БезникаяЯ• 22 июля в 11:11
Ютуб автоматично перекладає на англ мову українські відео. Що зробити?
Ось наприклад Тарас юрист в мене заговорив англійською.
В кого теж так? Що зробити?
Дякую
В кого теж так? Що зробити?
Дякую
Психологічка• 22 июля в 11:13
Учите английский. 🤷♀️
Выбираете настройки - язык. Если живете не в Украине, то и место жительства измените. В крайнем случае включите субтитры.
Покорительная• 22 июля в 11:19
О, а я думала, що то тільки російських блогерів перекладає. Одна попалася і я в шоці була)
Перловая Кашка• 22 июля в 11:49
Там на відео є налаштування, праворуч вгорі, значок налаштувань. Знаходите там аудіо і прибираєте автоозвучку англійською.
БезникаяЯ
• 23 июля в 17:09
Ответ дляПерловая Кашка
дякую