Не заздріть тьоті• 22 июля в 19:59

Олх совсем с ума сошел

Не могу активировать ни одно объявление с дезодорантами или парфюмерией - пишет, что эта категория платная - совсем уже олху глаза затьмарили гроші .... У всех такая ситуация по невозможности активации?
Ищу Аленя• 22 июля в 20:46
Ответ дляНе заздріть тьоті
А на якому ж сайті об´явки створювати?
якщо у вас комерційна діяльність то на олх все платне буде, принаймні в тих категоріях, де ви вже засвітилися

приклад - я там саме займаюся продажами, ті категорії де заробляю - платні всі оголошення, ті де раз від разу щось продам, наприклад - комод продавала коли ремонт робила, модем старий, ще якусь фігню, то там безкоштовно
Ищу Аленя• 22 июля в 20:48
Ответ дляРомашкинная
Ви тепер парфуми і дезики зможете тільки платно продавати на олх. У мене так з дитячим взуттям. Відстежили, що у вас продається - і вуаля, платіть, щоб продавати далі.
ну так це нормально, якщо ви не продаєте час від часу своє, а продаж професійний не бачу проблем

мене більше вибісило, що вони до комісії 20 грн та 3% ще додали комісію за наложку, при чому написано, що якщо покупець замовляє з оплатою при отриманні, тобто взагалі нічого не платить на сайті, а тільки потім, то продавець має за такий продаж ще сплатити ’невеличку комісію’ - 15 грн до 500 грн та 20 грн до 1000 грн
Ищу Аленя• 22 июля в 20:48
Ответ дляНе заздріть тьоті
Тобто незалежно чи бізнес, чи власне б/у продається? Так є ж у них на сайті ліміти для безкоштовних оголошень
у вас дезіки б/у?
Сиджу тихенько• 22 июля в 20:48
Було. Просто робила точно таке нове і пройшло. Відразу ставлю опцію автопродовження.. цей глюк вже пару років.
ЯблокоРаздора• 22 июля в 20:49
Ответ дляНе заздріть тьоті
Писец...
Заведите новый акк
ЯблокоРаздора• 22 июля в 20:51
Ответ дляРомашкинная
У мене майже все б/у було після двох дітей. Тільки пару прольотів нових. І все(( довелося новий акаунт клепати.
У меня так же😪
Просто звязда• 22 июля в 20:51
Ответ дляparfummaniak
Оголошення на Парфумерію на олх завжди була платні
Нет. Я продавала бесплатно свои бу
Просто звязда• 22 июля в 20:53
Ответ дляЗапасная спина
т.е. вы продавать хотите за деньги, а пользовать площадку бесплатно?
Когда с 80 грн просят 40 комисси -не кажется ли вам это перебором?

П.сы: я уже ничего не продаю , отключила обьявления
Хропочка з гривкою• 22 июля в 20:59
Ответ дляИщу Аленя

я в итоге отключила наложку