Сиреневенькая• 22 июля в 19:39
Квартира від забудовника з гіпсовою штукатуркою
А в ванній же пртрібна цементна?
Тепер що все збивати і перероблювати на цементну?
Чи є ще якісь варіанти?
Оля_с_киркою• 22 июля в 19:43
Я гуглю, або консультуюсь у таких випадках, бо якось наче не той форум)
Сиреневенькая
• 22 июля в 19:58
Ответ дляМалинка
Ви квартиру бачили? У ванній може бути цементна або ж не бути ніякої
Звичайно,вся квартира в гіпсовій
Сиреневенькая
• 22 июля в 19:59
Ответ дляОля_с_киркою
Гугл каже цементна)
Сантехнік теж.
Але я люблю поболтати на форумі)
Сантехнік теж.
Але я люблю поболтати на форумі)
Тут надолго• 22 июля в 20:17
якщо штукатурка якісна то можна обробити гідроізолятором. Якщонеякісна то точно збивати. Цементну не хочтуь класти бо довго сохне і важка. Але то не значить що гіпс категорично не можна. Навіть із гіпсокартона роблять, аде з гарним обробленням гідроізолятом
Ксерокопия ночи• 22 июля в 20:25
Я б не збивала.
В мене у ванні стіни вирівнені вологостійким гіпсокартоном, на який викладена плитка. Все чудово тримається вже більше 5 років
Мафиозная• 22 июля в 23:41
Ответ дляКсерокопия ночи
Я б не збивала.
в мене так само❤, задоволена