Без Баяна• 25 июля в 09:42
Віддали дівку заміж і не дали ні копійки. Недобатьки
Прожити віка і навіть дитині не купити гуртожиток в районі чи хатинку за 8-10 тис дол.Як придане.В шоці від знайомих таких,навіть весілля не зробили і дівку у весільне плаття не одягли.Стид
Без Баяна
• 25 июля в 18:54
Зате батьки любителі пообсуждати інших і аж давляться від зависті,що одні дітям хату купили,інші квартири,машини на придане
Без Баяна
• 25 июля в 18:55
Мови нема,якби одна мама тянула чи інвалід в родині.А тут всі здорові як бички
ПАЦАНКА О• 25 июля в 19:04
Ответ дляБез Баяна
Чим думали?І на вид родина не бідова.Такі модні,щось з себе ще представляють.Я вам скажу,весь район у шоці.
Автор, ви про Плякову?
Швабристка• 25 июля в 20:32
Ответ дляБез Баяна
Який район?
Швабристка• 25 июля в 20:34
Ответ дляБез Баяна
Ну от як це прожити і дівці в 25 років нічого не дати?Сказали-у нас не має грошей
Автор, а вам какое дело?
Швабристка• 25 июля в 20:37
Ответ дляКоренная киевлянка
15+ тисяч оренди в рік. Залежно від області. Нормальний подарунок.
Не хоче здавати - хай обробляє, заробить більше
Доляров?
Швабристка• 25 июля в 20:39
Ответ дляБез Баяна
Для мене такі батьки кінчені.
Автор, а вы кем будете невесте на этом празднике?
Швабристка• 25 июля в 20:41
Ответ дляБез Баяна
Та тот парень и внежне некрасив .Обычный.И он ,и она из села
Автор, вы свекруха или бывшая жениха?
Швабристка• 25 июля в 20:42
Ответ дляБез Баяна
И все знают ,что она его не любит,она любила городского,но тот поматросил и бросил
Бразильский сериал
Швабристка• 25 июля в 20:44
Ответ дляБез Баяна
Ну,девочки,никто не говорит купить квартиру в городе.Но часть дома или комнату в маленьком районном центре от 5 до 10 тыс дол можно же было собрать за 30!!!!!!лет
Автор, вы своей дочке собрали на квартирку?
Без Баяна
• 25 июля в 21:04
Ответ дляШвабристка
Да.
Без Баяна
• 25 июля в 21:06
Ответ дляШвабристка
Коли «віддаєте дівку заміж»?
Я уже бабушка.
Швабристка• 25 июля в 21:06
Ответ дляБез Баяна
Я считаю,что детям нужно помочь хотя бы старт дать
Своим какой старт даете?
Швабристка• 25 июля в 21:07
Ответ дляБез Баяна
Я уже бабушка.
Так вы бывшая отца невесты? Про вас в другой теме уже всё рассказали🫢
Швабристка• 25 июля в 21:09
Ответ дляБез Баяна
Я уже бабушка.
Внукам тоже прикупили по квартирке?
Без Баяна
• 25 июля в 21:18
Ответ дляШвабристка
Внукам тоже прикупили по квартирке?
Им свою отдам
Дайте подуться• 25 июля в 22:48
Ответ дляБез Баяна
Та вона шукала багатого,вона того бідового не кохає.Але ніхто не взяв,а вже роки,от і випхали за простого
Які роки, якщо 25🤯
Швабристка• 26 июля в 08:23
Ответ дляБез Баяна
Я уже бабушка.
Автор, вторая серия когда будет? 🍿