Пуки-куки• Изменено 24 июля 2025
Чайові в салоні краси і адміністратори-щури. Потрібна порада.
Адміністратори не віддають чайові які залишають майстрам клієнти.
Салон досить дорогий, чайові і 200 і 300 і 500 бувають. Можуть 100 віддати, можуть взагалі нічого.
Влаштовувати скандал не має сенсу, колега сьогодні запропонувала казати клієнтам щоб не залишали взагалі, бо до нас все одно не доходять ці гроші. Мені соромно це людям казати, з іншого погляду, може вони і мають право знати, це ж їх гроші і це відбувається систематично.
Що порадите?
Пишу каліграфічно• 24 июля 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Можливо, що то хазяйка не дозволяє вам віддавати? Гроші з карти на рахунок поступили, як адмінша їх вам віддасть?
А як вона їх по касі проводить? І як в неї каса тоді сходиться з зайвими грошима?
Адже вбиває ціну послуги, хіба можна її змінити після того, як кліент починає розрахунок?
Добра, коли сита!• 24 июля 2025
Ответ дляПуки-куки
Вже написала як. З дозволу власниці віддають з каси готівкою.
Если все по белому,то это невозможно
Шукаю стакан• 24 июля 2025
Ответ дляПуки-куки
Ні. Власниця в курсі і не має нічого проти, навпаки. Навіть коли мене приймали на роботу це було озвучено чітко. Чайові які клієнт залишив конкретно саме майстру - це тільки його, якщо залишає на рецепції мовчки або зі словами ’’це вам’’ діляться навпіл між адміністраторами і майстром у якого цей клієнт обслуговувався.
Якщо чайові дали безналрм, то адміністратор бере з каси і віддає майстру готівкою, це все з дозволу власниці.
подойти к хозяйке и упасть на дурочку.
Марья Ивановна, можно спросить?
При приеме вы говорили, что если клиент оставляет чаевые лично мастеру, то они мастеру и полагаются.
А когда можно их получить? Одной суммой в конце? Так как чай есть, а я его не получаю. Может я не верно поняла, вот хочу уточнить. Так вы вроди как и не нажаловались. А вроди и нажаловались.
Марья Ивановна, можно спросить?
Пуки-куки
• 24 июля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Класового апарату як у магазині немає. Ноут з програмою. Вводять суму у програму після розрахунку.
Благоуханочка• 25 июля 2025
Ответ дляПуки-куки
А гроші чим знімаються?
Бабуся Бетман• 25 июля 2025
Ответ дляКучМала
Зачем люди вообще оставляют чаевые? Вам что, зарплату не платят?
Нет, в салонах на проценте работают, без зарплаты
КучМала• 25 июля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Хорошо получают процент, о каком договорились. Это тоже зарплата. Чаевые тут при чем? Зачем ещё доплачивать?
Пуки-куки
• 25 июля 2025
Ответ дляКучМала
Ніхто не зобов´язаний доплачувати.
Іноді кдієнт ще хоче залишити подяку майстру. Чому? Спитайте у тих хто залишає. У салоні краси це справа добровільна.
А Вас не бісить що у деяких кафе або ресторанах чайові у чек включають ?
Бабуся Бетман• 26 июля 2025
Ответ дляКучМала
Так вы ж и не даете чаевых. Или с вас кто-то требовал? Не пойму метушни вашей
Планшетница• 01 августа 2025
Працювала колись в студентські роки адміном в модному салоні Києва.
Чайові залишають і майстру, і адміну, прикиньте?)))))
Адмін записує на той час, який зручно клієнту, може домовитись про вихід майстра у неробочий час, організувати декілька послуг одночасно для економії часу клієнта, робить чай/каву, деколи няньчить чи розважає клієнтських дітей, поки мама обслуговується, проводить час за розмовами з клієнтом, якщо майстер запізнюється або затримується з іншим клієнтом, пропонує інші послуги салону та багато-багато іншого.
Тому у моєму варіанті у нас часто були чайові окремо майстру, а окремо адміну.
Але теж знаю випадки, коли адміни могли не віддати чайові. Як правило, варто просто поговорити про це з ними. Якщо там адмін-какашка, то все просто - ви ж знаєте суму до оплати за вашого клієнта і вам легко буде показати, яку суму оплачено картою і що там є ваші тіпси
Планшетница• 01 августа 2025
Ну і ще можете тупо стояти біля клієнтки у момент розрахунку - так ви будете все чути і бачити))) Адімн не відвертиться
Ответ дляПуки-куки
Ніхто не зобов´язаний доплачувати.
Автор, цікаво, як ви розібралися з даною ситуацією?
Пуки-куки
• 30 августа 2025
Ответ дляjabka ya
Наприкінці дня підхожу і невинно кліпая очима кажу :’’Можна мої чайові’’. Мабуть не зовсім вони безсовісні, віддають, хоча і не дуже задоволені.
Ответ дляПуки-куки
Дуже рада за вас! У разі чого, ви їм кажіть, що при влаштуванні на роботу, вам сказали що всі ваші чайові -ваші. Якщо змінилися умови, то ви б хотіли з власником переговорити. А іншим дівчатам віддають?)