sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2025 Советчица Kidstaff
Советчица - Еда, Кулинария - Десерты
anonim_129
Н@Диете• 23 июля в 10:36

Какое магазинное варенье или джем вам реально вкусно и есть ли альтернатива

домашнему?
показать весь текст
woman_facepalming 1
41 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_197
Молчавочка• 23 июля в 11:05
31
Ответ дляПартизанка
Ви молодець, я б максимум перетерла малину с сахаром.
Ми варимо, бо рятуємо урожай)) з куплених ягід точно б не варила.
Можна перетирати, як завгодно. Але тоді потрібно в холодильнику тримати.
anonim_197
Молчавочка• 23 июля в 11:06
32
Ответ дляПлекаю думи
Як мінімум, порадила автору те, що вона питала, на відміну від вас
Я порадила автору купувати домашнє, воно якісніше.
anonim_175
Плекаю думи• 23 июля в 11:07
33
Ответ дляМолчавочка
Я купувала малину 150 грн три, літрові банки. По 50 грн. Магазинне буде дорожче на виході
Вау, з 1 кг малини три літрові банки, майже без цукру
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 2
anonim_197
Молчавочка• 23 июля в 11:08
34
Ответ дляПлекаю думи
Вау, з 1 кг малини три літрові банки, майже без цукру
Ви серйозно? Чи я на стільки незрозуміло написала? Я вихід не писала взагалі. Які три літра?
anonim_175
Плекаю думи• 23 июля в 11:09
35
Ответ дляМолчавочка
Ви серйозно? Чи я на стільки незрозуміло написала? Я вихід не писала взагалі. Які три літра?
Саме так, ви незрозуміло написали
woman_facepalming 1 like 2
anonim_197
Молчавочка• 23 июля в 11:10
36
Ответ дляПлекаю думи
Саме так, ви незрозуміло написали
Для вас особисто. Я купила 3 літрові банки малини, по 50 грн кожна. Загалом 150 грн. Те варення що вийшло, в магазині буде коштувати дорожче і буде воно з водою. Вихід я не писала. Він вас цікавить? Ви будете варити варення?
like 1
anonim_175
Плекаю думи• 23 июля в 11:12
37
Ответ дляМолчавочка
Для вас особисто. Я купила 3 літрові банки малини, по 50 грн кожна. Загалом 150 грн. Те варення що вийшло, в магазині буде коштувати дорожче і буде воно з водою. Вихід я не писала. Він вас цікавить? Ви будете варити варення?
Вже зварила, з власної малини, яка вже відходить, тепер тільки свіжу їм
woman_facepalming 1
anonim_197
Молчавочка• 23 июля в 11:13
38
Ответ дляПлекаю думи
Вже зварила, з власної малини, яка вже відходить, тепер тільки свіжу їм
Це добре. Я ще смородину планую. Маю надію що в наступному році почну вже вирощувати свою. Мені особисто найсмачніше з поричок. Це любов але головняку дофіга
anonim_73
Дона Ко Ко• 23 июля в 11:38
39
Я нашла для себя Верес абрикосовый джем и Helios апельсиновый и инжирный конфитюры.
В Болгарии, где сейчас живу, тоже нашла то, что нравится и активно покупаю. Роза их фирменная мне не зашла совершенно.

Домашнее варенье я не люблю. Приторное.
attached-photo
attached-photo
attached-photo
woman_facepalming 1
anonim_137
Колишня муза• 23 июля в 12:27
40
Іноді джеми купую..апельсиновий чи персиковий.
anonim_41
Кривая спроса• 23 июля в 14:17
41
Оце мені дуже смачно.
attached-photo
woman_facepalming 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Благотворительность!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2025 Советчица Kidstaff