Принцепесочка• 21 июля в 20:14

Temu. Сьогодні 100% кешбек

Дівчата, хто оплачував сьогодні через гуглпей можливо?. В мене пише ерор чомусь((
автор Принцепесочка • 21 июля в 20:20
Клоуна вліпили((
Мама Чели• 21 июля в 20:22
Спонсуйте далі головного спонсора російської армії.
автор Принцепесочка • 21 июля в 20:24
Ответ дляМама Чели
В нас вільно китайські товари продаються. Весь ринок завлений ними, всі магазини від трусів до авто. А я головний спонсор
Альдебаран• 21 июля в 20:28
Ответ дляПринцепесочка
Да да
І організатор -затейнік
Файна цьоця• 21 июля в 20:39
То только для новых пользователей
Мама Чели• 21 июля в 21:30
Ответ дляПринцепесочка
Не знаю же там що у вас завалено.В мене китайского крім шнурків до телефонів нічого немає.
Мама Чели• 21 июля в 21:32
Європа ввела сьогодні санкції .Вперше проти китайських банків і виробників,що допомагають Росії,а тупі українці ,яких щоночі печуть дронами-спонсують Китай.Це капець.Країна-ідіотів
Малинка• 21 июля в 23:59
Я только сегодня посылки с Тему получила. Поэтому ничего заказывать не буду)