Доль Чекомбана• 22 июля 2025
Ви б допомогли фінансово самотній жінці?
В соцмережі натрапила на жінку, підписалась, слухаю її дивлюсь відео, живе сама, художниця, київська область, картини якої купують вкрай рідко, до пенсії 5 років, здоров´я барахлить, родичів немає, подруги лише їй трохи допомагають, борги за квартиру шалені, тримає ще два кота, жінка гарна, добра, ніколи нічого не просить, чогось я переймаюсь її тяжкою долею.😕
Доль Чекомбана
• 22 июля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Я зашла в тик ток и такое впечатление что это Вы и есть. С какого перепугу помагать этой барышне.... я так и не поняла. Пожаловалась она что ее никто не берет на работу. И она в Киеве. Ну как в Киеве вообще себе ничего не найти?
Як ви зрозуміли, що це я, от просто цікаво?
Olenka_bum• 22 июля 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3686506
Дівчата, хто має бажання та змогу, допоможіть цій мамі, яка в тяжкому становищі і тягне все сама