ША! я прийшла!• 24 июля 2025

Залишили мамочку на заправці

Ситуація така - автобус із Польщі в Германії вночі зупинився на заправці. Одна роззява вийшла, залишивши двох дітей 8 і 13 років всередині. Автобус поїхав без неї, пропажу виявили через 5 годин, при перетині кордону.
Історію цю прочитала на іншому форумі, більшість дотримується думки, що винен водій, бо він має розшукувати усіх роззяв, які не зрозуміли, що стоянка 10 хвилин і пішли собі швендяти, впевнені, що їх мають розшукувати і під білі рученьки заводити у автобус.
А як вважають наші порадниці
Результат:
вже голосів: 570
260 (45.61%) Вина пасажира
255 (44.74%) Винен водій
55 (9.65%) Ваш варіант у коментарях
автор ША! я прийшла! • 24 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Якраз таки тільки додасть, оскільки вони вкотре підтвердили, що чітко дотримуються графіка і пасажири мають впевненість, що прибудуть в пункт призначення за графіком.
То і я ж про це написала - чи не так?
Новорічна пальма• 24 июля 2025
Ответ дляПрикуси Язика
Дві дорослих дитини не помітили відсутність мами протягом п´яти годин?
Може, і добре, що її на заправці забули?..
ви читати вмієте? ситуація сталась вночі, коли діти спали і зрозуміло, що 4 людини (мати і три дитини) не сиділи на одному місці, це 4 сидіння, зрозуміло, що старші діти сиділи окремо від матері і меншої дитини і зрозуміло, що вони мабуть навіть не знали, що мати вийшла на зупинці і помітили її відсутність на кордоні вже коли проснулись.
Новорічна пальма• 24 июля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
да мне фиолетово, что вы там напридумывали... мне не понятна такая безответственность что мамаши, что ее детей... пошла в туалет, ок, задержалась, вышла увидела, что нет твоего автобуса, блин, звони сразу своим детям, ищи диспетчера, кого угодно.. и да, что такое должно было случиться, что она 5 часов никак не реагировала? в коме лежала? кстати, перед выходом с автобуса лично я бы разбудила детей и сказала, что выхожу в туалет, может и им нужно, и вообще, чтоб знали..
а ви не думаєте, що можливо вона вискочила з автобусу без телефону або він розрядився?
Оля_с_киркою• 24 июля 2025
Мы же не знаем как там было. Одним перевозчиком ехала, водитель громко в микрофон объявлял все стоянки, перед отправлением так же в микрофон говорил, посмотрите на соседей все ли на месте. Другим ехала, водитель что-то в начале автобуса прокричал, ничего не понятно, люди подходят спрашивают, что происходит, сколько стоим, я с соседкой по очереди из автобуса выходили, чтобы задержать автобус, если одну из нас забудут.
Оля_с_киркою• 24 июля 2025
Кстати про FlixBus такие истории не раз слышала.
Україна наше все• 24 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
або проведуть ніч на заправці )))
Отжигающая• 24 июля 2025
Мене раз в Любліні забули. Добре що через 200 метрів затор був. Догнала). Але спринт був знатний.
JannyMoney• 24 июля 2025
хороший вопрос.
Автобус такое же транспортное средство.
Поезд бы стоял ждал? А самолёт ждет пассажиров?
JannyMoney• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Чомусь у літак саджають всіх пасажирів і без всіх зареєстрованих не злетить
взлетит. Три раза вызвали - не пришел - твои проблемы.
JannyMoney• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Мабуть тому, що в потязі і літаку є туалети
и в автобусе есть.
Последний вагон• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Тільки вчора була тема з питанням як часто ви пропускаєте посадку через дьюті фрі?
А сьогодні виявляється не злетить
Последний вагон• 24 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
А ви от провідіца, точно знаєте, шо вона купить ходила, да??? Чи просто токсичність лізе?
Купить чи курить -яка різниця?
Є регламентований час . Не встигла - твої проблеми
Последний вагон• 24 июля 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Вже третя дитина зʼявилася)))
Новорічна пальма• 24 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Вже третя дитина зʼявилася)))
вам раджу читати уважно, автор теми пише про трьох дітей.
Love_Love_Love_• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Автобус приблизно такий
Автор, ви не знаєте назву країни? Що таке ГЕРМАНІЯ?
Пффф 100%• 24 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Училки закінчили сапати город і приєднались до нашого чату
Love_Love_Love_• 24 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Я не знаю для чого мені інфа про город і мене зовсім не цікавить ваш чат. Мені і тут нормально.
Пффф 100%• 24 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Нє, душнілою у вас краще виходить бути, з гумором так собі
Love_Love_Love_• 24 июля 2025
Ответ дляПффф 100%
Гумором?
Ви знаєте значення цього слова?
Пффф 100%• 24 июля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Гумором?
Ви знаєте значення цього слова?
О, я ж кажу - з душнінням прям метч у вас))
Рву и мечу• 24 июля 2025
Виновен водитель. Меня с невесткой так забыли. Ребенок (мой) остался в автобусе. Благо ему 14, не младенец. Он просто спал и без мамки б не плакал.
Мы вышли в туалет. Ни шагу в сторону.
Ладно я выхожу с документами и деньгами. Невестка в 19 лет вышла только в шортиках и майке. Даже без телефона.
Автобус возвращался за нами.
Водитель обязан пройти по салону и посчитать все головы. Это его зона ответственности. 50 женщин не могут поссать в 2 кабинках за 10 минут. Это технически невозможно.
Последний вагон• 25 июля 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Може ви спробуйте?
8 і 13. Де третя?
Последний вагон• 25 июля 2025
Ответ дляРву и мечу
Мы вышли в туалет. Ни шагу в сторону.
Автобус возвращался за нами.
Прямо зобов´язаний?
Він зобов´язаний їхати по графіку. Крапка
Новорічна пальма• 25 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Може ви спробуйте?
8 і 13. Де третя?
почитайте трохи більше ніж першу сторінку
Рву и мечу• 25 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Прямо зобов´язаний?
Ну так если дурак, который ничего не должен, то выбьется из графика из-за потерянных пассажиров. Лучше потратить 5 минут и убедиться, что никого не потерял, чем потом на границе потерять тьму времени.
Последний вагон• 25 июля 2025
Ответ дляНоворічна пальма
То наведіть доказ.
Ніде жодного слова в дописах автора про третю дитину
Последний вагон• 25 июля 2025
Ответ дляРву и мечу
Чому він повинен вибитись? Бо ви вважаєте що він повинен чекати чи повертатись за кимось?
lekon-lekon• 25 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
А мені не впала така якості. Я вже їздила з такими людяними перевізниками - один раз це був тур, то замість того, щоб більше побути на а цікавих локаціях ми чекали опоздашок, причому це були одні й ті ж самі люди. В іншому випадку їхали замість 5 годин 8, бо весела компанія на кожній заправці ставала в чергу за коньяком, а людяний водій їх чекав
Дивно, що в шапці своєї теми ви пишете ’мамочка’, ’роззява’, ’швендяти’, ’заводити під білі рученьки’, жінку явно не години чекали на всіх зупинках. А в цьому дописі просто ’весела компанія ставала в чергу за коньяком’, від цієї компанії автор постраждала більше, а негативу в рази більше до жінки з дитиною, яких навіть не бачила
Рву и мечу• 25 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Он должен убедиться, что пассажиры на месте. Может пассажир умер в туалете? Выбьется в любом случае, так что лучше посчитать пассажиров.
Уехал с детьми. Мать поднимет кипишь и автобус остановит первый же пост полиции. И будет он стоять и ждать.
Последний вагон• 25 июля 2025
Ответ дляРву и мечу
Де в його посадових обовʼязках вказано, що він повинен переконатись ?
Туалет в автобусі.
Мати буде мати проблеми з поліцією і опікунською службою, а не водій.