ХвилювАллочка• 25 июля 2025

Нереалізованість в кар´єрі

Всім привіт!)
Мені зараз 26 років, за освітою я вчитель історії, але ніколи не працювала. Працюю зараз торговим представником по садовій та будівельній техніці + інструменти. Зп залежить від виконання плану, ще підробляю написанням курсових та дипломних робіт на замовлення. Мене постійно турбує те, що я ніяк не реалізувалась в кар´єрі. Вже який раз збираюсь записатись на курси, але до тепер не записалась. Та я навіть не знаю на які саме курси, ніби ідей багато, але в жодній поки не впевнена. В когось була така проблема?
Оце потужно• 25 июля 2025
Курси реалізації в кар´єрі?
УбилаКеннеди• 25 июля 2025
Можно пойти на завод.
Посудомойка• 25 июля 2025
А курси = реалізованість?
автор ХвилювАллочка • 25 июля 2025
Ответ дляПосудомойка
А курси = реалізованість?
Ні, звичайно
автор ХвилювАллочка • 25 июля 2025
Ответ дляОце потужно
Курси реалізації в кар´єрі?
Ні, графічного дизайну або СММ
Посудомойка• 25 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
Ні, звичайно
Тоді не розумію вашого питання
автор ХвилювАллочка • 25 июля 2025
Ответ дляПосудомойка
Тоді не розумію вашого питання
Курси дають можливість отримати нові знання та спробувати себе в іншій сфері
Посудомойка• 25 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
То можливість спробувати, а не реалізуватися.
Пробуйте.
Забобонний фрукт• 25 июля 2025
У вас стоит вопрос реализованности или заработка на другом уровне? Это как бы разные вещи
СМСница• 25 июля 2025
Чому не хочете спробувати працювати за фахом? Вчитель історій, права, соціальний педагог. Спочатку грошей буде небагато, але потім категорії напрацюєте, репетиторство чи ті сами курсові удете і далі писати.
Ця робота дасть вам відчуття реалізації. Морально важко, але якщо готові, спробуйте.
Бабка-ежика• 25 июля 2025
ну а що вам подобається робити? до чого лежить душа? туди і йдіть, цьому і навчайтесь. я от заздрю людям, які займаються тим, що їм подобається.
СММ досить творча робота, мені здається.
але може ви проявите себе і в продажах газонокосарок, станете начальником відділу, от вам і кар´єра. потім свій бізнес заведете, через СММ просуватимете). от уже й користь від навчання).
(я прям сьогодні коуч)))
автор ХвилювАллочка • 25 июля 2025
Ответ дляСМСница
Зараз в школі не великі зп. Репетитором я колись підробляла, але якщо не багато учнів, то це не дуже вигідно. В мене було лише їх кілька
автор ХвилювАллочка • 25 июля 2025
Ответ дляБабка-ежика
(я прям сьогодні коуч)))
Дякую за пораду) я думала відкрити не великий магазин садової техніки, продавати як офлайн так і онлайн, але не знаю наскільки це буде прибутково
Бабка-ежика• 25 июля 2025
Ответ дляХвилювАллочка
підіть хоча б на Прометеусі пройдіть курс з підприємництва.
почніть із чогось. ось цю свою енергію нереалізованості спрямуйте в конструктивне русло.
Lacrimo• 25 июля 2025
Зарплата і карʼєра це не одне і теж . В Україні часто карʼєра і посада - це про малу зп. А курси абсолютні нічого не гарантують. Щоб іти графічним дизайнером - треба хоч трішки малювати, мати творчу жилку. Тут люди з 2 курсами, художкою, архітектурною освітою, досвідом викладача по спеціальності не змогла знайти роботу графічним дизайнером. В Україні трішки не ті зростаючі дизайнерській часи, кажу навіть по своєму досвіді! Теж маю гарну освіту в дизайні і архітектурі. А от до прикладу про першу - зате знайшла роботу в Канаді! Пройшовши 4 місячні онлайн курси по архітектурі/ ландшафту, підтвердила укр диплом. Отак от... я сама хотіла на курси походити, але як взнала ціну, і перспективи ... лишніх грошей отак викинути в пустоту немає. Це треба після курсів зразу же найти роботу чи практику! Пару місяців після курсів і ніхто на курси як факт навіть не дивляться уже.