Тільки не про гроші• 21 июля в 08:35
Ответ дляА вот недавно
Сильний понос був і є.
і ротавірус ще доказати треба. То і сальмонеллез може бути. Сорбентів побільше. Ротавірус-то ще нежить, кашель. Від ніфуроксазіду гірше не буде. Я свою норфлоксацином якось лікувала. Ну, то я. Бо там дітям протипоказане .
Братья Капли• 21 июля в 08:45
Ответ дляТільки не про гроші
Ротавирус не требует лечения. Можно написать и домой отправить. При нем температура должна быть хотя бы 37 или около того а тут 36 и боли в животе что ребёнок аж крутится
Бойова• 21 июля в 08:55
Щороку в цьому Буковелі одна і та ж картина. Щороку люди масово ригають і лежать з ротавірусом. Комусь минається легким переляком, а хтось підриває здоров´я.
Я минулого року сина так забирала з табору в Поляниці. Вся зміна ригала, у когось був понос, у когось температура, животи боліли у всіх.
Після цього я собі сказала - такий відпочинок на лакшері-курорті більше мені не потрібно. Чого, авторе і Вам бажаю.
Швидкого одужання.
Карапулька• 21 июля в 09:05
Ответ дляА вот недавно
Ні(((
Странные
У моего такое было, когда 4 года было
Капали очень долго
Только на вторые сутки могли остановить рвоту и понос.
Пэрисхилтонша• 21 июля в 09:07
Автор якийсь би ніфураксозід додати певно, проконсультуйтесь ще з кимось, можливо і онлайн якусь консультацію лікаря.
Швидкого одужання всім!
Поїть його, якщо понос то + сорбенти. Навіть якщо рвота, нехай пʼє і щось знеболювальне б для живота
Карапулька• 21 июля в 09:09
Мои кстати сейчас тоже со рвотой и поносом + темп, с лагеря привезли((
Я сразу подключаю нифуроксазид, рео, Бетаргин
Форточка• 21 июля в 09:10
Ответ дляКу-кусик
Странно,я когда пила колу в автобусе,то все равно укачивало (
так там причина тошноты другая
Чекаю завтра• 21 июля в 09:29
Ответ дляА вот недавно
Сильний понос був і є.
Автор, в каком вы отеле? Напишите, хоть кого-то предостережете от беды
Треба підробіток• 21 июля в 09:35
Ответ дляБойова
Швидкого одужання.
У нас в лагере на первой смене было в этом году, из- за воды сказали.
Оказывается в Буковеле нет канализации уже тут девочка написала, каждый год такое.
Мы просто до этого всегда зимой и все в порядке.
автор А вот недавно • 21 июля в 10:08
Ответ дляБратья Капли
Вже від ранку сьогодні 37.7