ПесиКот• Изменено 24 июля 2025
Як ви вважаєте 70000 рік нормальна вартість додаткового навчання для психолога?
Ціна у грн
Результат:
вже голосів:
12 (48%)
Дуже висока, я не психолог
5 (20%)
Нормально, я психолог
5 (20%)
Дуже висока, я психолог
3 (12%)
Нормально, я не психолог
Тюрюнь_Тюнь• 24 июля 2025
Що це за навчання, що туди входить.
Я цікавились навчанням щоб психолог міг працювати клінічним психологом щось трохи більше 20 тисяч
ПесиКот
• 24 июля 2025
Ответ дляПопихтю та й годі
Норм цена 40 тысяч в год сейчас. 70 дорого
А 40 тысяч это где и что?
ПесиКот
• 24 июля 2025
Ответ дляПартизанка
Якщо в Києві то нормальна ціна, а в селі Кукуево то це дофіга.
А онлайн?
Христя в тiстi• 24 июля 2025
Що таке ’додаткове навчання’, якщо ви після цього станете вузько-профільним спеціалістом - цілком.
Каляка маляка• 24 июля 2025
Если вы психолог - то вы максимально стремно и обтекаемо задаете вопросы.
Одно из умений психолога - уметь грамотно и понятно выражать свои мысли, доносить мысль. Начните с азов - с развития этого навыка
Техпаспорт на медузу• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
А онлайн?
це курси? ВНЗ? про що взагалі йде мова?
ПесиКот
• 24 июля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
це курси? ВНЗ? про що взагалі йде мова?
Це або річний курс, який дає сертифікат консультанта у методі, котрий не може проводити психотерапію розладів. Або 1 з 4 років навчання на психотервпевта.
Оченьценная• 24 июля 2025
В мене вже купа знайомих, хто вклалися саме в психологію і сидять без роботи.
Занадто велика пропозиція.
Я ніколи не платила такі великі гроші за навчання.
Наприклад, другу іноземну мову вивчила на безкоштовних курсах, ютюб, серіали.
Лише книжки деякі купляла і то на рівні б2.
70 000 - це немало при туманних перспективах
Занадто велика пропозиція.
Техпаспорт на медузу• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
тоді аналізуєте заклад, який проводить ці курси, відгуки і т.д.
ПесиКот
• 24 июля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ну припустимо репутація гарна, заклад має належні документи і статус. З цим проблем немає. Питання саме як сприймається вартість.
После 18• 24 июля 2025
так і плачу)
Ви маєте на увазі УІКПТ? Коли я вступала було ще 50 тис за рік.
Техпаспорт на медузу• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
для кожного це буде інакше сприйняття. Я готова платити за магістратуру 15 тис у.о., а хтось вважає, що 1000 у.о. забагато.
После 18• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
ні, 4 роки - це 4 роки, хоч з річним курсом, хоч без. Воно ніяк не компенсується.
Ответ дляПесиКот
На вартість ви впливати не можете.
А сприймається вона абосолютно по-різному - відносно того який дохід або вільні кошти окремої людини. Хтось живе на 5000 уе в місяць сімʼєю, а хтось взагалі не працює.
Обижулька• 24 июля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Вряд ли автор психолог, скорее она хочет прочесть критику цены, чтобы подтвердить свое мнение, что это слишком большая сумма для обучения.
ПесиКот
• 24 июля 2025
Ответ дляПосле 18
Я знаю, що це різні варіанти. Але прописувати все це занадто у опитуванні. Тим більше, що питання все же не про конкретний заклад, а про порядок цін.
Луноходик_Ик• 24 июля 2025
Ответ дляПартизанка
І для чого?
Кому ті психологи потрібні? Убаюкать, сказати, що якось буде - можна і без навчання..
ПесиКот
• 24 июля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Сенс опитуавання саме дізнатися середню температуру
Каляка маляка• 24 июля 2025
Ответ дляОбижулька
Ей тогда проще посмотреть на баланс своей карточки банковской - там всё понятно будет , большая или небольшая, субъективно для нее
ПесиКот
• 24 июля 2025
Ответ дляПосле 18
так і плачу)
Ну надихнув мене він, так. Але опитування все ж так взагалі.
Техпаспорт на медузу• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
середня температура - рік навчання 1000 уо, а далі все залежить від вашої кишені
ПесиКот
• 24 июля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А як ви це визначили?
Обижулька• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Среднюю температуру вы можете узнать на форуме психологов. Она конечно не будет средней, но там мнение будет иметь какой-то смысл, потому что люди понимают о чем идет речь. На советчице, которая в массе своей настроена против психологов в принципе, и совершенно не разбирается в частностях и нюансах психологического образования, вы хотите прочесть что это жуть как дорого, и вообще не нужно. Это если говорить правду цели вашей темы)
Техпаспорт на медузу• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
А як ви це визначили?
ну бо це середня вартість за рік навчання в Україні
После 18• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
це питання варто задавати психологам і психіатрам, і кожен для себе приймає рішення, варто чи ні, чи воно окупиться, чи ні.
Але ви ще спробуйте вступити на ту 4-річну програму, там і з такими цінами нереальний конкурс.
Обижулька• 24 июля 2025
Ответ дляПесиКот
Угу, и ваша характеристика метода вообще не намекает на ваше отношение к вопросу)