Оля_с_киркою• 23 июля 2025
Чем покормить малыша 1,5 года в поезде на завтрак?
Накидайте идеи
Леопардові панчохи• 23 июля 2025
Ответ дляГлас_Народа
Грудьми найнадійніше.
В 1,5 року буде через годину голодний.
Стрекозей• 23 июля 2025
Внучке 1,7, недавно ездили на море, сумка холодильник, в ней детское питание в баночках, которое любит ребёнок, у проводника попросите кипяток, можно заварить детскую кашу, фрукты какие любит берите с собой, всё что ест ваш малыш и то что не испортится в дороге.
Каркуша Клара• 23 июля 2025
Каши в коробках для малышей предполагают только развести их кипятком.
На десерт фруктовое пюре из баночки или стика.
Попадалочка• 23 июля 2025
Автор, беріть в термос гарячу воду, зможете розвести кашу дитячу (якщо дитина їсть таке; буде у вас своя вода, не доведеться прости у провідника); а що дитина любить їсти? те й беріть, враховуючи дорогу. Окрім каші розчинної це може бути і банан, і печиво несолодке, і бутерброд з сиром, і пюре в банці з відділу дитячого харчування. Щось, що любить, і що не псується.
Попадалочка• 23 июля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Як варіант, можна термос невеликий з собою з кипʼятком взяти.