Птица секретарь• 22 июля 2025
Як взагалі оформити лікарняний на роботі?
Якщо захворіла твоя дитина ,а не ти
Іти до педіатра, якщо в дитини температура?
Птица секретарь
• 22 июля 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
У вас бабуся педіатр, вона не може розповісти як відкривати лікарняний????????????????
Як вона допоможе із лікарняним?
Птица секретарь
• 22 июля 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ви ж пишете що у вас бабуся педіатр. Десь же вона є
В іншому місті на роботі.
Лунтик-паунтик• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Як вона допоможе із лікарняним?
Ця людина всю свою трудову діяльність педіатра оформлює лікарняні для матусь в яких хворіють діти. 100% має знати як це робиться (на відміну від рандомних порадниць)
Жинси на дитину• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Як вона допоможе із лікарняним?
У ребенка есть врач? Обратитесь к нему для осмотра ребенка и открытия больничного.
Кусачая Я• 22 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Лікарняний оформлюють в сімейного лікаря.
Любой врач может открыть МВТП
from Ukraine• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Є педіатр,але їхати в інший кінець району,а машина зараз в ремонті
Існує таксі
Страхованная• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
таксі
Гадаю_По_шнуркам• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
В іншому місті на роботі.
ну так пусть у себя откроет, на работе все равно где открыт больничный, а вообще троль, у детей врачей таких вопросов не возникает, там сразу и больничные и справки и все что надо рисуется
Птица секретарь
• 22 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
У вас дитина перший раз хворіє?
Так,до цього не працювала тому і не виникало таких ситуацій
Птица секретарь
• 22 июля 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Справка для роботи не годиться, тільки електронний лікарняний
Птица секретарь
• 22 июля 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Є
Страхованная• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
ви ж не в лісі жили, невже не чули про є-лікарняні?
це треба повністю бути відірваною від реальності.
Птица секретарь
• 22 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
Ні,не чула,бо коли я не працювала мені це не потрібно було
Страхованная• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
ви новини не читаєте?
Птица секретарь
• 22 июля 2025
Ответ дляСтрахованная
ви новини не читаєте?
Навіщо мені була ця інформація?
Щоб що?
Стервочка• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Так захворіла дитина ,а не я
Телефонуйте педітру, вона випише лікарняний по догляду за дитиною
Чарівне зіллячко• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Тодіі які питання до нас, лікарняний сам себе не відкриє. Беріть відпустку основну, додаткову (якщо маєте підстави) або за власний рахунок, якщо не може доїхати до лікаря.
Дівка в намисті• 22 июля 2025
Ответ дляПтица секретарь
Можливо і так,бо приватна клініка та таксі то явно дорожче того,що я вдень заробляю
Так у вас є державний педіатр, їдьте до нього на таксі. Це явно не перевищує 200-300 грн, якщо у вашому ж районі
Мию вікна у мороз• 22 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Читаючи Вас не розумію, Вас тільки лікарняний бентежить, а те що дитину тре оглянути?
Здається, там не тільки дитину треба оглядати. Судячи з запитань автора і її відповідей на уточнюючі питання....