Чемна панночка• сегодня в 11:22

Что не так с питанием в Украине?

4 года нахожусь в иммиграции . В стране где в основном много жирного и калорийного, но я за эти годы похудела прилично. Причем даже в первый год.
Приехала на месяц в Украину и разжирела на 5 кг, не могу сказать что я ела на убой.
Почему так?
Звездолётчица• сегодня в 12:06
Ответ дляВерСаСе
Економісти мля...
Сидять на виплатах і розповідають нісенітниці
За себе розказуйте

Стріляний птах• сегодня в 12:07
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Смотрю любители каш какие-то агрессивные
Хамят как у себя на кухне.
Дай подивлюся• сегодня в 12:08
Ответ дляЗабагаловка
Три види це не по кольорам))) Перець різних сортів буває. Ви в Україні маєте можливість у лютому чи березні купувати три сорти перцю? Ви - виняток. Бо більшість має можливість купити картоплю, моркву, цибулю і буряк. А все решта - то ’баловство’. Стандартна порада порадниці - їжте сезонні овочі, навіщо вам той огірок взимку... І я вас запевняю, вам би показати овочевий магазин в райцентрі в країні ЄС, то третину його асортименту ви б назвати не змогли і не знали б як готувати і як споживати. В Україні ми споживаємо дуже малий асортимент овочів і фруктів.
То-есть Автор поправилась, потому что какая-то бедная бабушка один бурячок ест?
Или какая логика ваших утверждений, что вот Автор вернётся в Америку, и сразу похудеет? Уверена, что она имеет гораздо большие возможности за свой доход качественно питаться в Украине, чем в Америке.
ВерСаСе• сегодня в 12:08
Ответ дляЗвездолётчица
За себе розказуйте
Та я ’економістів’ великих читаю .
Ви ,шановна,до війни крім макаронів нічого в житті не їли ?
Звездолётчица• сегодня в 12:08
Ответ дляСтріляний птах
Хамят как у себя на кухне.
Аналізувати не ваше
Не напружуйтеся
Ms. Доброта• сегодня в 12:08
Ответ дляЗабагаловка
У ’гниючій Європі’ вчора по 8,99євро за кг брала. Мінімальна зпл 1500 євро. А скільки у процвітаючій Україні?
Вже всі зрозуміли, що ви в Європі стали дуже успішні і можете дозволити собі навіть лохину і квіти кульбаби. Можете вже не маніпулювати так недолуго.
Успокойся_Успокойся• сегодня в 12:08
Ответ дляОля_с_киркою
Гомілки 70 гривень по акції.
И сколько в них мяса ? Или вы кости и шкуру тоже жуете?

Звездолётчица• сегодня в 12:09
Ответ дляВерСаСе
Та я ’економістів’ великих читаю .
От звідки такі недолугі логічні ланцюжки ?
Чи якщо якийсь невеликий відсоток їсть все то це картина яка характеризує всю країну ?
Оля_с_киркою• сегодня в 12:09
Ответ дляСтріляний птах
Особенно если пожарить
Да с кашкой
Рядом салатик с майанезиком
Нажористо будет))

А потом вопросы ’что такое белок и зачем он нужен’
Ви хворі. Запечіть гомілки без шкіри і зробіть салат овочевий з чайною ложкою олії.
Звездолётчица• сегодня в 12:09
Ответ дляMs. Доброта
Не переживайте
Колись і ви дозволите
Дай подивлюся• сегодня в 12:09
Ответ дляЗвездолётчица
Ага , кожен третій в крані пенсіонер -їдять і кролика і дорадо і горіхи
Волшебні далі носа свого не бачать
Тема про конкретного человека, про Автора, при чем тут пенсионеры...
ВерСаСе• сегодня в 12:09
Ответ дляЗвездолётчица
З ваших дописів у цій темі
Звездолётчица• сегодня в 12:10
Ответ дляВерСаСе
З ваших дописів у цій темі
Ясно , типова порадниця
ВерСаСе• сегодня в 12:11
Ответ дляОля_с_киркою
Ну що ви таке пишете ?
Звідки така розкіш в українців?
Таке можна дозволити тільки за кордоном .
Дай подивлюся• сегодня в 12:11
Ответ дляВерСаСе
Та я ’економістів’ великих читаю .
Точно такое же впечатление. С таким предыханием описывать ассортимент магазинов-я такого ещё здесь не читала
ВерСаСе• сегодня в 12:11
Ответ дляЗвездолётчица
Ясно , типова порадниця
Зрозуміло.
Типова біженка ,яка не може війною натішитися .і завдяки їй поїла нормально .
Джинци на Флісі• сегодня в 12:12
У меня наоборот. Я когда-то жила 3 месяца в Германии и там за єто время поправилась на 10 кг. Не обжиралась, наоборот мне кажется. Это был мой самый большой вес за всю жизнь. Вернулась и, ничего не делая, похудела назад.
Звездолётчица• сегодня в 12:12
Ответ дляВерСаСе
Ну що ви таке пишете ?
Звідки така розкіш в українців?
За кордоном собі дозволять інше , поки тут гомілками тішаться і буряком якрі замінюють
Точу ляси• сегодня в 12:12
Я наоборот за границей поправилась,а приехав в Украину похудела

Люблю порядок• сегодня в 12:12
Ответ дляЖелезобетон
И что вы там ели за границей, что похудели? Может у вас там стресс? А в Украине спокойно)))
100%, я в ЄС регулярно буваю, у нас їжа набагато смачніша, єдине де більш-менш на нашу ще схоже та Польща, а у Словаччині навіть Мак несмачний, ніколи не думала, що буває несмачне Макфлурі
Стріляний птах• сегодня в 12:12
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Вы думаете мозг, без мяса, способен анализировать?
AnnaOst• сегодня в 12:12
В Німеччині і Франції хліб і макарони з твердих сортів пшениці. Хліба багатого не з пшениці, зі спельти, гречки, жита. Може й в інших країнах так
Звездолётчица• сегодня в 12:12
Ответ дляВерСаСе
Зрозуміло.
Таки сприйняття всесвіту дуже залежить від оточення - не ганьбіться так
Стріляний птах• сегодня в 12:13
Ответ дляОля_с_киркою
Там одни кости. Зачем?
Дай подивлюся• сегодня в 12:13
Ответ дляВерСаСе
Зрозуміло.
Не факт, що поїла, але хоч надивилася
Звездолётчица• сегодня в 12:13
Ответ дляСтріляний птах
Ваш і мʼясом не дуже
ВерСаСе• сегодня в 12:13
Ответ дляЗвездолётчица
Ну ’на шару й оцет солодкий’.
Забагаловка• сегодня в 12:13
Ответ дляОля_с_киркою
В Україні не продають білкові продукти?
Я в Україні до війни бачила білі гриби за ціною 3 тис грн за маленьку баночку. Це було більше 100 євро, але курс точно не пам´ятаю, це до війни ще було. Чи означає це, що українці споживають такі гриби вільно?
ВерСаСе• сегодня в 12:13
Ответ дляAnnaOst
В Україні також .
Звездолётчица• сегодня в 12:14
Ответ дляВерСаСе
Ну ’на шару й оцет солодкий’.
Видихайте
І зрозумійте що не всі такі недалекі і нещасні як ви