Доль Чекомбана• 22 июля в 16:38
Ви б допомогли фінансово самотній жінці?
В соцмережі натрапила на жінку, підписалась, слухаю її дивлюсь відео, живе сама, художниця, київська область, картини якої купують вкрай рідко, до пенсії 5 років, здоров´я барахлить, родичів немає, подруги лише їй трохи допомагають, борги за квартиру шалені, тримає ще два кота, жінка гарна, добра, ніколи нічого не просить, чогось я переймаюсь її тяжкою долею.😕
АфродитаПетровна• 22 июля в 17:08
Ответ дляА я з косою
5 лет пекла - в смысле тяжелая ситуация
Никогда не слышала такого выражения🤔
АфродитаПетровна• 22 июля в 17:09
Ответ дляПугачиха
Вам непотрібно його розуміти. Він був автору.
Ну ок
🤷🏻♀️
Доль Чекомбана
• 22 июля в 17:09
Ответ дляПугачиха
У вас чоловік, це вже велика допомога по життю.
Пугачиха• 22 июля в 17:09
Автор, є бажання допомагайте, немає не допомагайте. На порадницю не пишіть це немає сенсу. Якщо чомусь вам ця жінка не байдужа, ви дійсно можете купити в неї її роботу.
Пугачиха• 22 июля в 17:09
Ответ дляАфродитаПетровна
Никогда не слышала такого выражения🤔
Якого? Якщо ви почнете вивчати українську, розуміти стане легше
Пугачиха• 22 июля в 17:11
Ответ дляДоль Чекомбана
Так, йому так само непросто. Але ми ділимо свою біду на двох. Іноді мені хочеться просто десь подітись, піти світ за очі. Але від себе нікуди не втечеш.
Обижулька• 22 июля в 17:11
Ответ дляДоль Чекомбана
А тій жінці хто забороняє ’завести’ чоловіка?
Котів же завела.....
Доль Чекомбана
• 22 июля в 17:11
Ответ дляПугачиха
Дякую за розуміння, я не порпаюсь в чужій брудній білизні, що, як, а чого, і т.д. бачу сьогодення, мені її шкода, вірю їй.
Кидстаффовка• 22 июля в 17:12
Ответ дляТреба підробіток
А чего она не работает? 55 лет - прекрасный возраст, вполне можно заработать себе на хлеб
Здрасьте...это ж творческий человек
АфродитаПетровна• 22 июля в 17:12
Ответ дляПугачиха
Я знаю украинский, я из Ровно. Уже поняла, что вы про ад
Обижулька• 22 июля в 17:14
Ответ дляАфродитаПетровна
Не ганьбіть Рівне 😄
Пугачиха• 22 июля в 17:16
Ответ дляОбижулька
Не ганьбіть Рівне 😄
Чудове місто, доречі. Мені дуже подобається. Мені там затишно.
АфродитаПетровна• 22 июля в 17:16
Ответ дляОбижулька
Не ганьбіть Рівне 😄
Не поняла контекста. Решила, что комментатор пять лет выпечкой занимался, а теперь не может и ей сложно без работы и только муж помогает и поддерживает 🫣🤪
Обижулька• 22 июля в 17:17
Ответ дляАфродитаПетровна
Я вас зрозуміла, не виправдовуйтесь 😜
Доль Чекомбана
• 22 июля в 17:18
Ответ дляНічна ненажера
Кормом котам разве что.
Це основне.🥹🐱♥️
Обижулька• 22 июля в 17:18
Ответ дляПугачиха
❤️
ИМХОля• 22 июля в 18:09
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну вона інфантильна людина, це очевидно, але всеодно мені її шкода, я така сама, непристосована до цього життя.
Знаю жінку якій 78 років. Все життя працювала будівельником, має орден ветерана праці , а зараз живе в селі типу на дачі , яку почала ліпити ще у 2000 році. Донька виселила її в те село, в ту коробку з власної квартири. Так . Там тільки стіни, криша, лежанку змурувала , вікна вставила і все. Внутрішніх робіт немає. Взимку вода замерзає в баклажках. Просто стіни з керамзитблоків Води питної у неї немає. Харчується з огороду і кози. З головою якісь трабли. Оцю жінку мені жалко, іноді завожу продукти. А Ваша художниця просто нероба.
ИМХОля• 22 июля в 18:12
Ответ дляАфродитаПетровна
Никогда не слышала такого выражения🤔
Перевожу на русский с украинского ’Пять лет ада’.
Доль Чекомбана
• 22 июля в 18:50
Ответ дляТролю як можу
Покажіть картини
Вам мало того, що тут вже понаписували?!Мені досить.
Доль Чекомбана
• 22 июля в 19:26
Доль Чекомбана
• 22 июля в 19:33
Ответ дляВидящие_помогите
Таке собі
Ну логічно, були б там шедеври, то питання грошей не стояло.
Мозговая пилочка• 22 июля в 19:45
Ответ дляДоль Чекомбана
Ви запитали. Люди написали свою думку. Ви хотіли що почути?
Доль Чекомбана
• 22 июля в 19:49
Ответ дляМозговая пилочка
Думки в людей негативні, злі.
Мозговая пилочка• 22 июля в 19:50
Ответ дляДоль Чекомбана
Тікток.
Так она даже тик ток нормально не ведет. Можна снимать ролики интересные по рисованию.... Делать современные картины интерьерные чтобы продавались. А так, ну такое...
Мозговая пилочка• 22 июля в 19:54
Ответ дляДоль Чекомбана
Думки в людей негативні, злі.
Я зашла в тик ток и такое впечатление что это Вы и есть. С какого перепугу помагать этой барышне.... я так и не поняла. Пожаловалась она что ее никто не берет на работу. И она в Киеве. Ну как в Киеве вообще себе ничего не найти?