Незнакомлюся• 21 июля в 16:43
Питання до бухгалтерів
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, до якої суми можна виставляти рахунок без договору? Начебто, якщо сума до 6 тис грн.
Вірно?
Василина Семеніч• 21 июля в 16:44
В Україні немає законодавчо встановленої граничної суми для виставлення рахунку-фактури (рахунку на оплату) без укладання окремого договору.
Закуйовджена життям• 21 июля в 16:46
Договор не обязательно. Документом подтверждения хозяйственной операции является расходная или акт выполненных работ.