Просто болталка• Изменено 21 июля в 22:28
Порадьте пральну машину для дачіі
без водопроводу
ПушАпница• 21 июля в 22:31
Міні пралка відро що складається.
Щоб попрасувати труси і футболку вистачає, на постільну білизну звичайно ні
Звожу з розуму• 21 июля в 22:46
По сути любую стиральную машину можно использовать и без водопровода. Даже машинку-автомат. Просто ставите рядом на возвышенности бак на 10-20 литров воды (в зависимости сколько берет литров воды машинка на цикл) и подключаете к баку шланг подачи воды.
Просто болталка
• 22 июля в 09:48
Ответ дляШобВам_КакНам
Так є вже давно машинки з баком, заливпєте воду і вмикаєте. Все.
У нас є машина- автомат у мами через хату, але зараз літо і мало води, ще й родичі приїхали в гості, мені не потрібно габаритну: на 4 кг досить, щоб в літній період попрати на дворі і її легко можна було переносити.

Просто болталка
• 22 июля в 09:49
Ответ дляВся така шо куди там
Camry полуавтомат. Чула, що норм машина.
Дякую