Без Баяна• 25 июля 2025

Віддали дівку заміж і не дали ні копійки. Недобатьки

Прожити віка і навіть дитині не купити гуртожиток в районі чи хатинку за 8-10 тис дол.Як придане.В шоці від знайомих таких,навіть весілля не зробили і дівку у весільне плаття не одягли.Стид
автор Без Баяна • 25 июля 2025
Вони поседіли родинами за столом і все.У неї було просте вбрання
Коренная киевлянка• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
До речі,батьки хлопця подарували пай і все.Кому той пай потрібен 2 га
15+ тисяч оренди в рік. Залежно від області. Нормальний подарунок.
Не хоче здавати - хай обробляє, заробить більше
Регионщица• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
Чим думали?І на вид родина не бідова.Такі модні,щось з себе ще представляють.Я вам скажу,весь район у шоці.
Это вы от скудоумия
короткопамятна• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
Та всі люди дають дітям старт.
А що дали її чоловіку? Якщо вже дитину зробив хай працює і забезпечує
Розбещена цяточка• 25 июля 2025
Что-то кризис жанра.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3741547
П´яна вишня• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
Для мене такі батьки кінчені.
Ваше фото і фото частини квартири. Ви олігархиня
П´яна вишня• 25 июля 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
В районному центрі і зарплати відповідні. Хай гуртом живуть. Як в старі добрі часи.
Вагітна, кажете? Ну то ж на батьки винні, що в обох женілки виросли, а мізки трошки відстають. Дав бог зайку - дасть і на памперси. Світ не без добрих людей, якось виросте
В 25 років люди можуть самі планувати, до чого мізки. Усім в 40 народжувати? Коли вік ’мізків’? Вони молодці, батьків не доять на хати
П´яна вишня• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
Та всі люди дають дітям старт.
Які всі
Пишу з калідору• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
район в емене? где овец собирают к невесте
Пишу з калідору• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
Ну от як це прожити і дівці в 25 років нічого не дати?Сказали-у нас не має грошей
а шо ви дали?
Коренная киевлянка• 25 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Так поки незрозуміло, хто автор теми.
Може ця сама вагітна молода. І тоді вона саме це і робить - обсирає батьків, бо не купили хату.
Жинси на дитину• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
А вы кто в этой истории??? Дивка чы свекруха?
автор Без Баяна • 25 июля 2025
Є будинок без ремонту 4-5 тис дол.Є житловий стан 10 тис.Навіть батьки його і її скинулись би і купили дітям подарунок на весілля.Але ніт
автор Без Баяна • 25 июля 2025
Сором на весь район
#Пойду_кгадалке• 25 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Та ладно, є така думка, що то лише початок. Є й гірші
Так
Все село у шоці!
Качка в тапцях• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
Бабо, ти?
Смайлик• 25 июля 2025
вы счастливый муж или свекруня?
Барабасиха• 25 июля 2025
Ответ дляКондуктор автобуса
Если вы самурай то можно харакири сделать. От стыда невыносимого.
Оруууу
Липка-прилипка• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
давно в ваше село інтернет проклали?
іронічна антитеза• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
А район перевірив, чи була кров на простирадлі після першої шлюбної ночі?
#Пойду_кгадалке• 25 июля 2025
Нещодавно автора обезчестили в турецьких дєбрях, а сьогодні він вже на стражі традиційних цінностей
Барабасиха• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
ПосЕділи та посЕділи

https://www.instagram.com/reel/C3-Q2J8oQl4/?igsh=a...
Мамина корзиночка• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
Моя мама мне ничего не оплачивала и не дарила,мне ок,пусть муж старается
іронічна антитеза• 25 июля 2025
Ответ дляБез Баяна
Норм. Війна в країні. Багатьом не до гулянок
Мексиканочка• 25 июля 2025
Утібозє. Мої батьки мені взагалі нічого не дали. Ні освіти, ні житла. Хоча були на керівних посадах і мали гроші. Я всього досягла сама. А тут ти диви - без циці не життєздатна дітачка🤦‍♀️ хоче заміж - значить, доросла вже людина і нехай сама себе забезпечує. Чи її батьки насильно заміж віддають? То хай не йде, якщо не хоче.
Поддакиваю иногДА• 25 июля 2025
Хто вам дав дозвіл обсирати моїх батьків, шановно?)
Меряю линейкой• 25 июля 2025
Вторая часть Марлезонского балета ?
Мексиканочка• 25 июля 2025
Ответ дляПоддакиваю иногДА
О, це вже цікаво😄 А вона сама хто вам?
Меряю линейкой• 25 июля 2025
Ответ дляП´яна вишня
Ви свекруха?
Она соседка
Поддакиваю иногДА• 25 июля 2025
Ответ дляМексиканочка
О, це вже цікаво😄 А вона сама хто вам?
Та то свекруха) сама ні дня в житті не працювала, бухала, зате скіко ревнощів за синачку було, що штани з дому увела, йой!