Н@Диете• 23 июля в 10:36
Какое магазинное варенье или джем вам реально вкусно и есть ли альтернатива
домашнему?
Молчавочка• 23 июля в 11:05
Ответ дляПартизанка
Ви молодець, я б максимум перетерла малину с сахаром.
Ми варимо, бо рятуємо урожай)) з куплених ягід точно б не варила.
Можна перетирати, як завгодно. Але тоді потрібно в холодильнику тримати.
Молчавочка• 23 июля в 11:06
Ответ дляПлекаю думи
Як мінімум, порадила автору те, що вона питала, на відміну від вас
Я порадила автору купувати домашнє, воно якісніше.
Плекаю думи• 23 июля в 11:07
Ответ дляМолчавочка
Я купувала малину 150 грн три, літрові банки. По 50 грн. Магазинне буде дорожче на виході
Вау, з 1 кг малини три літрові банки, майже без цукру
Молчавочка• 23 июля в 11:08
Ответ дляПлекаю думи
Ви серйозно? Чи я на стільки незрозуміло написала? Я вихід не писала взагалі. Які три літра?
Плекаю думи• 23 июля в 11:09
Ответ дляМолчавочка
Саме так, ви незрозуміло написали
Молчавочка• 23 июля в 11:10
Ответ дляПлекаю думи
Саме так, ви незрозуміло написали
Для вас особисто. Я купила 3 літрові банки малини, по 50 грн кожна. Загалом 150 грн. Те варення що вийшло, в магазині буде коштувати дорожче і буде воно з водою. Вихід я не писала. Він вас цікавить? Ви будете варити варення?
Плекаю думи• 23 июля в 11:12
Ответ дляМолчавочка
Вже зварила, з власної малини, яка вже відходить, тепер тільки свіжу їм
Молчавочка• 23 июля в 11:13
Ответ дляПлекаю думи
Це добре. Я ще смородину планую. Маю надію що в наступному році почну вже вирощувати свою. Мені особисто найсмачніше з поричок. Це любов але головняку дофіга
Дона Ко Ко• 23 июля в 11:38
Я нашла для себя Верес абрикосовый джем и Helios апельсиновый и инжирный конфитюры.
В Болгарии, где сейчас живу, тоже нашла то, что нравится и активно покупаю. Роза их фирменная мне не зашла совершенно.
Домашнее варенье я не люблю. Приторное.