ША! я прийшла!• 24 июля 2025

Залишили мамочку на заправці

Ситуація така - автобус із Польщі в Германії вночі зупинився на заправці. Одна роззява вийшла, залишивши двох дітей 8 і 13 років всередині. Автобус поїхав без неї, пропажу виявили через 5 годин, при перетині кордону.
Історію цю прочитала на іншому форумі, більшість дотримується думки, що винен водій, бо він має розшукувати усіх роззяв, які не зрозуміли, що стоянка 10 хвилин і пішли собі швендяти, впевнені, що їх мають розшукувати і під білі рученьки заводити у автобус.
А як вважають наші порадниці
Результат:
вже голосів: 570
260 (45.61%) Вина пасажира
255 (44.74%) Винен водій
55 (9.65%) Ваш варіант у коментарях
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Провідних зобовʼязаний перевіряти всіх пасажирів?
Чомусь до машиністів нема претензій, якщо хтось загуляв на пероні
Чомусь у літак саджають всіх пасажирів і без всіх зареєстрованих не злетить
Молчунья• 24 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Меня тоже как-то забыли в Украине на автостанции, но я сразу увидела и мужики стали свистеть, он остановился. Телефон она оставила в автобусе.
Когда-то давно в автобусе у нас так мужчину на границе польской забыли. Увидели, когда паспорта раздавали. А соседка его ни слова не сказала, что чувака нет. Разворачивались и ехали назад. Нашли его на дороге, он шел пешком. Прелсиавояю, как он обалдел без паспорта, вещей, денег в чужой стране
Vlada-Maria• 24 июля 2025
Ответ дляЦирк на дроті
Я считаю что водитель ждать не должен. Электрички, поезда никого не ждут, объявили что остановка условно 10 мин, и все.
Автобус так же.
ось як все було

Під час подорожі з Варшави до Гамбурга автобусом FlixBus українка разом з маленькою дитиною вийшли на вокзалі у Познані подихати свіжим повітрям. Однак автобус поїхав без них. Жінка з малюком цілу ніч провели на пероні вокзалу.
https://inpoland.net.pl/novosti/obshhestvo/u-polsh...

Чому автор не дала посилання, ще є чітке пояснення, що це - НЕ ЧАРТЕРНИЙ рейс, щоб кожен не додумував своє, і притягла фото автобуса, котрий схожий на на рейсовий FlixBus, як свиня на коня, - незрозуміло
Vlada-Maria• 24 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Люди судять по моєму маршруту з зачепилівки до причепилівки
бо автор сама збила з пантелику учасників теми, запостивши фото автобуса,, котрий ніякого відношення до теми не має
Гладиолус• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
По-вашому виходить, що пофіг де пасажир, заплатив за білет і добре, а почекати/перевірити де пасажир, то другорядне.
а потяг? літак? хто там чекає-перевіряє?? чому в автобусі мають бути інші правила?
Гладиолус• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Боже.... які дурниці))))
Vlada-Maria• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Я думаю, якщо б у посадових обов´язках водія це було б прописано, то вони б слідкували за кожним довгопісяючим і безкавипомираючим пасажиром. Їздила з такими по Україні, то в них навіть ж спеціальна людина, яка збирає усіх по стоянці. У тій темі було дуже багато коментарів подорожуючих за кордоном, які писали, що водій не слідкує за цим
Бо Ви самі збили людей з пантелику, притягли фото абсолютно іншого автобуса нащось
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Якщо порівнюєте з іншими перевезеннями, то як з літаками всі зареєстровані пасажири злітають чи биковство прокату, що хтось не встиг
Редиска Я• 24 июля 2025
Вважаю, що обидва винні, автобус не поїзд, і будь-які аналогії тут недоречні. Поїзд взагалі покидати на зупинці немає потреби, там і туалет, і чай-кава є. Автобус часто в дорозі їде значно довше більшості поїздів, а умови там значно гірші, тому його покидати не примха, а нагальна необхідність, туалети в автобусі часто густо зачинені, а якщо й відчинені, то туди самому важко сходити, не те що ще й дитину відвести. На заправці, коли зупиняється великий автобус, 10 хв. на туалет це взагалі ні про що, особливо жіночий, куди ще всі йдуть з маленькими дітьми. А ще якщо автобус не один приїхав! Тож так, водій мав би контролювати кількість пасажирів, особливо вночі, хоча б з міркувань, щоб себе позбавити зайвого головняку з відставшими пасажирами! так само як і пасажирка мала б діяти більш свідомо, ретельно контролювати час, попередити когось чи з дітей, чи з сусідів, мати з собою телефон.
автор ША! я прийшла! • 24 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
До якої теми?! Тема не про жінку з дитиною, забутих на вокзалі.
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Мамочкою матір з дитиною називають у поліклініках, дитсадках, таборах і я теж так називаю. Але якщо хочеться бачити упередження, то звичайно його знайдеш
Мамочкою називають, коли хочуть принизити жінку з малою дитиною, вказати зверхнє ставлення, бо ця жінка вразлива і несе відповідальність за дітей. Чомусь ’папочкой’ ніхто так не називає чоловіків з дітьми. Треба боротися із дискримінацією, найбільше дивує, що це самі жінки підтримують. А ця тема викликаназахистити права перевізників чи пасажирів? Якщо ви пасажирка, то в майбутньому і на вас насруть, бо пасажир без прав
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ні. Ще повинен довезти вас в зазначені терміни і цілими. А те, що пришелепкувати десь загуляля не його проблеми.
5 годин і діти мовчали? 13 років це вже осознана людина
Та тоді можно обсирати автобус на місці, не треба ніде виходити, всі пасажири будуть в автобусі. Раз немає умов сходити в туалет в автобусі, то хай вже постраждають бідосі почекати на пасажирів
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Угу, а потім із-за таких «заблукавших» люди на літаки спізнюються.
А ще діти залишаються без супроводжуючого. Дуже дивно читати це від матері дитини, коли для вас комфорт водія вище, за комфорт пасажира. Можу сказати, що така ханська поведінка він надавала послуг тому що немає нормальної конкуренції.
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляША! я прийшла!
Як вважала за потрібне тему назвати, так і назвала. Для мене ´дічь´, що дорослі дієздатні люди, хоч з дітьми, хоч без дітей, вважають, що їм всі навколо винні винні. Так зрозуміліше?
Хамство й неповага саме у вас. Пасажири - це худоба, яку завантажили і везуть, чи пасажири, ті, хто платять за послугу, є клієнтами і чи вони скористаються ще раз цією послугою питання. Биковати можна один раз, будуть самі їздити на своїх автобусах
Смурфетта• 24 июля 2025
Кхм, и жто еще не автобус дальнего следования. Было время ездили автобусами на рашку, еще тогда этот трип был из разряда гонки на выживание. Там такое творилось. Водили парковали автобус на стоянке на час другой, шли в придорожную столовку где бесплатные завтраки для водителей автобусов ( потому что привез 40 людей и каждый что то покупал). И сидели они там жрали в три горла когда у людей «горели» билеты на самолеты и поезда на дальний восток. И никакой управы. Курили в салоне, жрали в салоне, бухали по очереди там же. Это был рейс в ад, и женщина которая часто так ездила рассказывала что такой пи*дец каждый раз: забывали и людей в кафе/ заправках, и чемоданы теряли, и коляски детские и подсаживали попутчиков на свободные места в нетрезвом виде и т.д. Это наши с кацапами такие бизнесмены епта.
IQ 80• 24 июля 2025
Ответ дляНевгамовна
Мега дивна ситуація. Діти нічого не сказали що мами немає.
Мама не подзвонила перевізнику чи водію, чи дітям. Мама не подзвонила в поліцію щоб розшукати автобус
А винен водій
Мама вышла без сумки и осталась без телефона и документов
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
ось як все було

Антиреклама в стилі самі винуваті, думаю, що ця новина зеншила кількість бажаючих користуватись послугами flixbus
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляГладиолус
Мабуть тому, що в потязі і літаку є туалети
Vlada-Maria• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Якраз таки тільки додасть, оскільки вони вкотре підтвердили, що чітко дотримуються графіка і пасажири мають впевненість, що прибудуть в пункт призначення за графіком.
Последний вагон• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Що таке «биковство прокату»?
Последний вагон• 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Злетить ще й як)))
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
Так, прибудуть вчасно без пасажира на якого начхати з моменту як заплатив гроші
Мальчун-задирун• 24 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Що таке «биковство прокату»?
Биковство прокатує - автовиправлення пише своє
Молчунья• 24 июля 2025
Ответ дляГладиолус
В поездах и самолетах есть туалеты
Шопингмонстр• 24 июля 2025
Ответ дляСумка з негодою
А дети молчали, что мама не вернулась? Соседи рядом сидящие, которые видели что была мама с детьми, а теперь нет?
соседям в радость, на одного визгливого меньше стало в автобусе
Цветов Мне срочно• 24 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
ось як все було

Бо деякі люди не можуть відрізнити рейсовий автобус, де на кожній зупинці виходять і заходять різні люди, ві туристичного який везе дюдей від пункту а до б.
Пффф 100%• 24 июля 2025
Ответ дляПоследний вагон
Писали, що туалет в автобусі.
А чекати поки вона покурить ніхто не зобовʼязаний
А ви от провідіца, точно знаєте, шо вона купить ходила, да??? Чи просто токсичність лізе?
ol_kin• 24 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
ось як все було

Флікс бас рідкісні козли, вони так роблять постійно, причому заявляють, що стоянка 10 хвилин, а їдуть через 3 хвилини. Або на проміжну станцію приїзжають і їдуть на 15-20 хвилин раніше графіка відправлень і люди просто запізнюються приїхавши вчасно, і як данність, як правило, а не виняток. Про хамство водіїв не буду навіть писати. Флікс бас останній перевізник яким ми будемо користуватися з України. І таке враження, що вони спеціально це роблять, щоб лишити людей. І так робить не тільки флікс бас, але флікс бас який їздить з України один з найгірших перевізників. Мою неповнолітню дитину серед ночі саму лишили в Варшаві на вокзалі, запізнилися на стиковку і просто покинули і поїхали. Ні вибачень, ні компенсацій не було.
автор ША! я прийшла! • 24 июля 2025
Ответ дляVlada-Maria
ось як все було

І що ви хотіли мене і сказати своїм постом? Це якась трохи інша історія. Але там також пишуть, що доросла людина має сама відповідати за себе
автор ША! я прийшла! • 24 июля 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Ну, не скажіть. Кому важливо, щоб витирали дупцю, то так. Мені важливіше якомога швидше прибути до місця призначення.