Даха-сваха• 23 июля в 09:30
Логопедія, психологія чи англійська мова
Який з трьох напрямків найперспективніший?
Проработник• 23 июля в 09:32
Логопедия будет всегда!
Если станет классным специалистом.
Но надо любить детей.
Если станет классным специалистом.
Но надо любить детей.
Самохвалова• 23 июля в 09:32
К хорошему логопеду очереди на 2-3 месяца расписаны. Психолухов, уже как собак не резаных. Английский, это если вам действительно он нравится, то без работы не останетесь.
Проработник• 23 июля в 09:33
Англ яз без профессии ни о чем.
Можно стать классным репетитором, ну такое...
Барабан для дорослих• 23 июля в 09:34
Драгоманова? 😁
Выбирайте либо психологию либо логопедию. Частные логопеды очень хорошо зарабатывают
Даха-сваха
• 23 июля в 09:39
Ответ дляЦідило правди
Аудіт та англійська
Аудит це бухгалтерія?
КинДза• 23 июля в 09:41
Логопед, но нужно любить и вложиться, но впрочем как и в любую другую специальность.
Клевотница• 23 июля в 09:47
Ответ дляПроработник
Логопедия будет всегда!
Если станет классным специалистом.
Но надо любить детей.
Если станет классным специалистом.
Но надо любить детей.
Все три направления будут всегда для классного специалиста
Ленне-Рейма• 23 июля в 10:02
Если с прицелом оставаться жить в Украине, то логопедия. Но своему ребёнку рекомендовала бы область, которая пригодиться заграницей
Даха-сваха
• 23 июля в 10:07
Ответ дляЛенне-Рейма
Яку перспективну сферу можна обрати для гуманітарія? Дівчинка розумна, вчиться, але математика важче йде
ничевока• 23 июля в 10:46
Ответ дляДаха-сваха
Я закінчила Драгоманова вчитель початкових класів і англ мова. Так як вчилась на бюджетні, потрібно було 3 роки відпрацювати в школі. Працювала з 3 курсу. Потім пішла стажером в міжнародну компанію. Гроші платили маленькі, але всьому навчили. Сфера ризик менеджмент. Під час роботи там вже пішла на другу вищу освіту економічну. Працюю вже 17 років, все ок. Моя подруга обрала приблизно такий самий шлях, тільки потрапила у відділ, який займається навчанням персоналу в міжнародній компанії, потім отримувала другу освіту психолога, англійська в неї ідеальна і сама вчила ще французьку та іспанську. Зараз очолює підрозділ навчання персоналу відомої міжнародної аудиторської компанії в регіоні з декількох країн. Спеціальність англійська мова сама по собі дуже загальна, але це не означає, що доведеться працювати лише вчителем або репетитором. Моя порада ще під час навчання іти на стажування в міжнародну компанію, там намагатись закріпитись і далі дивитись, у якому напрямку продовжувати навчання. І краще мати дві іноземні мови плюс ще якісь скіли, наприклад проектний менеджмент або бізнес аналіз, для цього можна як в навчальному закладі отримувати освіту, так і хороші курси з ґрунтовними навчальними програмами закінчувати. Психолог без знання іноземної мови є вужчим напрямком у перспективі, на мою думку, а логопед тим більше
Поліпривіт всім• 23 июля в 10:55
Мне кажется логопедия
Я мама маленького ребенка. Ходим к логопеду. Во первых, нормального почти не найти, во вторых, нам и логопед и неврологи часто говорят, что сейчас очень много детей и проблемами речи. Джипити тут не поможет, значит профессия в ближайшее время точно не вымрет…
Аноним Советчик• 23 июля в 10:57
Логопедія. Але не треба забувати, що там працюють не лише з дітками, які погано вимовляють деякі звуки, але й з аутистами і т.д. А то дуже важко і не кожен зможе.