Голубец• 22 июля в 15:45

Щоб ви привезли зі Львова?

Щоб ви купили для себе та колег зі Львова?
я ось думаю про гриби, але свіжі білі або лисички не проживуть у потязі?
Фиона Шрековна• 22 июля в 15:46
Хочете на місце колег?
Глибочками їх
автор Голубец • 22 июля в 15:47
Ответ дляФиона Шрековна
Хочете на місце колег?
Глибочками їх
я про це не подумала.
гриби для себе
їм може каву...
Фиона Шрековна• 22 июля в 15:49
Ответ дляГолубец
я про це не подумала.
гриби для себе
їм може каву...
Так мабуть буде краще.
Love_Love_Love_• 22 июля в 15:49
Львівські грибиииии
Як же я люблю маслюки з площі Ринок і опеньки з проспекту Свободи
автор Голубец • 22 июля в 15:50
Ответ дляLove_Love_Love_
Львівські грибиииии
на площі ринок де вони продаються? це які? мариновані?
задумчивая мордочка• 22 июля в 15:51
П´яну вишню і каву
Які гриби ще
Love_Love_Love_• 22 июля в 15:51
Ответ дляГолубец
Свіжі, ростуть з під бруківки
Я матуся, мені можно• 22 июля в 15:52
Гриби у подарунок?! Ви знущаєтесь? Ви знаєте хто і де їх збирав?
Пищалка• 22 июля в 15:53
Ответ дляГолубец
Анекдот. Хоча я теж колись гриби во Львові шукала
Фиона Шрековна• 22 июля в 15:54
Ответ дляПищалка
Їх звичайно продають, на Привокзальній,Галицькому, Винниківському і Краківському базарах але чи варто купувати на подарунки, продукти невідомого походження
Пищалка• 22 июля в 15:54
Ответ дляФиона Шрековна
Ну я тоді була туристкою і по ринкам не ходила.
БеллаДонна• 22 июля в 15:56
Я купувала наливки в Бачевських. Різна кількість, гарне пакування. Ще купувала печиво з надписами Львів і желейки з різними наливками
Я шалунья• 22 июля в 15:57
знамениті львівські гриби
Глубоководная селедка• 22 июля в 15:59
наливки, шоколад, - не знаю, нечем удивить. Просто для приятности
автор Голубец • 22 июля в 16:01
Ответ дляПищалка
ну на ринку сьогодні бачила
Смайликівна• 22 июля в 16:01
Вишнівку, є набори з келишками...
Пищалка• 22 июля в 16:02
Ответ дляГолубец
ну на ринку сьогодні бачила
У мене часу не було на ринки, тільки на погулять
Леплю из пластилина• 22 июля в 16:04
Нічого. Навіщо щось везти зі Львова?
Теща дочки• 22 июля в 16:04
я привезла львівський сирник з якоїсь маленької пекарні
більш нічого цікавого там нема
настоянки львівські в нашому супермаркеті продаються
Фиона Шрековна• 22 июля в 16:05
Давно вже стерлася грань того ’що привезти з іншого міста ’ так як тепер всюди все є.
Мій чоловік їздив в Київ по роботі, мама каже ’ Привези Київського торту’ давно не їла, в неї цукор то обмежує себе
Він привіз. Мені говорить, купив в Сільпо нашому. Для чого везти в авто, якщо його в холодильнику привезли нормально.
Так що тепер навіть незнаю що везти, всюди все є
Мира всем• 22 июля в 16:24
Давно уже ничего не вожу ни откуда. Зачем? Все есть в магазинах.
Викликаю на дебати• 22 июля в 16:24
Магнитик, брелочек, открытку, ну чашечку. Хватит с коллег.
Мира всем• 22 июля в 16:24
Ответ дляФиона Шрековна
Правильно сделал.
Соня-сонятко• 22 июля в 16:26
Ответ длязадумчивая мордочка
П´яну вишню і каву
Які гриби ще
і шоколад
Мира всем• 22 июля в 16:27
Работала в огромном коллективе - ни один из коллег никогда ничего не возил друг другу. Это дурость. Возили только девочки, незамужние, без семьи, кому деньги некуда деть. А так считаю это детским садом. Не жлобством, а именно детским садом. Зачем тратить деньги на чужих людей? Которые тебе хрен что привезут. Это доказать им свою хорошесть? У нас не возили никому.
Ну может только если очень близко дружили с кем-то. А так нет.
Ну поехал человек в отпуск и поехал. Сейчас такие цены везде, что хоть бы тебе этих денег хватило на отдыхе. Ещё думать о подарках для коллег.....
Соня-сонятко• 22 июля в 16:28
Автор, як стати обличчям до Львівської майстерні шоколаду, то тріши справа бкде невеличкий магазинчик з медовухою. Пляшка класичної в районі 200грн. Смачна!
Пузата Хата• 22 июля в 17:06
Цукерки світоч
А що таке?• 22 июля в 17:21
Нічого. Вчора тільки повернулась звідти. Зовсім не сподобалося місто
Глубоководная селедка• 22 июля в 17:33
Ответ дляА що таке?
а вы с какого города?
автор Голубец • 22 июля в 17:34
питання не про щось особливе. просто мої колеги мені привозили. То і я думаю, що треба щось