Закусенец• 21 июля в 14:07

Хтось рекламував свої товари в тік ток?

Всім доброго дня! Це якийсь капєц. Сьогодні вперше спробувала прорекламувати відео зі своїм товаром в тік тоці. Заплатила майже 200грн, для початку на пробу. Добре, що не більше. Додала посилання на сайт. В ітозі за годину 35 переглядів і немає посилання на сайт. В підтримці відповідає якийсь робот, і верзе щось взагалі не по темі. Як у вас? Може я, щось не так зробила?
Міряно-переміряно• 21 июля в 14:08
Прямі ефіри ведіть толку більше буде
А_я_ЛОЖУ!• 21 июля в 14:11
читайте вогник-вогник и вам попрет!!!
Пусин Кукин• 21 июля в 14:12
Майже 200 грн
О, Гоги
автор Закусенец • 21 июля в 14:20
Ответ дляПусин Кукин
Майже 200 грн
О, Гоги
Да при чому тут сума взагалі? Річ взагалі не про це!
к.Буланова• 21 июля в 14:25
Який у вас товар?
from Ukraine• 21 июля в 14:27
За час никто не оценивает результат. Нужно пару дней. Хорошо работает на диалог. Но людям нужно постоянно отвечать в тик ток. А не ищите где то ссылку и где заказать.
автор Закусенец • 21 июля в 14:33
Ответ дляк.Буланова
Який у вас товар?
Печиво з передбаченнями
Мамин тріль• 21 июля в 14:43
Ответ дляЗакусенец
Печиво з передбаченнями
И шо, ви не могли открыть одну печеньку и прочитать, каков будет результат вашей рекламной компании?
автор Закусенец • 21 июля в 14:59
Ответ дляМамин тріль
Ой, как же остроумно
автор Закусенец • 21 июля в 15:06
Щоб я хоч раз ще сюди хоч, щось написала! Жодної слушної поради, одне лайно пишете! Таке враження, що тут сидять діти, або безробітні люди, яким нех. робити.
Мамин тріль• 21 июля в 15:15
Ответ дляЗакусенец
зря ви поради не слухаєте
відкрийте пару печенек та з´ясуйте, коли до вам прийде Держпродспоживслужба на перевірку
автор Закусенец • 21 июля в 15:51
Ответ дляМамин тріль
зря ви поради не слухаєте
Я працюю офіційно! І ніякі перевірки мене не лякають.
автор Закусенец • 21 июля в 16:19
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
читайте вогник-вогник и вам попрет!!!
Я запитала чи пробував хтось рекламувати товари в тік ток. Мається на увазі платна реклама. Ваша відповідь не має ніякого відношення до мого запитання. Тому залиште свої недалекі поради при собі.
Мамин тріль• 21 июля в 16:24
Ответ дляМіряно-переміряно
Прямі ефіри ведіть толку більше буде
причем не в Тик Токе, а на Онлифанс