Черговий по кухні• 23 июля 2025
Допоможіть розібратись, що тут не так.
Почну с початку. До війни була група мамочок, разом гуляли з дітьми. З кимось дружили, з деякими товаришували. От одна мамочка в 22 році яку я не долюбливала, а вона до мене тяглась переїхала за кордон. Я з радістю про себе зраділа що вона отримала життя про яке мріяла. Їй там місце вона прижилась. Але залишилась тут загальна подруга, що постійно щось розказує. То що та роботу, знайшла, то чоловіка знайшла. кажу що мені це не цікаво. Потім ця подруга каже що та вагітна. В фейсбуке почались сплошні сторіс щасливої майбутньої мамаші але голова+ноги. Ну не хоче людина щоб знали про вагітність. Ну добре. Живи своїм життям. І тут прибігає тутешня подруга. Треба привітати з народженням. кажу що мені не цікаво. і не розказуй мені більше про неї. І тут на мене полилось. Що я погана подруга, не підтримую, що потрібна підтримка з України. Що в мене погана енергетика. От я сиджу і думаю, що в бан потрібно відправляти обох подруг. Чи це я чорства? П.С. Якщо хтось переведе в політику, то одразу буду відправляти жалоби. Обговорюємо тільки відносини подруг.
Результат:
вже голосів:
25 (75.76%)
двох подруг в бан
6 (18.18%)
вибачитись привітати я не прав
2 (6.06%)
тільки одну що народила в бан
Мааарковная• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Та ні. Не давить. Але я спілкуюсь з її колишнім. То мені здається що треба залишити людину в спокої з її новим життям і не треба нагадувати про те як вона була тут з колишнім, як вона була поганою матір´ю, що не дбала про дітей. Я якщо чесно, то не розумію, навіщо вона народжувала. вона ж терпіти не може материнство. Дитина потрібна тільки щоб утриматись з іноземцем чоловіком. Я її реально недолюбливала завжди. Терпіла заради дітей і її чоловіка, бо він гарна людина.
Слушайте, а вам не лень это было писать, не хотите картинки слать, ваше право, зачем оправдываться, перед подругой, на форуме, вы ж взрослый человек. Подруге надо сказать, я так считаю, ты можешь не соглашаться, твое право, давай закроем тему. У вас сплетни что ли закончились?
Пи Пи Пилюля• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А судьи кто?.....
Карамбулкул• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Одна знайома з площадки, а інша все ж подруга і вже 10 років. Ми підтримували одна одну. У нас дуже багато спільного, діти, дружба чоловіків, робота, хобі. Навіть хворіемо однаково, як близнючки.
А почему у вас такая агрессия ко второй?
Это явно не равнодушие
Мелочунь• 23 июля 2025
Жінки придумують собі подруг, а потім не знають куди нятянути це все щастя(((
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляМурзилка
Именно! И, уехав, не обрубила общение с такими змеями
Вот! І я про це . Таке спілкування нікому не потрібно. То ми обрубили спілкування з іноземкою. і їй було добре і мені. То я не розумію навіщо місцева вперто наполягає на продовженні такого спілкування та підтримці.
Мурзилка• 23 июля 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
А судьи кто?.....
Это капец. Все в кучу: и дети, и бывший муж, и новый муж, и плохая мать. Вот так общаешься с человеком, а у него не то что во рту черно, а внутри
Мурзилка• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Вы такого написали тут, что просто на голову не налазит. И ваша местная подруга тут ни при чем
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляМіняйловна
а уехала кто? знакомая с площадки? ну так поздравляю, вы ревнуете! ваша подруга смеет интересоваться еще кем-то, кроме вас? непоряяяядок
Так хай спілкуються, але БЕЗ МЕНЕ. Я не розумію навіщо мене підштовхують до продовження спілкування яке нікому не треба.
Ответ дляМааарковная
Тетки от безделья в декрете крышей едут . Высасывают проблему из ничего
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Як дорослу людину можна підштовхнути до того, чого вона не бажає???
Ви розучилися говорити слово ’Ні’?
Мааарковная• 23 июля 2025
Ответ дляМейк-ап форева
Три...
Та нет, гораздо больше, мы уже в это втянуты.))
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Якщо ви уважно прочитали, то я закривала інформаційні двері. А мені знову підкидають тему для пліток. Уявіть собі. Якщо б не місцева подруга, то іноземка давно б зникла з мого кругозору. Але мені активно підкидають інформацію. Я відмовляюсь збирати всю нашу компанію, щоб відсвяткувати народження дитини що мені байдужа. Я не хочу нікому передавати. Якщо мама захоче, то вона сама розкаже тим кому сама захоче. В чому я не права?
Мааарковная• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Правы,или нет , решаете только вы, а вы как ребенок, зачем-то оправдания ищете. Вам надо сказать, Таня, иди нах, я не хочу, твое мнение мне не интересно. Такими словами , или другими, то уже детали.
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляКарамбулкул
Это явно не равнодушие
Бо вона місцева мене зараз взбісила. Перша іноземна мені зараз байдуже. Раніше бісила, коли її діти були малі, а вона за ними не доглядала. В 4 роки дитина тинялась одна по дитячому майданчику, за пів кілометри від дому, це було виховання виживання. То звонили не їй, бо вона не відповідала, а батьку на роботу, щоб той їхав забрав дитину. Зараз її діти з її першим чоловіком.
Карамбулкул• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Вы местную подругу к той ревнуете?
Карамбулкул• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
И ,вы тут при чем?дети с папой ,звонили папе ,а не соседям
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви розучилися говорити слово ’Ні’?
От на моє ні., в десятий раз, я отримала неочікуванну для мене відповідь. виходить що та подруга яка всі ці роки 10+ була гарною , відкрилась по іншому. Для мене це неочікуванно. І я тошки розгубилась.
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Вас турбує тонка душевна організація вашої подруги, інших проблем в житті не вистачає?
Життя триває, люди міняються.
А ще вам подобається бувший чоловік цієї породіллі, але ви боїтеся собі в цьому признатися.
Життя триває, люди міняються.
Мааарковная• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Вы сплетничаете, для чего?)
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляКарамбулкул
Тема не про маму що тільки народила. З нею у нас зараз гарні дуже гарні стосунки що дорівнюють нулю. І я задоволенна відсутністю спілкування. Тема про іншу подругу.
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Життя триває, люди міняються.
Не так в мене багато подруг щоб ними розкидатись. Ви готові у вашому віці зненацька загубити подругу? Я хочу спочатку зрозуміти. І почути всі сторони категоричності, як можуть наші порадниці.
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
У мене є подруги, з якими я спілкуюся про якісь спільні інтереси. А якісь теми ми не зачіпаємо, табу, бо маємо різні точки зору. І все нормально.
Це тільки в дитинстві хотілося абсолютної конгруентності, ’ти не думаєш, як я - то я з тобою не дружу’.
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
От я з вами згодна, це найкраща схема. Але потім одна з подруг оттаке мочить. і я намагаюсь розібратись. Чи вона на мене за щось інше злиться і вибухнула. То вона могла щось прямо сказати. Чи в неї щось сталось що ця ситуація з народженням її вивела з колії. Навіщо вона мене втягує в спілкування теми табу.
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А вас не повинна хвилювати її мотивація. Ви не хочете говорити на якісь теми, нагадайте їй, що це табу.
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
А подруга окунулась зараз в дитинство, якщо я не хочу думати як вона то .... але ж не закінчується фразою я з бтобою не дружу. Просто проїхалась по моїй поганій енергетиці і відсутності емоцій. Одночасно мене звинуватили в двох протилежних ’гріхах’. От що мене вибило.
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляБорисфенка
Дякую. ви мені дуже допомогли зрозуміти.
Черговий по кухні
• 23 июля 2025
Ответ дляМааарковная
Вы сплетничаете, для чего?)
Щоб вчитись на чужих помилках, а не на своїх.
Борисфенка• 23 июля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А ви спокійно погоджуєтеся ’Так, важкі часи, так, погана енергетика, так відсутні емоції’.
Зазвичай тоді пропадає предмет суперечки, бо ви не заперечуєте.
Спілкуйтеся про дітей і достатньо.