Strelka_007• 22 июля 2025

НАБУ і САП всьо... Вітаю 73% з перемогою демократії...

Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).

На кону допомога і довіра західних партнерів...
Sonne8752• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
так наша влада це і робить
що, тихо віддала 10 областей?
Інно4каа• 22 июля 2025
Ответ дляNathalie27
Контрольована корупція - це ще той анекдот
все одно,якісь були управи
Lilly-2e23• 22 июля 2025
Спасибо за поздравления, я как эту новость прочитала очень сильно обрадовалась.
Это лишь доказывает одно - Украина субъектная, независимая, суверенная страна.
Которая защищает свои национальные интересы.
И никто не допустит русню в такие структуры как НАБУ и САП.
Sonne8752• 22 июля 2025
Ответ дляvlad-svs
бедненькие несчастные высшие чиновники. обстриженные НАБУ
но теперь-то прокурор Зеленского наведет порядок
набу стрижет людей
это все чем они занимались
Манула• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
Це той,що обіцяв що пійде з поста,якщо не закінчить війну,тому всіма методами робить,що війна продовжувалася
Поки іде війна воно царює... А колись на стадіоні казав, що ’війна продовжується, бо це вигідно Порошенко’. І що піде, якщо не закінчить війну за рік. А тепер виправдовує своє царювання тим, що повинен собі та своїй сім´ї щось ще доказати ...
Amity• 22 июля 2025
Ответ дляNathalie27
І які відкриті кримінальні справи проти перших осіб держави Ви знаєте?
Підозри Чернишову і Міндічу
Sonne8752• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
все одно,якісь були управи
які?
то ви слава богу не зтикалися з ними
Lilly-2e23• 22 июля 2025
Карточный Офис
Сегодня 100% сотрудников НАБУ пришли на работу с новыми телефонами и номерами. А, что случилось?😂
darsi• 22 июля 2025
НАБУ работает уже 10 лет. Коррупция даже во время войны себя неплохо чувствует. Так где результаты работы? Мелких сошек ловят, зарываются в делах, а крупная рыба чувствует себя чудесно.
Інно4каа• 22 июля 2025
Ответ дляAntoninaya1
Ну зараз тре віддати ще 2 області, це на 25. На 26 буде ще 2 і т.д. Я все хочу зрозуміти чим шоколадний краще потужного?
Дійсно все до цього йде( рівень життя в цілому був іншим,вам наврядд чи зараз краще живеться чим 6-7 р тому,правда?
Манула• 22 июля 2025
Ответ дляAmity
Підозри Чернишову і Міндічу
Ото посміли на гаманець Зеленського посягнути!
Інно4каа• 22 июля 2025
Ответ дляSonne8752
що, тихо віддала 10 областей?
Удалено администрацией...
Lizavel• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Вони були незалежними антикорупційними органами, пройшов відкритий конкурс на голову НАБУ згідно вимог і виграв кандидат не з обойми ОП. За буквально день-два до голосування СБУ проводить якісь карколомні трюки і обшуки, і замість слідства, суду над типу зрадниками в лавах набу, вони ’демонтують’ ці дві структури. Це були незалежні органи, не підконтрольні Банковій, які розслідували в тому числі справи проти перших осіб держави.

Зелені не змогли поставити свого голову - роблять просто структуру залежною від іншої (підконтрольної) структури.
Це треш...
Все эти органы подконтрольные Банковой)
Sonne8752• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
Удалено администрацией...
можете нагадати, вони наче не змінилися з початку війни
від харкова до одеси
Інно4каа• 22 июля 2025
Ответ дляМанула
нажаль,у нас всі люди забули,що воно говорило
автор Strelka_007 • 22 июля 2025
Ответ дляLizavel
Все эти органы подконтрольные Банковой)
Відсьогодні так. Якби були підконтрольними раніше, не було цього огидного цирку в Раді.
Інно4каа• 22 июля 2025
Ответ дляSonne8752
які?
то ви слава богу не зтикалися з ними
у вас були конкретні неприємні ситуації?
Sonne8752• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
так
де було сказано скільки дату на лапу щоб вони тебе не помічали
все дуже просто
Lizavel• 22 июля 2025
НАБУ,ДСР,ДБР, САП,НАЗК писец сколько борятся с коррупцией и никак не поборят
’Главное в следствии не выйти на самого себя’
Інно4каа• 22 июля 2025
Ответ дляSonne8752
від харкова до одеси
умови з 2021 були: проти приєднання в НАТО , визнання Крима і окупов. областей російськими..тоді ще мова про Харків і Одесу не йшла, це вже пімля вторгнення йому захотілося більше
Nathalie27• 22 июля 2025
Ответ дляAmity
Підозри Чернишову і Міндічу
Екс-посадовця ще образно можна зарахувати до перших осіб, хоча його структура - то якась фікція. А співвласника 95 кварталу ну аж ніяк не віднесеш до перших осіб держави. В кращому випадку - це козел відпущення.
Інно4каа• 22 июля 2025
Ответ дляSonne8752
так
все дуже просто
нажаль,так було завжди(
Lilly-2e23• 22 июля 2025
Сейчас важно следить за языками
Вскрывается очень много консерв которые защищают фсбшное коррупционное кодло ’НАеБУ’
kisunya11• 22 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
В украинском языке нет слова ’позорьтесь’.Это для грамотеев
Ок. Не робіть з себе дурня тоді. Чи знову приколупаєтесь, що дурня, а не дурочку?
Sonne8752• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
То чого вони побігли в Херсон?
Sonne8752• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
нажаль,так було завжди(
Про те і мова, було скільки я себе памʼятаю
Amity• 22 июля 2025
Ответ дляNathalie27
Давайте відверто,перші особи в державі зараз це ні Прем´єр Міністр, ні спікер ВР, а виключно друзі Президента
kisunya11• 22 июля 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Если один крокодил съел другого крокодила,то мне,как и большинству украинцев, пофиг
Вам, зеленим виборцям, все пофіг.
Цікаво чи настане той час, коли почне щось доходити. Чи в принципі це неможливо?
Sonne8752• 22 июля 2025
Ответ дляAmity
Кошовий головна особа країни? 😂
Інно4каа• 22 июля 2025
Ответ дляSonne8752
завжди так було,але останні 5 років більш загострилося