Черговий по кухні• 23 июля в 12:13
Допоможіть розібратись, що тут не так.
Почну с початку. До війни була група мамочок, разом гуляли з дітьми. З кимось дружили, з деякими товаришували. От одна мамочка в 22 році яку я не долюбливала, а вона до мене тяглась переїхала за кордон. Я з радістю про себе зраділа що вона отримала життя про яке мріяла. Їй там місце вона прижилась. Але залишилась тут загальна подруга, що постійно щось розказує. То що та роботу, знайшла, то чоловіка знайшла. кажу що мені це не цікаво. Потім ця подруга каже що та вагітна. В фейсбуке почались сплошні сторіс щасливої майбутньої мамаші але голова+ноги. Ну не хоче людина щоб знали про вагітність. Ну добре. Живи своїм життям. І тут прибігає тутешня подруга. Треба привітати з народженням. кажу що мені не цікаво. і не розказуй мені більше про неї. І тут на мене полилось. Що я погана подруга, не підтримую, що потрібна підтримка з України. Що в мене погана енергетика. От я сиджу і думаю, що в бан потрібно відправляти обох подруг. Чи це я чорства? П.С. Якщо хтось переведе в політику, то одразу буду відправляти жалоби. Обговорюємо тільки відносини подруг.
Результат:
вже голосів:
25 (75.76%)
двох подруг в бан
6 (18.18%)
вибачитись привітати я не прав
2 (6.06%)
тільки одну що народила в бан
ПотеряласЯ Я...• 23 июля в 12:15
вас же говном полила не та, что родила, а вторая, так зачем родившую в бан? или обеих, или только тутешнюю
Свідок Перемоги• 23 июля в 12:16
Зачем вы употребляете понятие подруги к тем, кто ими не является?
Это так, знакомые с площадки. Можно смело в бан обоих
Чесно брешу• 23 июля в 12:21
Неужели трудно скинуть картинку поздравительную? Такое ощущение, что вас жаба поддавливает
Черговий по кухні
• 23 июля в 12:21
Ответ дляСвідок Перемоги
Одна знайома з площадки, а інша все ж подруга і вже 10 років. Ми підтримували одна одну. У нас дуже багато спільного, діти, дружба чоловіків, робота, хобі. Навіть хворіемо однаково, як близнючки.
Пи Пи Пилюля• 23 июля в 12:21
Ответ дляМааарковная
Две дуры какие-то.
Больше не повезло той,что заграницей
Добра, коли сита!• 23 июля в 12:21
Ответ дляПотеряласЯ Я...
а я б авторку обрала
Мурзилка• 23 июля в 12:22
Ответ дляЧерговий по кухні
Вы поддерживали? Очень заметно из вашей писанины 🤣
Пи Пи Пилюля• 23 июля в 12:22
Ответ дляДобра, коли сита!
три
А третья заграничная причём?Ее тут две дуры полоскают
Мааарковная• 23 июля в 12:22
Ответ дляДобра, коли сита!
три
А та, что за границей полудура, потому что не рассмотрела с кем общалась.
Добра, коли сита!• 23 июля в 12:23
Ответ дляПи Пи Пилюля
тоді так , три 🤔
Мурзилка• 23 июля в 12:23
Ответ дляМааарковная
Именно! И, уехав, не обрубила общение с такими змеями
Мааарковная• 23 июля в 12:24
Ответ дляДобра, коли сита!
тоді так , три 🤔
Вообще самая большая та, что указывает кого надо поздравлять.
Міняйловна• 23 июля в 12:25
’вона до мене тягнулась, а я її недолюблювала’ - ну так и какие вопросы к вашей энергетике? вы только себе не врите, что рады за нее. Не нужны ей ваши поздравления, вы все правильно сделали, что не поздравили
Пи Пи Пилюля• 23 июля в 12:26
Ответ дляМіняйловна
Так авторка и не рада. Тут больше какая-то зависть читается
Королева ганделику• 23 июля в 12:26
Навіщо ви себе так мучаєте інстаграмом дівчини,яка виїхала? Не подобається з нею спілкуватись, до роздратування не цікавить її життя, але ’їжаки кололись, але продовжували їсти кактус’
Перестаньте спілкуватись з обома, хай живуть спокійно і вони, і ви не нервуватиметесь через людей, які вам не цікаві
Міняйловна• 23 июля в 12:26
Ответ дляПи Пи Пилюля
так она пишет в посте, что ’рада’
Пи Пи Пилюля• 23 июля в 12:27
Ответ дляМіняйловна
так она пишет в посте, что ’рада’
Судя по тексту ,то не очень
Мааарковная• 23 июля в 12:28
Ответ дляЧерговий по кухні
Как можно дружить с бесцеремонным человеком? А может подруга тоже мечтает переехать и хочет там знакомую иметь?
Відморожена• 23 июля в 12:28
Ви якась дуже різка, усіх в бан, відповідайте навіть тут як я хочу, а то в бан.
Подумайте про свій характер, а не подруг.
Черговий по кухні
• 23 июля в 12:28
Ответ дляЧесно брешу
Та ні. Не давить. Але я спілкуюсь з її колишнім. То мені здається що треба залишити людину в спокої з її новим життям і не треба нагадувати про те як вона була тут з колишнім, як вона була поганою матір´ю, що не дбала про дітей. Я якщо чесно, то не розумію, навіщо вона народжувала. вона ж терпіти не може материнство. Дитина потрібна тільки щоб утриматись з іноземцем чоловіком. Я її реально недолюбливала завжди. Терпіла заради дітей і її чоловіка, бо він гарна людина.
Міняйловна• 23 июля в 12:28
Ответ дляЧерговий по кухні
а уехала кто? знакомая с площадки? ну так поздравляю, вы ревнуете! ваша подруга смеет интересоваться еще кем-то, кроме вас? непоряяяядок
Мурзилка• 23 июля в 12:30
Ответ дляЧерговий по кухні
Вы не много на себя берёте, женщина?
Борисфенка• 23 июля в 12:31
Відморозьтеся. Можна сказати ’У мене не вистачає ресурсу на енергетичну підтримку всього світу’.