Рогнеда Карповна• 23 июля 2025

Чи можна продати будинок не вступаючи у спадщину?

Ось і все питання. Свекруха померла три роки тому, чоловік у спадщину так і не вступив, тепер вирішили подумати будинок.
Але чи можна продати напряму, не вступаючи у спадщину?
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляКидаю курити
так, будь хто може продати тоді цей будинок))
У заповіті тільки чоловік)
Стервочка• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
У заповіті тільки чоловік)
Какую силу имеет завещание в процессе купли-продажи? ) при чем вообще там оно? Это не правоустанавливающий документ.
ТаЕщеОптимистка• 23 июля 2025
Ответ длявкрации
Расскажите, пожалуйста, знающие в чем смысл таких манипуляций, как у автора?
Недавно подвернулась квартира, все хорошо, хозяин готов уступить. Квартира от его умершей матери. Но. На наследство подал несколько лет назад, после ее смерти, до конца не дооформил. Хочет продать так и только так.
Ну потому что вы потом не сможете продать . У вас нет права собственности. Его нотариус не выдаст без этой всей тягомотины
ТаЕщеОптимистка• 23 июля 2025
Ответ длявкрации
Может там ещё родственники есть.

Мой знакомый сейчас оформляет. Его брат умер недоофлрмил. Там такой головняк.

Не все хотят головняка кто то рад продать за копейку лишь бы не париться.

Мы вот холодильник продали за 1000 зато за 1 день.
ТаЕщеОптимистка• 23 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
смисл в тому, що без правових документів, які підтверджують право власності, будь-який правочин буде нікчемним.
Бабки на ветер
ТаЕщеОптимистка• 23 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
як ви плануєте продаж? ну от чисто теоретично.
просто вам хтось дасть гроші, а ви ключи від будинку?
Ага как 1 кг помидор
Ганцю в кєдах• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
У заповіті тільки чоловік)
Ну є ж базові поняття, які має розуміти доросла дієздатна людина.
СамавиховуюКота• 23 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
це текст закону
сперечайтеся з ним, а не зі мною
Да причем тут вы, я ничего не доказываю , пишу, что было у нотариуса)) Хотел в пользу жены брата отказаться, но нотариус сказал такой формы заявления нет, просто отказ, а она уже подаёт. всё прошло нормально.
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Уявляєте) я запитала у надії що є як можливо якийсь нюанс про який я не знаю)
А дівчата роздули тут базар)
СамавиховуюКота• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Я вам скажу чесно, бо дальше ніхто вам цього не скаже. Мій чоловік військовий все життя. Стоїть на черзі на квартиру. Інвалід ато , інвалід війни.
Ця хата в селі, коштує максимум 10 тис дол. Це зовсім не гроші.
А витратити таку можливість , можливо все-таки щось перепаде колись від держави.
Ось так.
Ну найдите какого-нибудь дальнего родственника, договоритесь.
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Немає родичів. Взагалі
Ms. Похвала• 23 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
ви писали - ’Нет такого, что именно в пользу отказываешься’
Ms. Похвала• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
А дівчата роздули тут базар)
ну який може бути нюанс, як можна продати те, чого у вас нема?
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Ви дуже багато чого не знаєте.
СамавиховуюКота• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ось так.
Ну так мои родители когда-то отказались дом покупать, после переезда, иначе мы бы потеряли очередь на квартиру, а отцу как приглашенному специалисту должны были дать. Квартиру дали, если бы купили тот дом в спальном районе, да ещё и без удобств, не увидели бы её.
Ms. Похвала• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ви дуже багато чого не знаєте.
ну як ви знаєте багато чого - то продавайте.
флаг, як кажуть, в руки.
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
флаг, як кажуть, в руки.
Ну я рухаюся далі звісно. Іду до нотаріуса на консультацію і впевненна що щось придумаю
Ms. Похвала• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
не забудьте розповісти нотаріусу, що він багато чого не знає
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Ок)
СамавиховуюКота• 23 июля 2025
Ответ дляMs. Похвала
Ну почему-то формулировка есть, что в пользу, а по факту пишешь обычный отказ
Меня это тоже удивило. И просто интересно есть люди, которые оформляли именно с формулировкой, в пользу. Ну так как прошло всё нормально, я и не заморачивалась.
Ганцю в кєдах• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ви дуже багато чого не знаєте.
Через чорних ріелторів?
Тріль!• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Удалено администрацией...
Гляди на неё, ещё и хамит
Ганцю в кєдах• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Відпишіться, будь ласка, після візиту до нотаріуса
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Відкривайтеся, напишу вам в особисті
Ms. Похвала• 23 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
відмова на користь інших спадкоємців - це право. так в законі і написано. тобто, можна відмовитись і на чиюсь користь, і просто відмовитись. правові наслідки будуть різними, у першому випадку спадок приймає конкретна людина, яка вказана спадкоємцем, що відмовляється, а у другому до спадкування закликаються інші спадкоємці відповідно до черги. але щоб не було права відмови на користь - такого нема і бути не може.
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляТріль!
Гляди на неё, ещё и хамит
Ти диви, Нік не заспокоїться )
СамавиховуюКота• 23 июля 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Немає родичів. Взагалі
Ну, а если заранее искать покупателей, договориться, вступить и сразу продать? Если он там не пропишется, то никто и не заметит этих действий. Тем более это дом в селе.
Ms. Похвала• 23 июля 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Через чорних ріелторів?
навіщо ріелтори? достатньо нотаріуса ’чорного’, який посвідчить правочин без документів. тільки його послуги будуть коштувати втричі дорожче, ніж власне нерухомість. та й не піде ніхто на таку авантюру.
автор Рогнеда Карповна • 23 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Я ось так приблизно собі це і уявляю. Якось такий варіант і виношую в голові, але важливо щоб він не попав в реєстр.
Ms. Похвала• 23 июля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
якщо він там не ’прописаний’, то і спадок не отримає, бо терміни всі пройшли.