Мамин тріль• Изменено 21 июля в 17:22

Пломба в гайморовій пазусі - лор налякала що можуть грибки розвиватист

Так лікували мені канали зуба в дуже престижній клініці Києва
Так постарались що пломба з коріння вийшла в гайморову пазуху
в порожнині пазухи відмічається нерівномірне пристінкове потовщення слизової
оболонки заввишки до 5 мм.

Сиджу реву.. старалась як краще, вибирала лікаря ендодонтиста з тим мікроскопом
Мільйон тих знімків зробила - ну бляха, ну зробіть же якісно. Заплатила купу грошей
А тут сюрприз
Малявка ще та• 21 июля в 17:23
Скільки часу пройшло з моменту пломбування? Цікавий у вас ЛОР, тільки грибки? чому саме грибки? Які ваші скарги крім картинки?
автор Мамин тріль • 21 июля в 17:25
Ответ дляМалявка ще та
3 роки з моменту пломбування
Це називається міцетома, може обростати грибком та пломба
Малявка ще та• 21 июля в 17:28
Ответ дляМамин тріль
3 роки з моменту пломбування
Для 3 років у вас нормально все виглядає. Які у вас скарги? Нащо знімок робили? І чи є знімок після лікування Пломбувальний матеріал не несе в собі ніяких грибів і може спокійно прожити з вами все життя
празники не помню• 21 июля в 17:33
Ну так бывает, зуб может в самой гайморовой корнем был. Мне когда рвали зуб мудрости, корни в пазухе были, там была дырка после и кровь носом шла 🥲.
Анти-анонім• 21 июля в 17:52
Корінь вашого зуба міг бути в гайморовій. Це не лікар винуватий, а ЛОР, який так накрутив вас.
автор Мамин тріль • 21 июля в 18:17
Ответ дляАнти-анонім
Каже шо корінь межує з пазухою
Але не в ній
Але коли лікували то пломбу вивели в саму пазуху
спальное место• 21 июля в 18:39
Була подібна ситуація,оперувалась,залишки пломб.метеріалів видалмли.на жаль,такі випадки не поодинокі.
В моєму випадку почалися гайморити,постійно збирався гній.інородне тіло в гайморовій пазусі не є добре.
Твоя космішна• 21 июля в 19:09
У меня такую находку 1.5 см!!! обросшую , в синусе обнаружили на КТ головы с контрастом 25 лет спустя (это приблизительно, я пыталась вспомнить, где можно мне так лечили этот зуб). Пришлось делать сложную лор операцию, 3.5 часа, потому что нейрохирург пугал, что может переродиться и тд