Сунуся в чужі справи• 25 июля в 20:58

Взуття. Мінімум речей. Що брати?

Путівка на море літаком. Виїзд вночі, до аеропорту багато годин, тому думаю їхати в кросівках. З багажу- лише рюкзак. Яке взуття взяти в рюкзак? Щоб не обʼємне, щоб гарне, щоб було зручно ходити пішки по місту, щоб підійшло до шортів та суконь. Ну і на пляж)
Трейдер кріпти• 25 июля в 21:37
Ответ дляГимли
Типа такого. И под сарафан и под шорты подойдут .
поддерживаю
Цвірінь• 25 июля в 21:38
В вашем случае летела бы в кроссовках, с собой бы взяла вьетнамки. В них и на пляж, и в душ, и на короткие прогулки. На долгие прогулки все равно кроссовки удобнее, чем любые босоножки (для меня, естессно)
Нагайна• 25 июля в 21:39
Ответ дляСунуся в чужі справи
Багато якого є. Але все не те. Не підійде. Хочеться свіжих поглядів.
Шорти більш спортивні. Плаття ніби прості. Вʼєтнамки звичайні?
у меня в тему с вакуумом все влазит
Нагайна• 25 июля в 21:40
Ответ дляСунуся в чужі справи
Шкарпетки теж надіну і кросівки)
Так, знаю, що на морі кросівки/кеди не дуже. Але знаю себе і дорогу. Тому так
50 грм на дорогу и никаких проблем
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:42
Ответ дляТрейдер кріпти
зачем это, если кроссовки уже есть?
Кросівок 10 пар точно
Лофери ніколи не роздивлялася. Треба приміряти
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:43
Ответ дляТрейдер кріпти
я бы брала кроссовки на себя и одну пару спортивных босоножек для всех прогулок
Хороший варіант. Ще на пляж потрібно
ПультОт_БМВ• 25 июля в 21:44
Ответ дляСунуся в чужі справи
пляжне взуття і кросівки/кеди, в яких їдете і які підходять під все.
Але якщо у вас один рюкзак, то про що тут взагалі говорити?) хоч би труси і купальник помістився)
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:44
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Если бы я совсем была ограничена в количестве обуви, я бы взяла для перелета и прогулок кроссовки, для пляжа вьетнамки.
Идеального варианта все равно не будет.
Надо выбирать.
Так. Потрібно вибирати. Хочеться і фоточки гарні
Трейдер кріпти• 25 июля в 21:44
Ответ дляСунуся в чужі справи
Хороший варіант. Ще на пляж потрібно
я на пляже тоже в спортивных сандалиях, в тех же, что и на прогулках) если это нереально, купите простые шлепки для пляжа
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:47
Ответ дляТрейдер кріпти
долго лететь и сидеть в холоде?
Дорога в машині з кондиціонером 4 години( не відомо скільки на кордоні вночі простоїмо)
В аеропорті ніби теж не жарко
В літаку 2-2.5год
Дева Мария• 25 июля в 21:48
Ответ дляСунуся в чужі справи
В аеропорті і в літаку холодно. Я цього дуже боюсь. Потім буду бігати в туалет
Жара везде . В самолёте тоже
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:48
Ответ дляГимли
Дякую
Доктор Варвар• 25 июля в 21:49
Ответ дляСунуся в чужі справи
Шльопки(вʼєтнамки) не проблема
А босоніжки які? Щоб і до спортивних шортів підійшли?
У вас будут кроссовки к спортивным шортам
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:49
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Хожу багато, купила вже третю пару. Зручні, легкі, місця багато не займають. Люблю їх.
Бачу що зручні. Але потрібно універсальні)
Надіюсь знайду такі
ПочтальЁнша• 25 июля в 21:51
Ответ дляСунуся в чужі справи
В аеропорті ніби теж не жарко
В літаку 2-2.5год
А, ви з тих, кому влітку ’дує’. Ну от вчора летіла з Греції, там шалені +39 у затінку, в аеропорту було жаркувато, включала нашийний вентилятор. В літаку весь політ теж пропрацював вентилятор, задуха страшна, враження, що Райяни економлять на кондиціонуванні. У Віззів і Лауди покраще, але теж до холода дуже далеко. Іншими давно не літала.
Галя-краля• 25 июля в 21:52
Їхати в босоніжках, взяти шкарпетки, буде холодно в літаку, вдягнете.
Шльопки в рюкзак, або там купите
Броніки для Моніки• 25 июля в 21:53
Ответ дляСунуся в чужі справи
Вже відповіла. Дуже боюся що замерзну в ноги. Знаю що в літаку холодно. Кросівки літні
Одевайте обычные кожаные кроссовки.
А что, если по приезду на второй день дождь будет? Что, весь день в номере сидеть? Запишетесь на автобусную экскурсию в другой город в котором нет дождя, но до автобуса тоже нужно в чём-то дойти. Кожаные непромокающие кроссовки на высокой подошве - это must have, это не обсуждается.
Возьмите с собой шлепанцы пляжные которые не боятся если в них обуть мокрые ноги в песке. Желательно ещё взять красивые кожаные босоножки или шлепанцы для прогулок по городу и фотосессии - но я когда в горный Крым ездила ещё до войны, их не брала (мне негде было в них ходить), мне и так хватило двух пар обуви. Но у меня все фотографии там были красивые, в горах - но а кроссовках под юбку Лучше бы были фотографии в босоножках на высоких каблуках.
Носков 3 пары положите - ни больше, ни меньше (вы же будете носки в конце каждого дня стирать - больше не нужно; а если какие-то порвутся, то просто одни выбросите).
ПочтальЁнша• 25 июля в 21:56
а по темі - змушена літати на море тричі на рік, літаю в такого плану капцях. Вони пенсіонерські, але зручні. Більше не беру нічого. Але я не фотографуюся.
https://velour.ua/wp-content/uploads/2014/04/dsc_0...
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:56
Ответ дляПочтальЁнша
Так, я з тих)
В Греції тепер дуже спекотно. Я не в Грецію(хоча теж дуже її люблю)
Всі знайомі котрі недавно літали стверджують що в дорогу треба одягатися зручно. Особливо коли дорога вночі, а виліт зранку
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:58
Ответ дляБроніки для Моніки
Одевайте обычные кожаные кроссовки.
Дякую. Про дощ я не подумала)
Яйцеголовая• 25 июля в 21:59
Сандали удобные и резиновые шлепки
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 21:59
Ответ дляПочтальЁнша
Чому не фотографуєтеся? Ви по роботі на море так часто?
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 22:27
Ответ дляПультОт_БМВ
2 купальника і 4 трусів)
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 22:31
Ответ дляНагайна
у меня в тему с вакуумом все влазит
З вакуумом так. А коли вам прийдеться рюкзак для перегляду відкрити? Не хочеться ще портативний насос брати і заморочуватися
ПочтальЁнша• 25 июля в 23:37
Ответ дляСунуся в чужі справи
дивляться техніку - лептопи, камери, можуть на кіндл глянути. на шорти-майки не дивиться ніхто і ніколи
автор Сунуся в чужі справи • 25 июля в 23:51
Ответ дляПочтальЁнша
Просять рюкзаки відкривати і деколи косметички, якщо немає зіп пакетів
Просто звязда• 26 июля в 00:07
Ответ дляПочтальЁнша
Летели на днях из Польши, ничего не просили доставать из рюкзака, только попросили показать, что есть из жидкости в ручной клади. По вашей теме, посмотрите босоножки в Декатлоне, они конечно не модельные, но для долгой хотьбы, под шорты и под обычные плятья отлично, в них же можно и на пляж, если нужно добираться транспортом или далеко идти, тоже норм.
автор Сунуся в чужі справи • 26 июля в 01:59
Ответ дляПросто звязда
Так. Дякую. Я ж про те і написала, що деколи просять рюкзак відкрити і тоді всеодно що він був з вакуумом. Багато речей не беру. Знаю що потрібно. Але із взуттям реально проблема