Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).
На кону допомога і довіра західних партнерів...
Lilly-2e23• 22 июля 2025
Аааааааааа, зашла в тг рагуля Онотоле Шария - у него ИСТЕРИКА натурально уже второй день по НАеБУ.
Какие еще доказательства кому нужны что СБУ все делает правильно и правительство ?
frumoasa17• 22 июля 2025
Ну, що повна побудова автократії продовжується в Україні. Узурпація влади під прикриттям війни, антикорупційні рейди...
Хто захоче на заході допомогати по суті рашці 2.0 тільки під назвою Україна? Це ще в США сидить Трамп, а був би хто притомний, то і вид них прилетіло б.
73% зробили самі себе, з чим можна і привітати. Далі буде.
Ответ дляfrumoasa17
Яка автократія? Ви не праві - це демократія по українські. Головне, що не тиран як в Білорусії. Оце як уявлю як вони там ридають від сьогоднішніх новин про нас, так їх шкода.
Ответ дляfrumoasa17
Саме так, зміна курсу в США розв´язала руки не лише кацапам, а і нашим керманичам. Якщо демократичне керівництво США жорстко і послідовно вимагало проведення реформ, впровадження важливих законів і дотримання норм демократії (хоча би номінально), то Трампу сильна Україна не впала, Штати відпустили наших внутрішніх ворогів у вільне піке. А ЄС надто м´які, з нашими так не можна, воли дипломатію не розуміють, лише не давати допомоги без виконання вимог.
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляkisunya11
Ок. Не робіть з себе дурня тоді. Чи знову приколупаєтесь, що дурня, а не дурочку?
Нічого іншого,крім образ,я від вас і не чекала.Тому не здивована.А українську мову підтягніть.
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляkisunya11
Вам, зеленим виборцям, все пофіг.
Цікаво чи настане той час, коли почне щось доходити. Чи в принципі це неможливо?
Извините,но во власти для меня все крокодилы,хоть зелёные,хоть помаранчевые,хоть бело голубые.И те,кто за них голосовали,такие же.
Blinking_Star• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
нажаль,у нас всі люди забули,що воно говорило
Не всі, ’забули’ 73%
frumoasa17• 22 июля 2025
Ответ дляШеллар
Саме звичайна. Влада монополізована однієї людиною чи дуже обмеженою групою людей. Також не контролюється народом, медіа негласно цензуровані, реальної опозиції нема чи куплена.
frumoasa17• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Якщо прикрутять допомогу, то щось здається буде варіант по типу: ви тепер будете менше їсти.
Ви знаєте хоч одну закінчену дійсно велику корупційну справу? Не знаєте, бо їх нема. ЖОДНЕ гучне затримання не було доведення до хоч якогось покарання. За САП не скажу, а от НАБУ самий марний антикорупційний орган. Навіть звичайна поліція і то хоч якісь результати має. А ці просто заарештовували посадовців а потім просто в тупу брали з н з величезні гроші щоб покласти справу на полицю.
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Так,а незалежність наша де?Не встигли Штати відвернутись,як наше керівництво во все тяжкие
Ответ дляМаска-0b9f
Тому що в керівництві держави завербовані ФСБ щури сидять ще з часів Януковича, чіпають за ниточки. І все, що призведе до послаблення нашої держави зсередини їм і їхнім кураторам на руку, поступово знекровлюють Україну.
Невже в 2019, коли той самий Портнов повернувся в Україну займатись рішаловом і увійшов до владної вертикалі, в когось лишилися сумніви щодо цінностей нової команди?
Ми будемо незалежні, коли Україна очиститься зсередини від зрадників і корупціонерів. Але четвертий рік війни зелений Титанік гребе вперто в протилежну сторону.
frumoasa17• 22 июля 2025
Ответ дляМанула
А чому ж не побігти і не забрати те, що навіть не захищалось?
Напевно то Порошенко винен, хто як не він?
Це мабуть він розмінував Чонгар, зняв підрозділи з напрямків, говорив що нічого не буде, закривав ракетні та інші обороні програми
Ответ дляStrelka_007
А напомните, плиз, кто был президентом США с 2017 по 2021?
Ответ дляМаска-0b9f
Так ви ж їх обрали? Значить відповідальність за співучасть теж несете.
А, звичайно ж, ви не голосували чи вас обманули?
Ответ дляOl-a
Трамп. Тоді уряд України критично не залежав від допомоги США, особливо від військової допомоги. Відповідно, реформи і виконання умов допомоги не критичним були важелем.
Ответ дляStrelka_007
Заходите на сайт НАБУ - там є звіти за періоди, з сумами, компаніями, кількостями справ, обвинувачень, покарань.
Єдина причина їх розпуску - Єрмаку не підпорядковуються, згідно вимог західних Партнерів це мали бути незалежні структури.
І стосовно ’посадок’ - судова реформа, яку вже N років ніяк не можуть (не хочуть) провести, вирішила би питання конверсії корупційних розслідувань у вироки.
Зашла на сайт НАБУ, пока только офигела от их ЗП. За декабрь 2023 директор получил 489 тыс, грн. И ежемесячно 260-300 тыс.
Ответ дляAesonne
Нормально так Украина движется в сторону диктатуры, с ветерком. Демократия говорили они :)
Головне, під бурхливі оплески народу навіть в цій темі і народних обранців в сесійній залі. ))
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляkisunya11
А де образи?
Позориться з російської переводиться як ’не робіть з себе дурня’.
То підіть краще мову ви повчіть
Anjutka-Anjuta• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
вибачте за офтоп, як ваші справи? згадувала вас, але в особисті якось незручно турбувати...