Ви знаєте якісь українські фільми, в яких жіночі героїні нормальні?
Без жертовності, без трагедії усього українського народу в очах, без "любою і муку свою люблю", без "сучої дочки".
Без Наталки полтавки любительки кріпаків, без знаної в українській літературі згорьованості.
А щоб там була нормальна жінка, яка добре знає, чого хоче, і робить це. Не питає ні в кого дозволу.
Є такі фільми?