Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).
На кону допомога і довіра західних партнерів...
Ответ дляSonne8752
а теперь зайдите на декларации чиновников разных департаментов
там интереснее
и ноль вопросов, правда?
там интереснее
и ноль вопросов, правда?
Яких департаментів? Про що ви зараз? Ви запитали які показники їх роботи, я підказала де ознайомитися.
Калькулятор• 22 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Есть результат работы этих незалежних органів?Кто из высокопоставленных коррупционеров сидит за решёткой?При Януковиче и то судью колядника посадили в тюрьму.Без всяких набу.
Результат роботи цих органів у тому що вони хочаб були. Європа та Штати давали нам гроші ну точно не під будівництво авторитаритаризму. Тут вище була порада мовчки їсти цукерки, я так і зроблю. Це буде треш
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Ще раз: суди слабка ланка, потрібна реформа судів. Нас (вас) вчора нагодували лайном про ’низьку ефективність’ цих органів, а ви і повірили.
Коли ОПі було потрібно під себе підім´яти АОЗ - вони так само просвистіли про нібито низьку ефективність і без дотримання жодних процедур поставили свого міньйона, тепер все ’законно і ефективно’, про виведені на польську прокладку 22 мільярди гривень з бюджету АОЗ вже ніхто і не згадує, Умєрова перевели, кінці у воді. І як завжди в програші Україна.
Если один крокодил съел другого крокодила,то мне,как и большинству украинцев, пофиг
Ответ дляStrelka_007
добре, тепер ознайомтесь з деклараціями посадових осіб із набу
не Ані-секретарши, а її керівника
який вчора з голою жопою ще, а сьогодні в нього три квартири по 200 квадратів, 2-3 екскюзивні автівки, ну і баба з забитого села, володіє ще з десяток видів фірм та нерухомості
то про яку антикокорупцію мова?
не Ані-секретарши, а її керівника
то про яку антикокорупцію мова?
Ответ дляМаска-0b9f
Так вам тоді філософія північних сусідів має бути близькою, там вже 30 років ’большінству’ пофіг що відбувається в держуправлінні.
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляКалькулятор
Эти органы появились после Революции Достоинства.И уровень коррупции возрос после этого в разы.Думайте.
Вероника-2014• 22 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
И Юлю
Ответ дляSonne8752
не Ані-секретарши, а її керівника
то про яку антикокорупцію мова?
не Ані-секретарши, а її керівника
то про яку антикокорупцію мова?
То потрібно судити конкретного чиновника чи ліквідовувати його відомство? За такою логікою, нехай Цар всім розпоряджається, нащо ті суди-прокуратури?))
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Только не надо меня обвинять в том, что мне пофиг на подковерные бои можновладцев и ’трупы’, которые оттуда время от времени выбрасывают.Это их война,а не моя
Ответ дляStrelka_007
і про суди та прокуратури я думаю ви в курсі
кого судити?
половину набу, яке має боротися з корупцією?
а воно її очолює
кого судити?
а воно її очолює
Nathalie27• 22 июля 2025
Ответ дляSonne8752
да
так что по сути не меняется аж ничего
Існують думки, що це надихне партнерів утриматися від надання фінансової допомоги. Не тільки на військові потреби, але і для фінансування бюджету та кредитів.
Ответ дляМаска-0b9f
Якою лінійку ви міряли цей ’рост в рази’? Межигір´я коли і хто побудував, пригадаєте? (це як яскравий символ свавілля чиновників).
Друга така потужна (пардон) хвиля відриву влади від гравітації відбувається в останні роки.
Ответ дляМаска-0b9f
То чого ви пишете в цій темі?)
Калькулятор• 22 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Коли тобі дають гроші і кажуть: роби 1,2,3,4,5, ти або не береш гроші, або ідеш і робиш 1,2,3,4,5. А брати гроші і при цьому дулі усім крутити, ну не знаю, із такими керувальними талантами ми ціни 25-го будемо згадувати як зараз ціни 22-го
Ответ дляStrelka_007
роки правління Петра ви якось пропустили
чому?
там все було чудово?
ні
давайте логічно якось
чому?
там все було чудово?
ні
давайте логічно якось
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Да по сравнению с миллионами только одной главы МСЭК Крупы, Янукович с Межгорьем это нищета беспросветная
Ответ дляSonne8752
чому?
там все було чудово?
ні
давайте логічно якось
чому?
там все було чудово?
ні
давайте логічно якось
Не було чудово, але була опозиція, ЗМІ, свобода пересування, суб´єктність ВР і КМ, можливість виходити на протести.