Где тут 0?• 24 июля 2025
Перевірила телефон доньки підлітка
Завтра збирається пити і пригати з тарзанки у воду. А ще падала зі скутера, самоката. Зв´язалась з якоюсь компанією блін. Що робити(Як заперти вдома...В мене розпач
Амира Насралла• 24 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
13,5
Это гормоны и переходный возраст. Телефон тут ни при чем.
В общем, запретите ей гормоны... )
Где тут 0?
• 24 июля 2025
Ответ дляАмира Насралла
В общем, запретите ей гормоны... )
Ага)
Где тут 0?
• 24 июля 2025
Ответ дляАмира Насралла
В общем, запретите ей гормоны... )
Тут пишуть по неправильне виховання, нема контакту ...та да..
Амира Насралла• 24 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Мама, Вы прошлое поколение, понимаете? При всем уважении к Вам
Где тут 0?
• 24 июля 2025
Ответ дляАмира Насралла
Так. Але. Я такою ж була.
Шалена невинність• 24 июля 2025
Ответ дляВесняний Марафон
Да я уже поняла что примитивна, примитивна, примитивна и еще разок что бы закрепить: примитивна. Хух, ну-с этим справились.
И Вас все таки не оставляет надежда что все дети пьют, курят и матерятся. Особенно мой сын, 18 лет назад. Вы крепки в своем убеждении что намерение девочки в 13,5 лет ’пить и прыгать с тарзанки в воду’ - это вполне нормальные планы на досуг у ребенка.
Наверное мне не понять (мы же помним как я примитивна) ’понятия’ высокоразвитого общества, и слава Богу, я ЩЕтаю
Что вы делаете на советчице? У вас же свой круг общения))Боюсь представить этот круг,шалавы,гопота....
Мудрецыха мира• 24 июля 2025
Ответ дляЧервона ікорка
Нажаль всі ці розмови не дуже дієві
Комусь може і не допомагає. Мій боїться. Розмови не дієві. А відео вправляє мізки.
Мудрецыха мира• 24 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Моя в 10 ще дитина дитиною була
Мій теж дитина. То з дитинства і потрібно вкладати в голову наслідки необдуманих дій.
Червона ікорка• 24 июля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Вашій дитині лише 10!
КротоТо• 24 июля 2025
Моїй 13, час від часу намагаюся переглянути телефон і старша донька ( якій 24) говорить, що я не маю права, що це особисті кордони сестриі я їх порушую.
Але, я несу відповідальність за малолітню дитину: вона не дуже розбитна, не дуже аналізує.
От пише їй постійно дівчинка з якою вона в соцмережах познайомилася, дівчинка мусульманка, пише кілька раз на день, розповідає про свою країну, вона з Ефіопії, але ж де гарантія, що пише саме дитина…а не дядько бородатий
То я вже всякі приклади наводила, і так і так починала щодо спілкування з незнайомцями в мережі.
А ще як начиталася тієї переписки своєі дівчинки/бубочки/відмінниці. Які мати…то капець з подружкою говорять між собою, як моя тьотя в селі до чоловіка,коли той випʼє
І не скажеш же що читала)(
Якось ненавʼязливо намагаюся донести, але поки погано виходить)
Око сіпається
І не скажеш же що читала)(
Око сіпається
Сяду на шию, дорого!• 25 июля 2025
Ответ дляГде тут 0?
Сьогодні поїхали на шопінг, добре що погодилась
Ну и хорошо. Капайте понемногу про опасность, иногда что то рассказывайте. Я когда то читала книгу 56 способов избежать преступления, впечатлило очень.