Кнопкотиць• 22 июля в 07:42

Девочки СРОЧНО! Глаза!

Видно во сне повредила роговицу глаза. Очень размытое зрение на правом глазу и ощущаю как будто что-то мешает. В глазу ничего нет, помню какие ощущения были после лазерной коррекции. Будто там ранка.
Сегодня ко врачу записи нет. Что лучше прокапать в глаза чтобы стало лучше?
Любви вам!• 22 июля в 07:44
Вы где, в Киеве? Есть прием офтальмолога по скорой в Александровской больнице
Удальонка• 22 июля в 07:44
Нічого не крапати, йти в приймальне відділення. До лікарні, де є офтальмолог
Чай не пью, только кофе• 22 июля в 07:45
Може попало стороннє тіло?Це ж очі,хто зна.
автор Кнопкотиць • 22 июля в 07:47
Ответ дляЛюбви вам!
Так, Київ.
Ждушечка• 22 июля в 07:49
Йти до чергового/ургентного лікаря.
Любви вам!• 22 июля в 07:49
Ответ дляКнопкотиць
Так, Київ.
То беріть таксі і їдьте в Олександрівську лікарню. Може, і на лівому березі є невідкладна офтальмологічна допомога, а на правому саме там.
І очі, це не завжди про очі. Інсульт може давати розмиту картинку.
Простоваля• 22 июля в 08:10
Ответ дляКнопкотиць
Так, Київ.
Терміново до лікаря.
Це дуже серйозно.
автор Кнопкотиць • 22 июля в 08:22
Ответ дляЛюбви вам!
З мого гіркого досвіду, в держ. лікарнях офтальмологія дуже відстає… тому і закріпилася в британській/німецькій офтальмологічній клініці. Мене оперували там 3 рази. Боюся зробити цим гірше
Бесбардак• 22 июля в 08:22
Ответ дляЛюбви вам!
На Красном хуторе сотрудника мужа приняли, на работе горячее олово в глаз попало.
Розвідка Маші• 22 июля в 09:23
Ответ дляКнопкотиць
Ви дивна, якісь краплі в око капати без призначення лікаря, ви не боїтеся, а звернутись до спеціаліста, Ви боїтеся!
Роза в вазі• 22 июля в 10:09
Ответ дляКнопкотиць
То їдьте туди. Тим більше, якщо у вас були оперативні втручання на очах.
ЛолитаНеРазлита• 22 июля в 10:21
Автор шо там
автор Кнопкотиць • 22 июля в 11:03
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Автор шо там
Ерозія рогівки ока. Травматична. Може якась соринка попала. Прописали мазь якусь, слава Богу обійшлося
автор Кнопкотиць • 22 июля в 11:05
Ответ дляЛюбви вам!
Дякі. Вже звернулася. Ерозія рогівки ока. Нічого страшного загалом
ЛолитаНеРазлита• 22 июля в 11:22
Ответ дляКнопкотиць
Ну і слава богу