ША! я прийшла!• 24 июля в 11:35

Залишили мамочку на заправці

Ситуація така - автобус із Польщі в Германії вночі зупинився на заправці. Одна роззява вийшла, залишивши двох дітей 8 і 13 років всередині. Автобус поїхав без неї, пропажу виявили через 5 годин, при перетині кордону.
Історію цю прочитала на іншому форумі, більшість дотримується думки, що винен водій, бо він має розшукувати усіх роззяв, які не зрозуміли, що стоянка 10 хвилин і пішли собі швендяти, впевнені, що їх мають розшукувати і під білі рученьки заводити у автобус.
А як вважають наші порадниці
Результат:
вже голосів: 570
260 (45.61%) Вина пасажира
255 (44.74%) Винен водій
55 (9.65%) Ваш варіант у коментарях
Шалена красуня• 24 июля в 11:36
Водитель обязан проверять количество пассажиров
автор ША! я прийшла! • 24 июля в 11:36
Автобус приблизно такий
Сумка з негодою• 24 июля в 11:36
А дети молчали, что мама не вернулась? Соседи рядом сидящие, которые видели что была мама с детьми, а теперь нет?
автор ША! я прийшла! • 24 июля в 11:37
Ответ дляШалена красуня
Десь прописані такі його обов´язки?
Шалена красуня• 24 июля в 11:37
Ответ дляША! я прийшла!
Десь прописані такі його обов´язки?
Спросите у перевозчиков их обязанности
Сіґеле-міґеле• 24 июля в 11:37
водій має попереджати що зупинка 10 хв, далеко не йдіть
Водій має хоча б запитати чи всі є.
Бамбарбия! Кергуду.• 24 июля в 11:37
Ответ дляШалена красуня
Не обязан.
Морская свинка• 24 июля в 11:37
13 лет дитю, матери нет, сидит 5 часов и норм, мать на стоянке не заявляет в аолицию, водителю пох.
Там все причмокнуты
Маурита• 24 июля в 11:37
Водитель обязан проверить пройтись все ли пассажиры на местах.
А может ей плохо стало или в туалете задержалась.
К тому же у водителя есть телефоны пассажиров.

хотя и странно, что соседи промолчали и дети...
Мальчун-задирун• 24 июля в 11:38
Був такий фільм про акул, які з´їли туристів, бо їх не порахували на дайвінгу і попливли без них, залишивши в Відкритому морі
Мая твая не панимать• 24 июля в 11:38
Вона ще й з 2-річною дитиною була. Водій мав би пересвідчитися, що всі пасажири на місці!
Сумка з негодою• 24 июля в 11:38
Ответ дляМая твая не панимать
А 2 летний где был? С ней? Или тоже в автобусе?
Мая твая не панимать• 24 июля в 11:39
Ответ дляСіґеле-міґеле
Водій має хоча б запитати чи всі є.
Скільки я їздила, зазвичай водії ходили по салону і перераховували к-ть пасажирів перед відправленням.
Мальчун-задирун• 24 июля в 11:39
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Не обязан.
Тобто заплатив гроші за квиток і обов´язки водія закінчуються?
Сіґеле-міґеле• 24 июля в 11:40
а шо на кордоні??
висадили дітей чи затримали автобус?
Невгамовна• 24 июля в 11:40
Мега дивна ситуація. Діти нічого не сказали що мами немає.
Мама не подзвонила перевізнику чи водію, чи дітям. Мама не подзвонила в поліцію щоб розшукати автобус
А винен водій
Кондуктор трамвая• 24 июля в 11:40
Була колись в туре в Європі, так загубили на заправке керуючу туром.
Невгамовна• 24 июля в 11:40
Ответ дляСіґеле-міґеле
а шо на кордоні??
висадили дітей чи затримали автобус?
Відправили закордон
Мая твая не панимать• 24 июля в 11:40
Ответ дляСумка з негодою
Водій лишив її з дитиною. Старшенькі були в автобусі, може спали...ніч же була.
Пирожкиня• 24 июля в 11:40
Там что, заправка масштабом с Киев? Как можно не увидеть отправку своего автобуса? А позвонить детям в автобусе, чтобы подняли кипишь раньше 5 часов дороги? Пассажирка без мозгов.
Мальчун-задирун• 24 июля в 11:40
Ответ дляМорская свинка
Там все причмокнуты
Може дитина спала, вночі їхали
Невгамовна• 24 июля в 11:40
Ответ дляМальчун-задирун
Його обов´язок безпечно довезти пасажирів.
автор ША! я прийшла! • 24 июля в 11:41
Ответ дляСумка з негодою
Діти, я так зрозуміла спали. За цей час ніхто не подзвонив, коли прокинулися вже самі зателефонували. З ними хтось залишився на кордоні чекати мамочку.
Але цікавить ситуація загалом - поїзд же не зупиняють через відставашок.
БеллаДонна• 24 июля в 11:41
Їхала флікбас в минулому місяці, водій чітко голосно пройшовся по салону і сказав стоянка 10 хв, три кралі вийшли і попиндили не було їх хвилин 20, їх шукали гукали біля автобусу, водій сказав нах їдемо і тут вони почали доганяючи автобус він зупинився правда але хуїв нагнув знатних і правильно зробив
Дорослі люди повинні мати відповідальність
Барвіночка• 24 июля в 11:41
Ездила, наши проверяют, в Германии подорваные, могут и не ждать 15 минут, могут простоять 10, а потом ответить на вопрос что стоим 15 минут, имея ввиду всего, а люди уходят думая что еще. Теряли пассажиров не раз и до скандалов доходило. Отправлялся хотя показывали что вон идут наши люди.
Играю у края• 24 июля в 11:41
Смотря что в правилах перевозок написано. А кого обсыратт пока не могу решить, мало инфы почему женщина задержалась. Гулять пошла или в туалете защелка сломалась.
Сіґеле-міґеле• 24 июля в 11:41
Ответ дляНевгамовна
Відправили закордон
в смислі? випустили дітей без документів і батьків дітей 8 та 13 років?
Забула що?• 24 июля в 11:41
Ответ дляМая твая не панимать
Да. Так роблять.
Невгамовна• 24 июля в 11:41
Ответ дляША! я прийшла!
Так а мама які дії вчиняла?
Бамбарбия! Кергуду.• 24 июля в 11:41
Ответ дляМальчун-задирун
Обязанность водителя вести автобус
А не считать пассажиров
Пассажир сам должен придерживаться автобуса а не наоборот
Пересчитывает только гид пассажиров, если это тур.