Зелена більшість в парламенті протягла сьогодні ганебний закон 12414 про по-суті ліквідацію НАБУ, САП (із незалежних антикорупційних органів стають підпорядкованими генпрокурору).
На кону допомога і довіра західних партнерів...
bespe4na_mavpa• 22 июля 2025
Ответ дляNathalie27
І які відкриті кримінальні справи проти перших осіб держави Ви знаєте?
Які справи! То ж святи люди. Вон даже котлета опозорился и хоть трава не расти.
Antoninaya1• 22 июля 2025
Ответ дляStrelka_007
Якою лінійку ви міряли цей ’рост в рази’? Межигір´я коли і хто побудував, пригадаєте? (це як яскравий символ свавілля чиновників).
Друга така потужна (пардон) хвиля відриву влади від гравітації відбувається в останні роки.
А посередині хвилі не було? Хтось дійсно вірить в безкорисливих чиновників в цій країні?
Взагалі-то дивна тема. Ну прибрали назви НАБУ і САП зроблять нову структуру НА@БУ і будуть далі грабувати.
Ответ дляSonne8752
зараз війна
ви це й так знаєте
ніколи люди в війну не жили краще ніж до нею, то ж порівняння недоречне
долар з 8 до 24 памятаєте?
а при Віті такого не було
була стабільність
ви це й так знаєте
долар з 8 до 24 памятаєте?
а при Віті такого не було
була стабільність
з 2014 р також була війна,але при правильній владі на той час,таких масштабів можна було уникнути
Маска-0b9f• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
ззміниться відношення Європи, ситуація в середині країни, ще більше буде коркпція і тепер точно ніхто не зможе контролювати
Открою вам секрет:чем меньше контролирующих органов в стране,тем меньше коррупция
Ответ дляІнно4каа
а що було тоді зроблено маштабно для країни?
тихенько віддали і все
так, ми з вами цього не відчули, а мої сусіди чомусь вже 11 років по зйомах скитаються
не скажете чому?
тихенько віддали і все
не скажете чому?
Nathalie27• 22 июля 2025
Ответ дляSonne8752
а поки це все було, що стримувало партнерів
хоча це вже окрема тема для обговорення
Якихось проблем з іноземного допомогою для бюджету України не було
А що саме спонукало вас, автор, створити другу тему на форумі на захист цих святих людей з набу і сап? Персональна зацікавленість? Чоловік/сват/брат під скорочення підпадає?))
Артемчик Ситник он яку ряху наїв за час директорства, що аж в реєстр корупціонерів загримів. Бджоли проти меду))
Ответ дляSonne8752
у каждого из нас свое мнение
глобально итоги их работы можете озвучить? кого за что, когда и на сколько
расследования...
тьма журналистов ведут расследования - а что на выходе?
а ничего
поэтому смысл?
расследования...
а ничего
поэтому смысл?
НАБУ не суд
они выявляют преступников, в том числе в действующем правительстве. но не имеют права не посадить их, ни отстранить от дел
Ответ дляSonne8752
тихенько віддали і все
не скажете чому?
тихенько віддали і все
не скажете чому?
підписання угоди, на той час ми пожертвували Кримом і частиною Луг і Дон обл., а зараз страждає вся країна
Nathalie27• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
Контрольована корупція - це ще той анекдот
Antoninaya1• 22 июля 2025
Ответ дляІнно4каа
Ну зараз тре віддати ще 2 області, це на 25. На 26 буде ще 2 і т.д. Я все хочу зрозуміти чим шоколадний краще потужного?
Ответ дляStrelka_007
Вони були незалежними антикорупційними органами, пройшов відкритий конкурс на голову НАБУ згідно вимог і виграв кандидат не з обойми ОП. За буквально день-два до голосування СБУ проводить якісь карколомні трюки і обшуки, і замість слідства, суду над типу зрадниками в лавах набу, вони ’демонтують’ ці дві структури. Це були незалежні органи, не підконтрольні Банковій, які розслідували в тому числі справи проти перших осіб держави.
Зелені не змогли поставити свого голову - роблять просто структуру залежною від іншої (підконтрольної) структури.
Це треш...
Є ще ДБР та ДСР