Не гавкаю- но охраняю• 23 июля 2025
Торт Захер
Допоможіть знайти найкращий рецепт. Знайшла рецепт на сайті Клопотенко і порівнюю цей рецепт з рецептами на інших сайтах. Бачу, що пропорції інгредієнтів відрізняються. На якому сайті можете порадити найкращий рецепт?
Дякую.
Мальдивирую• 23 июля 2025
Ответ дляГейСюда
После упоминания сайта Клопотенко можно уже ничего не советовать..
А что не так с сайтом Клопотенко? У него есть там нормальные рецепты
Не гавкаю- но охраняю
• 23 июля 2025
Ответ дляГейСюда
А я не шарю взагалі в цьому. Не знаю нічого про Клопотенко також. Чула тільки, що він відомий повар, а як став відомим не знаю.
Не гавкаю- но охраняю
• 23 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
В ютубе ищите. Лучшие рецепты разных блюд именно там нахожу
Дякую. Не дуже люблю відео дивитися, але мабуть так буде краще. До того ж відгуки одразу є.
Ля-ля-ля• 23 июля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Смотрите те что меньше по минутам. Как правило, все по делу и лучше всего
Кили и Манджаро• 23 июля 2025
Ответ дляГейСюда
Чому? Він його не веде, там інші люди наповнюють сайт.
ЖивунаБагамах• 23 июля 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
А я ненавиджу відоси. Текст за дві секунди прочитала і робиш. Якщо щось забути - то осьо він рецепт. А відео спробуй знайти потрібну секунду, де автор щось пояснює. І реклама іноді буває.