Тишком нишком• 24 июля 2025

Яку страву з овочів готуєте найчастіше?

рукиЖимолости• 24 июля 2025
салат
наКоблучках• 24 июля 2025
нарезка
Воленс-неволенс• 24 июля 2025
салат
Майская киска• 24 июля 2025
Салаты , икру с баклажанов , кабачки на гриле
Надежда наш компас• 24 июля 2025
икра баклажанная
Усміхайлик• 24 июля 2025
Зараз баклажани з болгарським перцем обсмажені і в заправці. Вдвох за раз можемо велику миску зісти. Заправка - олія 2 ст.л, соєвий соус 2 ст.л, яблучний оцет 2 ст.л, паприка та чорний перець 0,5 ч.л., часник 2 зубчики та петрушка. Це щось неймовірне просто
Бабулька• 24 июля 2025
Борщ
Замулена ріка• 24 июля 2025
Залежить від сезону. Взимку це просто різні заморожені овочеві суміші.
Влітку салати з помідором огірком перцем у різних варіаціях, з салатним листям
Часто готую на вечерю кабачок+морква+куряче філе соломкою на пательні. Швидко і смачно
Соте
Ікра з баклажанів
Запікаю в духовці кружечками баклажан/кабачок/помідор. Такий собі рататуй на мінімалках
КаваЗМолоком• 24 июля 2025
Тушковані баклажани в соєвому соусі - це найсмачніше для мене влітку.
Байрактарна• 24 июля 2025
Ответ дляКаваЗМолоком
А як готуєте, підскажіть.
Обожнюю баклажани.
Коли десь в подорожі, то найбільше їх їм))).
Дюагональ• 24 июля 2025
Салат, фунчоза, на грилі овочі
КаваЗМолоком• 24 июля 2025
Ответ дляБайрактарна
А як готуєте, підскажіть.
Обожнюю баклажани.
Просто нарізаю їх в сковорідку, пару цибулин до них же півкільцями, трохи оливкової олії і під кришкою тушкую. Потім за смаком соєвий соус і все. Під настрій і смак можу дорізати кабачок, помідор, або перець. Але найбільше люблю саме баклажан+ цибуля.
Ашотакоя• 24 июля 2025
рагу)))) обожаю
Чу Ча• 24 июля 2025
Я не заморачуюсь: баклажан, кабачок, перець на гриль кинула і все.
Фляшунька• 24 июля 2025
Салат
Часто броколі запікаю з рибою.
Ікру, сате, рагу, ніхто не їсть, і кабачки не люблять, таке ніколи не роблю
Виправлялочка• 24 июля 2025
Найбільше люблю салат прмідор, огірок, базилік, цибуля. Вже й домашні помідори пішли. Смакота😋😋😋
Ще салат з грильованих баклажанів і перців. Бомба просто
Обстановщица• 24 июля 2025
Из огурцов, помидор, болгарского перца, лука и айсберга, салат ежедневно, а могу и пару раз в день.
Морковь, кабачки, картофель, капуста, баклажаны и тд. часто запекаю в духовке крупными кусочками со специями.
Файна дівка• 24 июля 2025
Салат
Доль Чекомбана• 24 июля 2025
Любим овощи есть так, не в салатах. Подсели, правда, на таратор.