Перша леді колгоспу• Изменено 25 июля в 06:44
Почали снитись кошмари
Тільки не смійтесь, я серьёзно. В мене невеликі груди, я підозрюю, що моєму хлопцю подобаються саме великі. Почали снитись такі сни де він пише моїй знайомій з великими грудьми ну розмір 4,5 якщо не більше, пише як любить такі груди, і що в мене вони маленькі, а йому подобаються ефектні жінки. Що він хоче зустрічі з нею. Що робити? Це капець, я прокидаюсь в холодному поту. У кого були такі підозри і вони підтвердились ?Не хочу зрад.
Разом біля пів року, дарить дорогі подарунки, з сексом все ок. Але оці його висказування про жінок із формами, і що мені треба набрати вагу. Я не знаю, що робити 😭
(В мене груди 2-2,5 розмір)
Видна міленіалка• 25 июля в 06:47
Так себе драма, на 2 - 2.5 балла. Что-то изящнее придумайте.
Перша леді колгоспу
• 25 июля в 07:02
Ответ для Nata-ec10
2 розмір нормальні груди. Навіщо той 4розмір)
Це ви так думаєте. А у чоловіків інша думка, нажаль
Донька подруги• 25 июля в 07:15
Це ваш перший хлопець?
Люблять не за розмір і зраджують не через розмір.
Првцюйте над впевненістю в собі. Він зустрічається з вами - отже, ви для нього найкраща.
Перша леді колгоспу
• 25 июля в 07:24
Ответ дляoboeva
Здесь невозможно не смеяться. Вы всех опрашивали ?4-5 размер на любителей.
Ну так а якщо він любитель? Чи він тільки з такими би і зустрічався?(( але таких жінок не багато
Перша леді колгоспу
• 25 июля в 07:25
Ответ дляДонька подруги
Це ваш перший хлопець?
Третій хлопець
ОливьЕЖечка• 25 июля в 07:25
Ответ дляПерша леді колгоспу
Вам обязательно надо найти повод страдать? Направьте энергию в другое русло. Такое ощущение, что вам 14 лет
Доктор Варвар• 25 июля в 07:46
Вам 15? Что вы такая мнительная от сна, не создавайте себе проблем на ровном месте 🤦♀️