Чудо в декрете• 22 июля в 21:30
Здавачам квартир — віддасте добровільно в казну 23%?
Українці, які здають в оренду нерухомість, повинні сплачувати податки від цих доходів, — нардепка Южаніна
Доходи оподатковуються 18% ПДФО та 5% військового збору — разом 23%.

Свекруховна• 22 июля в 21:31
боже, как будто до сегодня никто не знал, что налоги за сдачу платить надо

Love_Love_Love_• 22 июля в 21:32
Чому це здавачам?
Платити будуть орендарі 🤷🏼♀️
Взагалі ринок оренди нерухомості давно пора в порядок привести і врегулювати як і роботу ріелторів
Платити будуть орендарі 🤷🏼♀️

Йосип_молодий• 22 июля в 21:34
Господи, в усьому цивілізованому світі люди знають, що за кожний прибуток потрібно платити податки, і роблять це чесно. І тількі наші Мані та Васі все хотять обдурити владу, обдурити сусіда, заробити, але не сплатити нічого, а владу хаять, конєшно...

Обнемашечка• 22 июля в 21:35
Піднімуть оренду на суму податку, всіх ділов.Та й фоп можна зробити, бо від 8 тис оренди вже вигідніше фоп.

Мовчу, але хочу• 22 июля в 21:35
Владельцу до одного места, поднимут цену и все ляжет на плечи людей , все как всегда потужно

Джонсонюк• 22 июля в 21:35
Как все цивилизованные страны за всё платят налоги, даже за животных, полная ответственность и только у нас думают как намахать и ничего не платить.

Джонсонюк• 22 июля в 21:36
Ответ дляпарИла я парИла
никогда ни копейки этому гребаному государству!
Правильно нужно Польшу поднимать!

Таракашечка• 22 июля в 21:37
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну тоді буду здавати квартиру не за 7500, а за 10000.
🤣 Кому?

Love_Love_Love_• 22 июля в 21:38
Ответ дляпарИла я парИла

Таракашечка• 22 июля в 21:39
Ответ длявАлнуюся сильнА
Будете жити під мостом?
Вже є достатньо людей які офіційно здають в оренду житло.
Чому вони не нервують і не додають +23% до ціни ?

Чудо в декрете
• 22 июля в 21:40
Ответ дляМовчу, але хочу
Все для людей..
І правильно, плебсу потрібно створити максимально гарні умови. А як вони буду радуватись, що тепер все по закону!!
За квартиру-+++,ФОП продукти +++, і т.д.
Все як і хотіли.всі платять податки.

Чай не пью, только кофе• 22 июля в 21:40
Ответ дляОбижулька
Буду брать наличку
всегда так делаю) реально проще приехать 1 раз в месяц за деньгами, чем потом отчитываться о поступлениях на карту.

Кумедний ґудзик• 22 июля в 21:42
Ответ дляЙосип_молодий
В цивілізованому світі люди за свои налоги что-то получают в ответ, кроме бусиков незламности и ’я вам ничего не должен’

Чудо в декрете
• 22 июля в 21:45
Ответ дляКумедний ґудзик
підождіть. а єдинмарахвон?? це краєугольний камінь психічного здоров’я виборців.
знаєте,скільки грошей з бюджета іде на цю картинку??
так що платити податки потрібно всім,хто заробляє.

Налитое яблочко• 22 июля в 21:45
Ответ дляДжонсонюк
Правильно нужно Польшу поднимать!
Краще вже Польщу, ніж таку Україну

Ответ дляЙосип_молодий
Мані і Васі і так дохера платят налогов. А вам влада нравится,да? Закрытие границ, бусификация? То,что людей на улице пиздят три ТЦК и три патрульных одного? Хорошая влада? Или вы из прикорытных?

Не їм після шостої• 22 июля в 21:47
Ответ дляОбнемашечка
Ви рахували?