ША! я прийшла!• 24 июля 2025
Залишили мамочку на заправці
Ситуація така - автобус із Польщі в Германії вночі зупинився на заправці. Одна роззява вийшла, залишивши двох дітей 8 і 13 років всередині. Автобус поїхав без неї, пропажу виявили через 5 годин, при перетині кордону.
Історію цю прочитала на іншому форумі, більшість дотримується думки, що винен водій, бо він має розшукувати усіх роззяв, які не зрозуміли, що стоянка 10 хвилин і пішли собі швендяти, впевнені, що їх мають розшукувати і під білі рученьки заводити у автобус.
А як вважають наші порадниці
Результат:
вже голосів:
260 (45.61%)
Вина пасажира
255 (44.74%)
Винен водій
55 (9.65%)
Ваш варіант у коментарях
Україна наше все• 25 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Де в його посадових обовʼязках вказано, що він повинен переконатись ?
Туалет в автобусі.
Мати буде мати проблеми з поліцією і опікунською службою, а не водій.
Туалет в автобусі.
Водій буде пояснювати, якого він везе неповнолітніх без супроводу дорослого. А може, він їх вкрав? ))))
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
а что реально делать, если сдуру выскочил без кошелька и денег?
Я действительно интересуюсь, просто никогда не ездила автобусами
Могла бы позвонить мужу с чужого телефона, его номер я помню, он бы набрал детей, но скорее всего ночью звук у них выключен. И вдруг на заправке никто не говорит по-английски
Взять такси догонять автобус - а повезут ли без денег? и где его взять на трассе? и опять же - вдруг не говорят по-английски
Попутку ловить однозначно стремно
Ситуация, конечно, трындец
Наверное, единственный вариант звонить кому-то чтобы звонили перевозчику. Но это ночь, в офисе не ответят, а контакты водителя не всегда есть
Попутку ловить однозначно стремно
Ситуация, конечно, трындец
ну я бы, наверное, бежала к диспетчеру автостанции, у любых прохожих просила бы позвонить, мне почему то кажется, что нормальные люди не отказали бы матери с ребенком.. ну и да, я в дорогу надеваю сумку-бананку, она со мной всегда, поэтому я мало представляю себя в подобной ситуации..
ЖенаАйтишнеГа• 25 июля 2025
Ответ дляНоворічна пальма
а ви не думаєте, що можливо вона вискочила з автобусу без телефону або він розрядився?
у нее трое детей! она должна уже как спецназовец быть готова к любым ситуациям))
Україна наше все• 25 июля 2025
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
так это ж заправка была и ночь, откуда диспетчер? Другие люди могли элементарно не понимать, что хочет эта женщина с ребенком
ША! я прийшла!
• 25 июля 2025
Ответ дляlekon-lekon
Дивно, що в шапці своєї теми ви пишете ’мамочка’, ’роззява’, ’швендяти’, ’заводити під білі рученьки’, жінку явно не години чекали на всіх зупинках. А в цьому дописі просто ’весела компанія ставала в чергу за коньяком’, від цієї компанії автор постраждала більше, а негативу в рази більше до жінки з дитиною, яких навіть не бачила
Ого, який глибокий психологічний розбір.
Ок, напишу ще вам - тема не про мамочку, в про зупинки в дорозі.
Я так розумію, двох дітей, які поїхали самі у автобусі вас не зачепили?!
Рву и мечу• 25 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Туалет в автобусі.
Ок, когда вас забудут на заправке вы ни в коем случае не огорчайтесь. Водитель молодец и ему выдать премию.
Апель-синка• 25 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Там двоповерховий автобус. Скільки він буде їхати, якщо на кожній зупинці перевірятиме наявність пасажирів?!
У Фликсбаса на дальние расстояния всегда 2 водителя едут, напеременку.
Последний вагон• 25 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Автор, проясніть скільки все ж таки дітей?
Бо є дописувачі, які стверджують що 3
Губка Боб• 25 июля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
Я скільки їздила автобусом за кордон, водії, або стюарди завжди перевіряли.
Конечно, это в их же интересах, если это заграничная поездка. Ведь в итоге пострадали все пассажиры автобуса из-за того, что там оказались несовершеннолетние дети без присмотра на границе
Мальчун-задирун• 25 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Можна було б запитати у водія чому діти без супроводжуючого дорослого і ще він мав би проблеми, просто водій із-за свого бидлятства не подумав, що може сам мати проблему, а не тільки жінка, яку не почекав, а стосовно психологічного розбіру, то вам видніше, просто співставлення інфи від вас, чоловіків, навіть, пияк, ви більше поважаєте, ніж жінку з дітьми. У вас є діти, бо схоже що ні