А вот недавно• 21 июля 2025
Рвота через 50 хв після уколу, то це він не подіяв?
У дитини ротавірус, таьлетки ніякі не помагали, тож ми викликали швидку. Лікар запевнив, що інєкція поможе і в лікарню їхати не треба. Сказав через 15 хв почати відпоювати. Дитина випила 4 чайні ложки протягом 10 хв, заснула і проснулась і рвота з новою силою. Позиви, які вже не мають рідини, бо нема чим.
Це значить, що укол не подіяв? Чи може мізніше подіяти?
Брати в охапку і везти в лікарню капать. Я вже не знаю що робить?
Ми на вілпочинку в Буковелі. Я тут нічого не знаю і кули везти тоже не знаю
А вот недавно
• 21 июля 2025
Ответ дляБойова
Щороку в цьому Буковелі одна і та ж картина. Щороку люди масово ригають і лежать з ротавірусом. Комусь минається легким переляком, а хтось підриває здоров´я.
Я минулого року сина так забирала з табору в Поляниці. Вся зміна ригала, у когось був понос, у когось температура, животи боліли у всіх.
Після цього я собі сказала - такий відпочинок на лакшері-курорті більше мені не потрібно. Чого, авторе і Вам бажаю.
Швидкого одужання.
Я тоже ні ногою більше. Споглядаю красу з лікарняної койки. Ще й заплачу, мабуть, до 10 тисяч за 8 год
А вот недавно
• 21 июля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
Автор, в каком вы отеле? Напишите, хоть кого-то предостережете от беды
Це ж не значить, що всім так. Я ще не знаю про масове занедужання. Поки 3 випадки знаю. Красна поляна
А вот недавно
• 21 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
У нас в лагере на первой смене было в этом году, из- за воды сказали.
Оказывается в Буковеле нет канализации уже тут девочка написала, каждый год такое.
Мы просто до этого всегда зимой и все в порядке.
Я вчора вранці ходила в чан, він над річкою вкінці території. Там тупо сморід каналізації, не можливо сидіти було
Янгол в камуфляжі• 21 июля 2025
Ответ дляБойова
Швидкого одужання.
таке може статись де завгодно, тому є сенс відпочивати раніше, поки ця вся зараза ще не розмножилась капітально.
Взимку ми в Буковелі жодного разу не хворіли, хоча їздити по декілька разів за сезон. Минулого року в серпні на 3-4 дні випали з життя) там реально півготеля бекало. Готель недешевий.
А цього року відпочивали в Хвої, слава Богу без пригод.
Чекаю завтра• 21 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
О, блин, я как раз её рассматривала на отдых, у них и цены капец не маленькие (( вот чтоб столько потратить, обрыгаться, ещё и за стационар отвалить кучу бабла. Капец, сочувствую (( как малой?
Янгол в камуфляжі• 21 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
співчуваю( але якщо вже хтось захворів, то це буде масово(
там же басейни, діти.
Я взагалі тих басейнів боюсь, але що робити, якщо моря немає(
Спробуйте давати електроліти, регідрон чи типу того, він противний на смак, але діє. При зневодненні швидко вимиваються електрліти, і вода просто не затримується в організмі, скільки б ви не пили, вона виходить.
Я минулого року так 3 дні просиділа з проносом, ліки всі пила, води дуже багато, але вона наче по трубі одразу виходила. Потім згадала про регідрон, і буквально одразу це припинилось.
там же басейни, діти.
Янгол в камуфляжі• 21 июля 2025
Ответ дляЧекаю завтра
раніше треба їхати, в серпні там буде ще гірше.
Ми були в Фоміч на початку серпня, друзі були 2 тижнями раніше, все ок у них. А в серпні вже весь готель бекав.
Лежу о 5 ранку, саму нудить і тут чую з сусіднього номера ’буууееее’))
Я була з подругою і її сином, і моїх двоє. Перехворіли всі. Але обійшлось без госпіталізації.
Цього року набрала півчемодану ліків, слава Богу не знадобились.
Бентливуман• 21 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
Ні(((
Дитину відкапали, знову протирвотне влили через вену.
Але він все одно через 2 год вирвав і ось через 7 год після капельниці його тошнить безбожно, болить живіт, він як вуж крутиться на ліжку. Дикий понос продовжується і вче виливається поносом. А вони кажуть нічого влити вже вам не можемо. Приїзджайте через 12 год. Це приватна клініка. Мушу забирати його назад в готель і привезу на вечір згов капатись
у моего сына было так же. понос остановили одним порошком Гидрасек. просто через 10 минут как и не было, а то я по кругу стирала 15 пар трусов и они не успевали высохнуть
Бентливуман• 21 июля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
і ротавірус ще доказати треба. То і сальмонеллез може бути. Сорбентів побільше. Ротавірус-то ще нежить, кашель. Від ніфуроксазіду гірше не буде. Я свою норфлоксацином якось лікувала. Ну, то я. Бо там дітям протипоказане .
какой еще кашель и насморк при ротавирусе?особенно у детей...идите хоть почитайте трошки, что это за вирус, почему он РОТА.
Лика-прилипка• 21 июля 2025
Автор, раптом що, не бійтеся їхати в державну інфекційку по швидкій. Мене з дитиною з аналогічною проблемою швидка забрала у Яремче. Нудоту я ще якось змогла приборкати Домридом, а от ацетон ніяким відпоюванням і колою не вдалося побороти. Навіть перша крапельниця не допомогла в лікарні, лише з другої.
Лікарня чистенька, не страшна. Ми самі в палаті лежали, через 2 дні відпустили. Єдине що, треба мамі щось із собою захопити їсти.
Лика-прилипка• 21 июля 2025
А взагалі так, в тому регіоні велика проблема з водою. Ми там жили перших півроку в 2022. І дуже довго у всієї сім’ї був якийсь кишковий розлад, аж поки я не пов’язала це із водою. І ми почали ходити набирати собі її з якогось потічка, і нас нарешті попустило. Тобто вода з якогось зовсім непевного джерела виявилася кращою, ніж ’питна’ з водопроводу з криниці. Ну а потім дитина поїхала на один день в Буковель, і закінчилося це все крапельницями.
Квітка папороті• 21 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
9 років. Мало п´є.я боюсь давати багато.
По ложці буквально. Я жду коли зупинить рвать його, щоб відпоїти
Навпаки треба прям дуже багато давати води. Страшна не рвота, а обезводнення. Рвота виводить токсини що не дійшли до кішківника. Рідина допомагає вивести токсини. чим більше рідини вип´є і вирве, тим менше токсинів попаде в кішківник. Якщо токсини попадають в кішківник, то всеодно потрібна вода, щоб нирки виводили токсини разом з водою. Без води токсини не виводяться.
Мама Карло• 21 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
О, это как в Кирилловке.
Не было канализации и проблем была куча.
С рождением ребенка отдыхали в Приморске и там было все ок.
Эх...Было время.
Мама Карло• 21 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
Мы с ребенком туда собирались. Подруги с детьми были там зимой , остались довольны.
Сегодня во Франковске из-за взрывов не могли спать , думала туда поехать на неделю.
Теперь не хочу.
Треба підробіток• 21 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Так там холодрыга была, как ребенку отдыхать?
Вот сейча. Поехали , так как хоть погода нормальная, у нас жарища, а там зима .
З родзинкою• 21 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
там же басейни, діти.
Бувають різні типи водно-електролітних порушень. Інколи навпаки організм затримує воду (механізм описувати довго), але концентрація електролітів при цьому в плазмі крові зменшується. Наслідки можуть бути дуже серйозними саме. Тому важливо пити не чисту воду, а електролітні розчини при зневодненні у будь-якому випадку.
Бойова• 21 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
У нас ригали майже всі зміни. Це було жахіття. Син не вперше в таборах, щороку десь відпочиває, але такого не було ніколи. Теж адміністрація спихала на воду, то на желейки, які діти їли десь на екскурсії. Ну типу самі винні. Але ж якщо ви знаєте, що у вас однакова картина щороку, то невже не можна вирішити питання з водою?! Невже не можна забезпечити кожну дитину 1,5-2 літра покупної бутильованої води на день? Кошти за табір сплачені не малі. Але жадібність не дозволяє їм зробити цього. Тому, ми для себе зробили висновок і саме зараз син відпочиває в чудовому, перевіреному часом таборі на Київщині. Так - не Буковель, але здоровіший буде.
Треба підробіток• 21 июля 2025
Ответ дляБойова
Не мы с Одессы, нсли одного ребенка надо туда где не обстреливают.
Или уже вместе тогда.
Бойова• 21 июля 2025
Ответ дляА вот недавно
Дуже шкода, що досвід інколи коштує дорого.
А тут, на жаль, не випадковість, а закономірність.
Янгол в камуфляжі• 21 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
где там? В Буковеле?
Нормальная была погода, дождь был, но быстро заканчивался.
Бойова• 21 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я так цьогоріч везла дітей у Болгарію на Сонячний берег. Теж начиталася, що у липні-серпні там бушує ротавірус, тому поїхали в червні і чудово відпочили.
А минулого року сина я привезла 30 червня в Поляницю, це була вже 3 зміна і тільки пізніше, коли через 2 дні після заїзду почали діти один за одним злягати я дізналася, що така ситуація почалася ще з другої зміни. Тобто, реально відпочили тільки діти на першій зміні. І ситуація не змінилася ні на четвертій, ні на п´ятій зміні. Це жах просто.
Зараз син відпочиває на четвертій зміні в таборі в Київській обл. і там все ок усі зміни підряд. Тому місце роль грає.
Янгол в камуфляжі• 21 июля 2025
Ответ дляЗ родзинкою
ну так, я це і мала на увазі, що при зневодненні (а воно буде, якщо днями сидіти на унітазі) важливо приймати електроліти, а не просто пити воду.
Але дітей примусити їх пити - то ще той квест( Хоча в 9 років вже простіше.
Бойова• 21 июля 2025
Ответ дляТреба підробіток
Или уже вместе тогда.
Це так. Я сьогодні ніч не спала, хвилювалася, бо ж летіло все на та через Київщину. Але табір має велике укриття, де діти спали всю ніч. А прилетіти зараз може і на Прикарпаття, як сьогодні. Безпечних місць практично не лишилося.
Янгол в камуфляжі• 21 июля 2025
Ответ дляБойова
якщо в Київській області хтось захворіє, то і там може початись таке. Але якщо вчасно будуть вживати заходів, то є шанс, що інфекція не розповсюдиться. Тому звісно місце, умови розмноження збудників, і санітарія мають значення.
Полюю на дрони• 21 июля 2025
Ответ дляЛика-прилипка
Я не поняла: вы пили воду с водпровода?
Мама Карло• 21 июля 2025
Ответ дляБойова
А какую воду они пьют ?
Треба підробіток• 21 июля 2025
Ответ дляБойова
А у нас полностью первую смену выкосило, потом скандалы и вторая и третья нормально , сейчас четвертая
Бойова• 21 июля 2025
Ответ дляМама Карло
А какую воду они пьют ?
Вода стояла в коридорах у великих бутлях і була зі своєрідним запахом. Тому, очевидно що дітям давали місцеву воду.
Советчица Года• 21 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
У меня в хвое в начале сентября прошлого года всё было хорошо. Но когда ехали, то свежие отзывы были от людей, которые поймали ротавирус.
В этом году в тавеле тоже всё нормально.