Белая котичка• 21 июля 2025
без алюмінія дезодорант кульковий, або спрей, що не псує одяг
запах квітковий або ягідно-фруктовий щоб
ВАЖЛИВО! не треба пропонувати драй-драй і подібне! туди - ж і кристал
Белая котичка
• 21 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Сейчас в простор акция
але ж там алюміній.. мені ж треба щоб і запах ніжний
Домовенок Кузя• 21 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Нет там алюминия
Домовенок Кузя• 21 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Запах ніжний
Белая котичка
• 21 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Гарньер 96 часов самый нормальный
Дезодорант-антиперспірант GARNIER Mineral Активний контроль +, 96H, 150 мл
Isobutane, Aluminum Chlorohydrate, Aluminum Sesquichlorohydrate, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Isododecane, Parfum/fragrance, Camellia Sinensis Leaf Extract, Disteardimonium Hectorite, Perlite, Propylene Carbonate, Dimethiconol, Alpha-isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool.
Белая котичка
• 21 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Запах ніжний
я звісно понюхаю. але алюміній
з алюмінієм в мене і так є 2 норм по запаху
СКИБИДЫШь• 21 июля 2025
Оце все по вашому запросу.
Ще найк квітковий хороший, якщо треба щоб пахнув, цей через 5 хвилин вивітрюється в нуль
СКИБИДЫШь• 21 июля 2025
Ответ дляТану на сонці
Мені цікаво, чим вас алюміній не влаштовує?
А чому вам важливо, через що не влаштовує інших людей?
У мене, наприклад, алергія на нього з´явилась сильна через 10 років користування антиперспірантами
Белая котичка
• 21 июля 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Оце все по вашому запросу.
А де купуєе в Україні?
Белая котичка
• 21 июля 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Оце все по вашому запросу.
А той найк бкз алюмінію? Спрей чи шарик?
СКИБИДЫШь• 21 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Шарик, без алюмінію
Белая котичка
• 21 июля 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Шарик, без алюмінію
Зараз вже купила і просторі за 99грн. Буду пробувати
Белая котичка
• 21 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Сейчас в простор акция
Дякую дуже
щойно якраз купила в просторі зупинилася на Nike солодкий букет за 99грн
подивимось як він себе покаже
Домовенок Кузя• 21 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Дякую дуже
подивимось як він себе покаже
Покажите какой, тоже возьму два
Домовенок Кузя• 21 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Дякую дуже
подивимось як він себе покаже
Какие они все по запаху, хочу купить
Белая котичка
• 22 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Какие они все по запаху, хочу купить
я нюхала усі шарикові що були там цієї фірми
мені тілько той сподоьався, але все одно соковитості не вистачає, ну хоч цукерково-солодкий)
від завтра почну тестити як він на тілі
Белая котичка
• 22 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Покажите какой, тоже возьму два
Nike Sweet Blossom щариковий
Белая котичка
• 22 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Покажите какой, тоже возьму два
відгуки правда не дуже
СКИБИДЫШь• 22 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
відгуки правда не дуже
Бо відгуки від людей, що користуються антиперспірантами. Жоден без алюмінію не дасть такого захисту, на жаль, тому у порівнянні й програють. Плюс тіло призвичаюється. Не знаю, чи є дослідження на цю тему, але багато хто помічає, що тиждень-два після переходу ніби не працює, а десь через місяць-два запаху нема/менше. І це явно не ’принюхався’, бо спеціально питала кількох знайомих, та й мама приїздить, шарудить по моїм речам і не може по запаху відрізнити, які я носила, а які ні (взимку, при 30+°С свіжими футболки ні в кого не лишаються)))
Тому не факт, що вам, на ’зміну’ з кількома алюмінієвими підійде
Белая котичка
• 22 июля 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
я зараз все одно в душ частіш ходжу. тому в принципі якщо 6-8 голин при потінні не воняє - то ок
Тану на сонці• 22 июля 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я так розумію, у вас від користування цим форумом вже профдеформація, і ви звичайне питання сприймаєте як щось негативне. Мені цікаво, тому що я поки що ніде не чула інформації про можливу шкоду алюмінію в антиперспіранах. Хоч буду знати, що може бути алергія, дякую. Тепер і собі задумалась, чи не поміняти на безалюмінієвий.
СКИБИДЫШь• 22 июля 2025
Ответ дляТану на сонці
Напевне, таки ’порадницедеформація’, сприйняла як наїзд, що люди не знають, що той алюміній не такий сташний і все ще вірять у міфи типу онкології і отруєння важкими металами від нього))
Оце і є ’шкода’, про яку зазвичай кажуть. Чомусь про алергенність якраз мовчок, і тоді в темах вилазять товариші по нещастю, нагадати, що хтось до крові розчісує пахви
Белая котичка
• 27 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Покажите какой, тоже возьму два
взяли вже? я не раджу. розпробувала. як наношу - починається дике пітніння. перед одяганням навіть через 10хв нічо не підсихаю, то промокую серветкою. запах такий собі. ну таке, на 5 годин камуфлює піт..
із безалюмінієвих мені вже краще щоб спиртовий оцей хоч сохне. але запах поту все одно просочується через годин 5
Домовенок Кузя• 27 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Заказала но заказ не буду забирать передумала
Белая котичка
• 28 июля 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
ще замовила зараз оцей без алюмінію , бо люблю розу
А із алюмнієвих оці що на фото запахи і стійкість терпима.
Млинець Мій• 24 августа 2025
Ответ дляТрусиковед
Мужской олд спайс
Не дай Бог так чесались подмышки от него что глаза на лоб вылезали + запах пота появился резкий которого раньше не было, у дочки просто кожа стала облезать! Как раз человеку с аллергией подойдет...
БИО-дезодорант для женщин, 100 мл, ТМ Ивас - вид не презентабельный мне подарили сама в жизни бы не купила, лучший дезодорант из всех что у меня были натуральный, запах парфюма не перебивает, хватает на весь день.