КараПузовна• Изменено 24 июля в 13:28

На новій роботі затримка зарплати

Є офіційна на карту і чорна (в конверті). Офіційна зайшла. А зарплату мали ще дати 10 числа. Вже кінець місяця, начальниця попередила, буде затримка, немає з чого давати, немає продаж.
Працюємо з напарницею 4й місяць. Робота подобається, начальниця добра до нас, до цього все було чотко.
Я вперше в житті в такій ситуації, коли не дали зарплату.
Якби...є ж обов´язкові платежі - квартплата, репетитори, секції дитині.
Навіть не знаю, що робити.
Нічого не питати? А то соромно якось, вона реально і так старається.
У вас було таке?
БершкомангоЗар• 24 июля в 13:29
Бегите, это лохотрон. Будете работать за оф. зарплату. Вот так соглашаться на нелегальные схемы
Аноним_1858• 24 июля в 13:33
Є варіант,що можуть взагалі не розрахуватись по затримках,грошей же немає.Шукайте альтернативу,поки затримка разова
Області пітьми• 24 июля в 13:33
це скоріше за все їх практика.повірте,начальниця гроші має. а ви будете працювати за те,що на карті. оце і є ваш прибуток. Нколи не погоджуйтеся на зп в конвертах,бо часто густо їх через 2-3-4 міс. не дають. людина звикає,втягується і чекає з моря погоди.
якщо дійсно продаж немає,то їх і не буде,бо ситуація в країні погіршується. перспектив нуль.
такого не було бо я ніколи не працювала за зп в конвертах.
Стефанія• 24 июля в 13:34
Тобто вам доплачують але в цьому місяці ви в прольоті?
Ну так вийдіть язик із жо і кожен день питайте. Я б принципово задовбала за затримку. Так можна кожного місяця на вуха лапшу розвішувати
Невидимка• 24 июля в 13:36
Попросіть в начальниці в борг, скажіть терміново потрібно і потім з зарплати віддасте.
Малая Налегке• 24 июля в 13:41
Не думаю що це лохотрон, звичайна організація яка знаходиться у стані банкрутства. Керівництво каже що нема з чого платити бо немає продаж, та швидше за все їх і не буде
оксюморон• 24 июля в 13:46
Автор, а продажі дійсно низькі?
Банка з медом• 24 июля в 13:48
Автор, а что Вы делаете, если нет продаж ? Кем работаете ? Вы чуствуете отсутствие продаж ?
Автор, если действительно нет продаж, из своего кармана доплачивать никто не
будет. Ищите новую работу без конверта.
Асталависта бэйби• 24 июля в 13:52
Если у вас товар сезонный сейчас действительно затишье, то можно и подождать, хотя тоже нтак себе вариант. Но если товар не зависит от сезона или отпусков, то уходите, фирме гаплык.
КоролеВешна• 24 июля в 14:57
автор, беда в том, что вы работаете неофициально, поэтому то что на карту, то ваша з.п., и вы ничего не докажите, ну если у вас только есть видео фиксация передачи вам денег в конверте со словами вот ваша зарплата, тогда можно в определенные органы заявочку написать...
Незнакомлюся• 24 июля в 15:03
Ох, у нас так было. Денег нет, ждите, потерпите, войдите в положение. Я ушла, ну их нафиг
Злюка бобер• 24 июля в 15:06
Будете ждать и скорее всего не дождетесь. Это стиль работы. Работа за официальную минималку.
Lacrimo• 24 июля в 15:20
Може бути схема : пару міс платять новому працівнику бо не можуть собі позволити такі зп як на ринку ходові. А потім ще пару міс морозяться, люди ідуть геть, решту грошей не докажуть що не доплатили. Потім беруть нових людей - в продажах таке часто. Так по колу можна ганяти , особливо молодь без досвіду. Місяць-2 в теорії можна почекати, але це якщо є чоловік забезпечувач, а якщо ці кошти вписані в бюджет - то ні, в кінці місяця на вихід і шукати дальше. Бізнесу зараз дійсно важко, і продажі багато які дуже просіли, але це не проблема працівника. Роботодавець мав взяти кредит на виплату зп вчасно.
Біток чи ефір?• 24 июля в 15:40
Не знаю, як буде у конкретно вашому випадку, але зазвичай,якщо вже почалися ці ’почекайте, увійдіть у положення’, то це буде їхня постійна практика, нічого не зміниться, може стати тільки гірше. Якщо є можливість, підшукуйте іншу роботу. А говорити про це керівниці треба, не соромтеся. Вам не має бути незручно просити чесно зароблені вами гроші.
Мейк-ап форева• 24 июля в 16:05
Забирайте все, що зможете забрати і гайда звідти.
НашлаПерепискуМужа• 25 июля в 00:22
вам нечего терять почему стесняетесь спросить? таких как раз любят которые не задают вопросов. завтра прямо какого числа мне прийти за деньгами? если это не ближайшие дни говорите что вы будете увольнятся. скорее всего так текучка. часто вижу такие вакансии где неофициальная зарплата. по ходу не платят и опять вакансию выставляют