Анонимушка• 23 июля в 22:56

Допоможіть підібрати подарунок племіннику-підлітку 14р. До 5к

Допоможіть підібрати подарунок юнаку 14років.
Батьки не знають що дарувати, сам племінник також знижує плечима.
Гроші - не варіант. Просто не варіант.
Юнак має комп, ноут, телефон - все не мега круте, але робоче.
Велосипед є. Самокат не підійде, мешкають в селі без асфальту
Хоббі є, там все-все-все для хоббі тупо скупає мама.
Раніше дарувала книги і настільки, речі. Але що зараз - не знаю

Бюджет до 5тис грн
Анонимба• 23 июля в 22:58
Бюджет у вас однако мощний
Поведіть хлопця в тц. Нехай обере собі одяг якийсь чи кросівки
Шмоточницаца• 23 июля в 22:58
Хорошие наушники. Или кроссовки классные. Все в этом возрасте любят хорошие кроссы.
Дуболом• 23 июля в 22:58
Мій би хотів кросівки Асікс
Видна міленіалка• 23 июля в 23:01
самі собі придумали неваріант, покладіть йому на картку, якщо має - він собі в інеті сам купить, без мами
автор Анонимушка • 23 июля в 23:01
Ответ дляАнонимба
Бюджет у вас однако мощний
Не матиму змоги вивезти його в тц
автор Анонимушка • 23 июля в 23:01
Ответ дляШмоточницаца
Спитаю
Вважала що йому все рівно на одежу
автор Анонимушка • 23 июля в 23:02
Ответ дляВидна міленіалка
Гроші просто не варіант.
Ну от не варіант і все
ОноВамнадо• 23 июля в 23:02
Рюкзак, щось з гаджетів по типу блютуз колонки, навушників, смарт-годинника тощо. Сертифікат якийсь подарунковий (наприклад, в книжковий магазин).
А він ще навчається в школі?
автор Анонимушка • 23 июля в 23:03
Ответ дляДуболом
Мій би хотів кросівки Асікс
Дякую. Там особливо юнак не париться що носити.
Все купує матір, юнаку пропонувала купити одежу, той знизує плечима
Гжегож Бженчишчикевич• 23 июля в 23:03
Ще не зустрічала людей яким би завадили 100$.
автор Анонимушка • 23 июля в 23:03
Ответ дляОноВамнадо
А він ще навчається в школі?
Так, ще навчається
Колонка ж, матір віддала. Але дуже хороша
Годинник і навушники є
Рюкзак - варіант, дякую!
автор Анонимушка • 23 июля в 23:04
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну от такі вводні:)))
автор Анонимушка • 23 июля в 23:04
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
П.с. а може я переживаю що батьки гроші відберуть?)))
Гжегож Бженчишчикевич• 23 июля в 23:05
Ответ дляАнонимушка
Та йому ж не 5, а 15- чи там сім´я тиранів?
автор Анонимушка • 23 июля в 23:07
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Залишимо це за ширмою таємниці:)

Просто зафіксуємо що гроші - не варіант. Я думаю над варіантами подарунків.
Причому не обов´язково на всі гроші гуляти. Колись дарувала йому короьку-сюрприз з купою мєлочєвки всередині. Бюджет на ту коробку був 500грн. І було вау від дитини)
Шмоточницаца• 23 июля в 23:07
Ответ дляАнонимушка
Я так и подумала. Тогда купите рюкзак классный. И замеры не надо брать, и пригодится всегда.
З горіха зерня• 23 июля в 23:08
Футболки, кроссы, рюкзак, наушники (большие или маленькие) беспроводная зарядка, если телефон поддерживает + чехол новый). Еще знакомая дарила приставку/джойстик беспроводную, которая коннектится к телефону/ноуту/телеку.
Анонимус Я• 23 июля в 23:08
Может какую-то небольшую поездку/экскурсию с вами
Плюс по пути ещё и что-то докупите
Новый чехол к телефону, стебную футболку, украшения, классные наушники…

У меня сыну 14
автор Анонимушка • 23 июля в 23:08
Ответ дляШмоточницаца
Дякую.не думала про це, але це класний варіант!
І в нього можна накласти якісь дрібниці цікаві) які просто так ніби не подаруєш, в от і комплекті - саме те
Гжегож Бженчишчикевич• 23 июля в 23:09
Ответ дляАнонимушка
Залишимо це за ширмою таємниці:)

В мене племінник, то після років 10 зрозуміла, що краще дарувати гроші, я не в темі що хочуть сучасні діти, а втулити єрунду не хочу, він збирає всі подарунки і купує собі щось бажане.
автор Анонимушка • 23 июля в 23:09
Ответ дляЗ горіха зерня
Думала про планшет, але зрозуміла що я ніщеброд аби гарний планшет подарувати()))))
автор Анонимушка • 23 июля в 23:10
Ответ дляАнонимус Я
Плюс по пути ещё и что-то докупите

У меня сыну 14
Дякую, поїздка не розглядається
Чохол - варіант, дякую! Зайвим не буде
автор Анонимушка • 23 июля в 23:10
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Можливо, так
Але якщо ви впевнені що дитині такий подарунок по душі і він самостійно його використає (подарунок - гроші)
ГоловнаЯ• 23 июля в 23:14
Я своїй доньці купила навушники Маршал. Такі не вкладиші,а накладні. Вона просила. Каже модно зараз. Ну і кросівки завжди топ.
автор Анонимушка • 23 июля в 23:15
Ответ дляГоловнаЯ
Дякую, погуглю
Попихтю та й годі• 23 июля в 23:19
Мій би зрадів рюкзаку Vans
Прикольний для школи.
Тобто, я йому подарувала гроші, а він купив рюкзак))
Ще Nike рюкзаки молодь любить
Твоя космішна• 23 июля в 23:22
Ответ дляАнонимушка
Дякую, поїздка не розглядається
Чохол - варіант, дякую! Зайвим не буде
Якщо є ноутбук, то він не потрібен
Краще навушники
tereska• 23 июля в 23:22
Я би подарувала модний одяг та кроси стильні, вони зараз випендрються модними луками.
автор Анонимушка • 23 июля в 23:24
Ответ дляПопихтю та й годі
Мій би зрадів рюкзаку Vans
Прикольний для школи.
Ще Nike рюкзаки молодь любить
Дякую за предметні варіанти. Бо я а тому не шарю)))
Попихтю та й годі• 23 июля в 23:27
Ответ дляАнонимушка
Ось такий рюкзак мій син собі сам обрав.
Сину 15.
Рюкзак дуже якісний, з відсіком для ноуту. Для школи прям клас